SPORT-Opšta tema

Pa ja prvi kazem da su kangva a narocito bukari zivi ocaj...bukari je krivac sto ne igramo ligu sampiona,pa pise ti to na forumu...cuj preplaceni ovi nasi? Pa i u partizanu ista prica sa lovom,nema to veze sa ekonomijom,tako vreme doslo...ppstigne 3 gola ili odogra 3 dobra meca pozadi,odma skaut referise klubu i on dolazi sa ponudom od 2 3miliona transfer a igracu plata odmah preko 600 700hilj normalno da ce otici,malo bolji igraci odmah i milion plata
Pa kazem ti Joveljic u bundes ligu frankfurt
Terzic u seriu a fiorentina
Marko Laetic seria a milan
Radonjic seria a roma
Racic u premieru valensia
Njegos pretrovic granada premiera
Grujic u premier ligu liverpul
Lige petice
 
.....kako smo to mi simpatizeri Zvezde ili bilo ko iz Zvezde uhapsili Dzajica.....
Zvezdu ( Džajića ) su tužili bivši igrači zvezde a samo je Drulić istrajao do kraja .
Da nije bilo te tužbe ne bi bilo hapšenja i to su izveli državni organi a ne navijači .
Iz Drulicevog slučaja je zanimljiv detalj da je NEKO u komercijalnoj banci otvorio knjižicu sa njegovim imenom , potpisao se latinicom a sam Drulić je tvrdio da ne koristi to pismo .
Ko je toliko moćan u zvezdi da šeta po bankama i bez znanja igrača i njihovih dokumenata otvara račune .
Naravno kad su novci legli ista osoba ih je i podigla pretvarajući se ( potpisom ) da je oštećeni igrač .
Uostalom , ako su Džajić i ekipa nevini čemu abolicije i zašto bi bivši igrač tužio svoj klub ako se ne oseća prevarenim ?
 
Drulic je tuzio NN lice. Na sudu je tvrdio da ne tereti nikog od pomenute trojke, ali zato je bila prilika da se pokrene hajka na Zvezdu i njeno rukovodstvo.
 
Drulic je tuzio NN lice. Na sudu je tvrdio da ne tereti nikog od pomenute trojke....
Ajde onako realno da razmišljamo .......
ko je mogao da smota te novce osim pomenute trojke ?
Ekonom možda ?
Ko ima uvid u sve ugovore i transakcije , ko ima toliki autoritet da po bankama otvara devizne račune na tudja imena i raspolaže deviznim sredstvima sa istih ?
 
Sigurno da se odmah na njih posumnjalo, ali zasto bi se potpisali njegovim imenom latinicom kad su mogli da se lazno potpisu cirilicom imitirajuci njegov potpis. Mogli su to da urade i menazderi, posrednici ili neko treci.
 
Cim nema sudija da ih guraju i da se krade i otima i kad mora i kada ne odmah su prikovani za poslednje mesto u evropskim takmicenjima... ;)
 

Nesto razmišljam u svetlu najnovijih dogadjaja , ovo na Kosovu se zakuvalo , verovatno će Šiptari isprovocirati Srbe a i vojsku da interveniše . Zatim će zakukati kako je to prekomerna upotreba sile i agresija . Neke od zapadnih država će zatražiti a ovi iz kvinte podržati uvođenje sankcija. Da nas ne vrate iz Katara pre nego što i odemo ?
Sledeće 3 nedelje su kritične !
 
Poslednja izmena:
A ti to nisi znao do sada. :unsure: Bože kolega,sad si me razočarao kao komunista.Pa vidiš da su i deca na utakmici znala.
To mu dodje kolega kao kada ti mafijasi bace bombu na kucu ili restoran a onda ti se ponude da ti pomognu da ti daju pare pod kamatu da izadjes iz krize . Daleko je sunce moj Zoki ::lose::
 
Pa ja prvi kazem da su kangva a narocito bukari zivi ocaj...bukari je krivac sto ne igramo ligu sampiona,pa pise ti to na forumu...cuj preplaceni ovi nasi? Pa i u partizanu ista prica sa lovom,nema to veze sa ekonomijom,tako vreme doslo...ppstigne 3 gola ili odogra 3 dobra meca pozadi,odma skaut referise klubu i on dolazi sa ponudom od 2 3miliona transfer a igracu plata odmah preko 600 700hilj normalno da ce otici,malo bolji igraci odmah i milion plata
Pa kazem ti Joveljic u bundes ligu frankfurt
Terzic u seriu a fiorentina
Marko Laetic seria a milan
Radonjic seria a roma
Racic u premieru valensia
Njegos pretrovic granada premiera
Grujic u premier ligu liverpul
Lige petice
Lule28 za belce ok a gde ste prodali crnce ❓belci su jeftino placeni i dovedeni za DZ ali crnci su placeni i ptreplaceni ali nesto se slabo liferuju dalje jel imas neko valjano objasnjenje :ideja:
 
To mu dodje kolega kao kada ti mafijasi bace bombu na kucu ili restoran a onda ti se ponude da ti pomognu da ti daju pare pod kamatu da izadjes iz krize . Daleko je sunce moj Zoki ::lose::
Ne želiš ti da priznaš pa to ti je.Naročito u KK Partizan-tek po koji belac.Ko je to finansirao.Ti što su podmetuli bombu.Onda su pretplatili to što je eksplodiralo.
Samo da dodam da pogledate kraj 1 poluvremena Galatasaraj-Bešiktaš.
 
Nazad
Vrh