SPORT-Opšta tema

prevelik pritisak na celu reprezentaciju,prvo poluvreme se drzali nekako ali drugo se pogubili skroz... ti ostavljas protivniku lufta po par metara da on moze da kontrolise igru a mi na drugi pas vec gubimo loptu ili pravimo sami gresku... jos nista nije izgubljeno, idemo dalje

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Sigurno je glupo da su primili 7 golova i da su srljali kao muva bez glave.
Mislim da je piksijevo iskustvo ovde ipak primetno i da je on solidno vodio strategiju protiv brazilske fudbalske velesile. Teško da bi neko bolje organizovao priču sa našim igračima ovakvim kakvi su.
Tu smo gde smo, i svako preuveličavanje neke naše fudbalske veličine je nerealno, koliko god to nama ne bilo prijatno.
 
Sigurno je glupo da su primili 7 golova i da su srljali kao muva bez glave.
Mislim da je piksijevo iskustvo ovde ipak primetno i da je on solidno vodio strategiju protiv brazilske fudbalske velesile. Teško da bi neko bolje organizovao priču sa našim igračima ovakvim kakvi su.
Tu smo gde smo, i svako preuveličavanje neke naše fudbalske veličine je nerealno, koliko god to nama ne bilo prijatno.
Retko realan komentar. Sigurno da mozemo bolje, da li ce to biti dovoljno za Kamerun i Svajcarce videcemo. Licno se vise bojim Kameruna. Slabija je ekipa, a nama pobeda imperativ da bi vratilli samopouzdanje mada bi i sa neresenim ostali u igri u zavisnosti od utakmce Svica- Brazil
 
Pa borili smo se prvih 45min i izvukli 0 0 sa jedva dve sanse brazila...kad smo pukli jer niko nije u stanju igrati tako svih 90 desilo se sta se desilo...primili samo 2 i to je to
Da nam je bunker izdrzao hvalili bi i igrace i selektora. Brzo bi zaboravili i njihove sanse, stativu i precku i to sto nismo polusansu stvorili.
 
Sve razumem, al da se ne boris, trcis da se sakrivas po terenu to ne razumem, nemati muda sto kazu neki, bar da su se borili pa i da izgube 5 :0,ne bi mi bilo krivo
upravo tako ,neki izgleda ne razumeju sta drugi kazu, gledam ovaj Iran oni se bore, primili su 6 komada od engleske a ipak su dali 2, a sad su pobedili wels jer se bore.
Da su nasi odlucili da se bore verovatno bi opet izgubili ali bi mozda uspeli i da daju go i utisak bi bio mnogo drugaciji.
 
Tako je i pokojni Ilija Petkovic igrao bunker protiv holandije 2006god na SP i izgubi 1 0 i svi drvlje kamenje na njega,ocajna igramo branimo se,nismo sansu napravili i sledeci mec protiv strasne argentine tada promeni taktiku i primimo 6 komada a mogli 10
 
Sve razumem, al da se ne boris, trcis da se sakrivas po terenu to ne razumem, nemati muda sto kazu neki, bar da su se borili pa i da izgube 5 :0,ne bi mi bilo krivo
Kako da se boriš protiv Brazila koji je u svemu dve klase iznad nas?Brži su,tehnički su bolji i što im je najbitnije bezobrazni su.

A naša taktika se svela na to da lopta nekako pogodi Mitrovića u glavu.Niko ne sme ni da krene ka golu jer zna ako izgubi loptu šanse nema da stigne nazad.Ovako dobacivanje dok ne istekne vreme.I moli boga da ne proteraju kroz noge i obrukaju nekog :D A i dobro je za skupljanje muda koja im nadula domaća javnost,da vide gde im je realno mesto i šta je realan uspeh,a to je da se prodje grupna faza.
 
Generalno meni je u celoj prici sudija taj koga bi ja obesio za j**a o reflektor zbog nepostenog sudjenja, za primer drugima, po meni u nekim situacijama je sramota bilo sta je precutao i zbog cega je nasem igracu dao zuti karton.
Jos jedan primer gde vidimo da "sukat sa rogatim" ne moze nikako.
Momci su igrali jbg, ne moze se ocekivati nista spektakularno, branili su gol bar.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kako da se boriš protiv Brazila koji je u svemu dve klase iznad nas?Brži su,tehnički su bolji i što im je najbitnije bezobrazni su.

A naša taktika se svela na to da lopta nekako pogodi Mitrovića u glavu.Niko ne sme ni da krene ka golu jer zna ako izgubi loptu šanse nema da stigne nazad.Ovako dobacivanje dok ne istekne vreme.I moli boga da ne proteraju kroz noge i obrukaju nekog :D A i dobro je za skupljanje muda koja im nadula domaća javnost,da vide gde im je realno mesto i šta je realan uspeh,a to je da se prodje grupna faza.
Sto onda igras fudbal, ako se bojis.?
 
Hahaha pa jbt svaka lopta isla na njega i cuvao je jer jedini moze da se bije sa silvom i markinjosom,dok ovi na sredini nemogu dva pasa jer ako se presece odmah ode levo ili desno na vinisijusa ili rafinju i gas
Kad je on bio na 0 % snage a to je bilo vec na 50min jer nije spreman mi se raspali...ako to niste skontali jbg
 
E sad vratite malo stranicu neku i videce sta sam napisao...da li je bolje sto je igrao i izgubili 2 0 ili da nije i da smo 6 ili 7 0 dilema,koliko vidim sta pisete bolje da smo pukli odma 6 komada 🙂 onda mi na kamerun isli rastereceno 🤣
 
Nisam nesto primetio da su dubinske lopte pogadjale Mitrovica, samo su pogadjale brazilske igrace a oko njih nema nasih na 15m od njih.

