SPORT-Opšta tema

Pa realno,igrači sa trenerom na čelu.Ali ta konstatacija se vama Partizanovcima ne sviđa.Uvek tražite kivca u upravi pa u Zvezdi pa u predsedniku ...Samo ne vidite da igrači igraju kao babe.Osramotili su FK.Jel mislite da u Zvezdi nema toga.Šta traže Gobelja, Rodić još u ZVezdi.Ne volim ni što je Borjan isteran-zna on da usere ali mnogo puta nas je izvukao i verujem da je dobar kapiten.Desi se i da cela ekipa kiksne ali vi ste gubili od najlošijih i krivac predsednik-da li je to normalno.
 
PITANJE ZA TEBE OD MILION DOLARA JE DALI TI VERUJES OVIM KAUBOJIMA I DILERIMA KOJI VAS VODE NEGDE A PUCAJU U PUNOM GALOPU LEPO PRICAJU I LEPO HODAJU A KLUB U BUNARU I U KRECANI 70 MILIONA ⁉️ 70 MILIONA MOJ ZEMLJACE ZA KLUB KOJI U EVROPI SLUZI OD 2012 ZA GOL RAZLIKU I ZLOSTAVLJANJE OD AMATERSKIH I POLUAMATERSKIH EKIPA ....
Питање је можда и вредно милион долара али је одговор много, много јефтинији... Све ће то народ позлатити... како сам и написао... ми ћемо и даље купус а они месо... у просеку је то сарма али... ничија није до зоре горела па неће ни њихова... И то можда још брже него што мислиш...
Бојим се те пустоши после тога...
Zeleo bih da vam pozelim mnogo srece u ligi sampiona da dostojno prezentujete na svetskoj sceni nas fudbal i da ostavite srce na terenu .NAVIJACI CE TO ZNATI DA NAGRADE SRECNO :cvetic:
Ова екипа има потенцијала... нешто као подмладак типа игре коју игра Милан са изразито јаким нападачем и још јачим полу-левим шпицем... јака средина са много трчања напред-назад.... са бочним играчима који играју напад и са искусним капитеном у одбрани. Треба им само стрпљења... Да прележе дечије болести... уосталом све ћемо видети у Русији... Тамо ће се видети колико и шта могу ...
 
Pa realno,igrači sa trenerom na čelu.Ali ta konstatacija se vama Partizanovcima ne sviđa.Uvek tražite kivca u upravi pa u Zvezdi pa u predsedniku ...Samo ne vidite da igrači igraju kao babe.Osramotili su FK.Jel mislite da u Zvezdi nema toga.Šta traže Gobelja, Rodić još u ZVezdi.Ne volim ni što je Borjan isteran-zna on da usere ali mnogo puta nas je izvukao i verujem da je dobar kapiten.Desi se i da cela ekipa kiksne ali vi ste gubili od najlošijih i krivac predsednik-da li je to normalno.
ZNACI IGRACI ZVEZDE SU KRIVI STO JE SPOLJNI DUG 70 MILIONA EURA ⁉️ A OSIM NJIH KRIV I TRENER ⁉️
Sto se odgovora tice ocena od 1 do 5 dobio su NULU a ako bi ocenjivao od 1 do 10 opet bi ocenio SA CISTOM NULOM .Molim te nemoj da dolazis u avgustu PONAVLJAO SI RAZRED ::lose::
Od 48 smenjenih trenera u epohi psihopate i pink pantera sa interpolove poternice od 292 prodata igraca od cega 264 stranca i spoljnog duga 70 miliona ti za ovu rupcagu ovu septicku jamu od 70 miliona krivis Gobeljica ili Kataija ili ovog mladog trenera iz Knjazevca .⁉️
NE NE RECI MI DA SE SALIS 🎪 ILI SE NE SALIS ILI NE RAZUMES NISTA :sta:::lose:: ILI SI BOTINA I NEDAS NA PREDSEDNIKA 🤔 A CETVRTA SOLUCIJA NE POSTOJI :nono:
Nego reci mi jel za ovu RUPCAGU U KASI jel snosi neku odgovornost i cistacica i fizioterapeut i njima bi ja ispostavio racun pa neka se cesaju :haha:
 
Kako budalastine mogu da nas pogadjaju?? Samo je tesko imati normalnu konverzaciju sa tako ogranicenim tipovima.
SVE JE OVO TVOJE MASLO TI SI UBACIO TVOG ZEMLJAKA clana ZORANAO23O DA DESTABILIZUJE TOTALNO OVAJ FORUM verovatno po tvojim uputstvima .On je dugo vedrio i oblacio u temi o vakcinama i o kovidu 19 i kako si ga ubacio ljudi su poceli da napustaju ovu predivnu temu .Samo su mentalno najaci opstali ali i oni su poprilicno ispijeni dejstvovanjem ovog coveka .Vi ste mu se pridruzivali po potrebi davajuci mu potrebnu logistiku medjutim samom izjavom da simpatizeri Partizana bez potrebe napadaju predsednika i upravu umesto da napadaju iscrpljene fudbalere i razvaljenog nesrecnog trenera OVO JE PRELILO CASU ZUCI PUKAO JE HIDRANT I SADA IDE TUSIRANJE LEDENOM VODOM A VODOINSTALATERA NIGDE NA POMOLU OVI MATORI OTISLI U PENZIJU A MLADI PREKO ‼️
Ja se definitivno predajem EVO GOSPODINE ZOKI230 PUCAJTE JA SE NECU BRANITI PUCAJTE I RAFALNO AKO ZELITE A MOZETE I GRANATU DA BACITE OCETE HAUBICOM DA DEJSTVUJETE IZVOLTE SLOBODNO NEMOJTE DA VAM JE NEPRIJATNO a ja cu najverovatnije da odem na neku drugu temu samo ne bih voleo da me ne pratite mnogo sam istraumiran dejstvovanjem pojedinaca ::pomoc:;
 
Naći ću ja tebe i tamo. :ppozdrav:
Ti se večito dotičeš politike.Sport je za tebe samo KK Partizan a i to više neće izgubiti.
Ti si moj post odmah okrenuo u svoju korist.Igrači i trener su krivi što pogubiše utakmice koje nisu smele da se izgube od klubova sa dna lige.A o dugovima pisati samo je mlaćenje prazne slame.O upravi takođe.
Zar je KK C.Zvezda bio toliko loš da izgubi od Zadra kojeg je posle rasturila,pa od Cibone.Zašto se to desilo.Desilo se to da vi dobijete prednost domaćeg terena i osvojite aba ligu i da ponovim po ko zna koji put-da bi Rumenoglu osvojio bar 1 trofej jer za 2 godine ništa nije osvojio a plaćen je debelo.Zar i KK Partizan nije u dugovima.Odakle mu da dovede toliko Kamerunaca i najtrofejnijeg trenera koji je došao za dž. jer voli Partizan.
 
Pa kako su onda krivi trener i igrači ako je Zvezda zato izgubila od Zadra?Zar nije onda kriva uprava?
Jel ti ne shvataš da je za stanje u Partizanu kriva uprava.A neće da ode i pored ovako katastrofalnih rezultata.
 