Igra je sramna bila, privi udarac na gol u 85 min, snagu izgubili u 70.Transfer balma sam imao.
 
Hahaha pa jbt svaka lopta isla na njega i cuvao je jer jedini moze da se bije sa silvom i markinjosom,dok ovi na sredini nemogu dva pasa jer ako se presece odmah ode levo ili desno na vinisijusa ili rafinju i gas
Kad je on bio na 0 % snage a to je bilo vec na 50min jer nije spreman mi se raspali...ako to niste skontali jbg
Jesi li ti gledao utakmicu.Pa koliko puta je Mitar pipnuo loptu a ne zadržao a da je više od par sekundi.U ovakvoj igri koju je Piksi postavio,Mitar nije imao mesta.Trebao je veznog igrača ubaciti.Trebao je igrati u formaciji 5-5.To što je neko mislio da bi bunkerom uspeo da uzme bod to teško da može da uspe.Mora jednom da popusti.A kod nas su bili našpanovani u prvom poluvremenu i u drugom puko španer.
Znam ja šta je.Ovo je sve taktički urađeno.Da naši protivnici misle da smo loši a mi ćemo ih nakantati i u finalu Brazilu vratimo milo za drago.
 
Sto onda igras fudbal, ako se bojis.?
Tek je to prva utakmica još protiv najjačih tako da je rano za rizik od 6:1 kao onomad protiv Argentine.Grupna faza je tu za kalukalcije i gledanje gol razlike.A i jednostavno se videlo gde smo i šta smo i da izgleda nije sve tako kako se pričalo,pogotovo Piksijeve izjave da su ga lagali da su oporavljeni igrači,malo se sad peru ruke od svega što se pričalo pred polazak i kad se davao utisak da lagano gaze do polufinala.

A ima malo i do toga da individualni kvalitet ne znači ništa.Imaš recimo Gudelja na sredini dečka koji u Sevilji za 4 sezone dao 2 gola i NULA asistencija.

Dakle za pobedu protiv Brazila sinoć bili zaduženi Tadić i Mitrović,ako je neko mislio da je to dovoljno onda jbg.
 
Ovo je klasicna srpska taktika protiv jacih, sabiju nas u peterac i cekamo kontru samo za kontru trebas imati brza krila, Zivkovic od metar i zilet, kratkonogi nije taj tip igraca a i da jeste nama u kontri ne krecu vezni igraci, jer se plase da ako ostave prostor da ne primimo gol, sa druge strane falio je kostic ali ista bi prica bila, Tadic i sms nebi pratili krila, Mitrovic, je ne znam koliko je on uopšte pipnuo loptu, mislim da nije imao kontrolu ni par sekundi, nije iznudio ni jedan faul. Vlahovic je imao tri dodira i sve je poklonio njima, takav igrac, toliko hvaljen, pa on mora praviti razliku jer njegova cena je u rangu sa Brazilskim igracima. Uopste mi mije krivo za poraz vec na nacin na koji smo trčali, ne zalaganje, isli smo na neke faulove, igrali lezarno, oni su se sprdali. Tek danas kada pogledam utakmicu vidim koliko smo nisko pali. Da stavr bude gora, SP odmice, svi igraju fudbal, samo prsti, bore se, postizu golove a mi ni jedan pokušaj. Kosovo bi bolje odigralo u to sam siguran i Albanija takodje. I da je bilo 7-0 ali da je bilo borbe i trčanja ali nista.
 
Ma jok zoki ti si gledao
Imas na ytubu snimak pa pogledaj ponovo
Mitar bukvalno i igrao kao istureni vezni ako pogledas njegovo zabelezeno kretanje u statistici
Al dzabe nekima objasnjavati kad to nece u glavu pa bukvalno mu nacrtao
 
Ovo je klasicna srpska taktika protiv jacih, sabiju nas u peterac i cekamo kontru samo za kontru trebas imati brza krila, Zivkovic od metar i zilet, kratkonogi nije taj tip igraca a i da jeste nama u kontri ne krecu vezni igraci, jer se plase da ako ostave prostor da ne primimo gol, sa druge strane falio je kostic ali ista bi prica bila, Tadic i sms nebi pratili krila, Mitrovic, je ne znam koliko je on uopšte pipnuo loptu, mislim da nije imao kontrolu ni par sekundi, nije iznudio ni jedan faul. Vlahovic je imao tri dodira i sve je poklonio njima, takav igrac, toliko hvaljen, pa on mora praviti razliku jer njegova cena je u rangu sa Brazilskim igracima. Uopste mi mije krivo za poraz vec na nacin na koji smo trčali, ne zalaganje, isli smo na neke faulove, igrali lezarno, oni su se sprdali. Tek danas kada pogledam utakmicu vidim koliko smo nisko pali. Da stavr bude gora, SP odmice, svi igraju fudbal, samo prsti, bore se, postizu golove a mi ni jedan pokušaj. Kosovo bi bolje odigralo u to sam siguran i Albanija takodje. I da je bilo 7-0 ali da je bilo borbe i trčanja ali nista.
Mitar 27 dodira 3 faula nad njim,jedan on napravio, 18 tacnih dodavanja
Vlahovic 10dodira i 3 tacna dodavanja na mecu,bez faula nad njim a ni on
Tadic 49 kont...17 tacnih dodavanja cak manje od mitra iako igrao citav mec i glava ekipe,on napravio 1 preksaj
Sms 53 kont sa loptom, 27 tacnih dodavanja bez faula nad njim a ni on
Ovako bih mogao o svima
 
Nazad
Vrh