SVE JE OVO TVOJE MASLO TI SI UBACIO TVOG ZEMLJAKA clana ZORANAO23O DA DESTABILIZUJE TOTALNO OVAJ FORUM verovatno po tvojim uputstvima .On je dugo vedrio i oblacio u temi o vakcinama i o kovidu 19 i kako si ga ubacio ljudi su poceli da napustaju ovu predivnu temu .Samo su mentalno najaci opstali ali i oni su poprilicno ispijeni dejstvovanjem ovog coveka .Vi ste mu se pridruzivali po potrebi davajuci mu potrebnu logistiku medjutim samom izjavom da simpatizeri Partizana bez potrebe napadaju predsednika i upravu umesto da napadaju iscrpljene fudbalere i razvaljenog nesrecnog trenera OVO JE PRELILO CASU ZUCI PUKAO JE HIDRANT I SADA IDE TUSIRANJE LEDENOM VODOM A VODOINSTALATERA NIGDE NA POMOLU OVI MATORI OTISLI U PENZIJU A MLADI PREKO ‼️
Ja se definitivno predajem EVO GOSPODINE ZOKI230 PUCAJTE JA SE NECU BRANITI PUCAJTE I RAFALNO AKO ZELITE A MOZETE I GRANATU DA BACITE OCETE HAUBICOM DA DEJSTVUJETE IZVOLTE SLOBODNO NEMOJTE DA VAM JE NEPRIJATNO a ja cu najverovatnije da odem na neku drugu temu samo ne bih voleo da me ne pratite mnogo sam istraumiran dejstvovanjem pojedinaca ::pomoc:;
Ha, ha. Vojvoda STEPA odneo mornara u drugu temu. Pravo u centar. Ti mora da si vidovit.
 
Samo da dodam izjavu lesora:Ataman je najbolji trener u evropi u zadnjih 5 godina.Baš me zanima šta ima Rumenoglu da izjavi za javnost po tem pitanju.Njegovo mezimče.
 
Samo da dodam izjavu lesora:Ataman je najbolji trener u evropi u zadnjih 5 godina.Baš me zanima šta ima Rumenoglu da izjavi za javnost po tem pitanju.Njegovo mezimče.
Cim je osvojio dve titule prvaka Evrope zadnjih 5 godina naravno da se kotira bolje od Jasikeviciusa ,Obradovica ,Mesine ili Itudisa .Samo u Srbiji posle osvojenih 9 titula prvaka Evrope postoji more cudaka koji to nipodastavaju i nepriznaju ali uvek je bilo ekstrema i to treba prihvatiti tako .Sto se tice prelaznog roka moze da se desi da ode cela petorka Partizanu da proigra samo Panter drugim recima moze da se desi da neki igraci koji su bljesnuli u Partizanu dozive potpuni debakl u novom klubu .Moje misljenje pogotovo u play offu gde je Lesor bio jedan od najslabijih igraca Partizana moje misljenje je da se on nece snaci i da on nece opravdati veliki novac ulozen u njega .Barsa vec ima formiran tim i veliki roster i tu je nadogradnja fantasticna.Sto se tice Vildoze i on je u odnosu na prvi deo sezone drasticno pao i pitanje je i za njega da li ce i on opravdati ulozen novac .Panatenaikosu je prioritet broj jedan bio Panter a ovo sada sve menja iz korena
Sto se tice Grckih trenera koji su izuzetni to je sve uglavnom kopija nasih trenera a sto se tice Turskih trenera pa kada drzava od 80 miliona ljudi nema trenere da naprave kvalitetnu selekciju igraca i da naprave kvelitetnu reprezentaciju o cemu onda da pricamo
 
Ataman je tip trenera kao Obradović.Sad će pokupiti sve dobre iz EL i ako je opet osvoji neće biti čudo.Videćeš da će i Lesor i Vildoza igrati bolje nego kod nas,jer će sigurno imati dobru konkurenciju.Smailagić je bolji od Lesora.Samo da malo pazi na lične (a tu krivim trenera jer mora mekše u odbrani da igra ali tu malo dajem danak i godinama).Panter briljira od kada je dobio odrešene ruke.Da li će tako biti u PAO ostaje da se vidi.Kampaco nije opravdao poverenje.Ima energije i gura tim-to mu je plus.Mislim da mu je Ivanović malo skresao krila ili ostatak ekipe ne ume da igra sa njim.Dobrić prosečan,Petrušev mnogo greši.Sve u svemu po završetku prelaznog roka ćemo znati koji su ciljevi ostvarivi.Zato Zvezda nije imala uspeha u Evropi jer svake godine odu najbolji.Taman se napravi tim-razlaz.Mnogi od njih sada drmaju Evropom.
 
Nazad
Vrh