SPORT-Opšta tema

Najbolje bi bilo da su još dvojicu izbacili,onda bi sigurno lakše pobedili.Ajde nemoj da ovde mlatimo praznu slamu zna se ko vedri i oblači u ovoj državi i pita se za sve.Tako da ste upravo zbog toga i vi unazad nekoliko godina prvaci države.Tako da nemojte da se lažemo.
 
Lepo ja napisah pre neki dan, neko to od gore vidi sve, e tako Vam je to 😘
 
Poslednja izmena:
Ako mislite da ce vam Bjjekovic sa 75 godina i Karadzic sa 83 godine pokrenuti kolo srece, jos kad tome dodamo velikog fudbalera i velikog fudbalskog znalca Branislava Nedimovica nek vam je sa srecom.
 
Nije Keln,nije Nica-to je Javor Ivanjica.::svaka cast::
Nas su tukli raznorazni indijanci kroz istoriju i tuci ce nas opet nista tu nije diskutabilno i trenutno imamo u upravi gomilu kriminalaca i zivi smo sahranjeni od dolaska budzatog dusevnog bolesnika kao sportsko drustvo sve to stoji ALI ONO STO TI MORAS DA PRIHVATIS JE DA STE I VI U SEPTICKOJ JAMI I DA VAM TONE I GLAVA A DA VAM SE POKLOPAC OD SEPTICKE JAME DAVNO ZATVORIO ALI JOS ILI NEMATE INFORMACIJU ILI IMATE INFO ALI NE ZELITE DA PRIHVATITE REALNOST 🚾 .U klonjaru ste uleteli dolaskom psihopate i dovodjenjem Slavise Kokeze a dolaskom lica sa poternice Terze a licno ga jezvalavi doveo vama se betonska ploca od septicke skroz zatvorila i sada je i mrak iisparenja i nesnosan smrad .Ako meni neverujes pitaj navijace Ofk Beograda oni ce ti reci kako su prosli a prosli su kroz tu fazu iromanticari posle dejstvovanja Terze nikako da se rehabilituju A SADA OD DOLASKA LICA SA INTERPOLOVE POTERNICE STAVLJA GA I SERIF I OMONIJA I RAZNE HAIFE DRUGIM RECIMA NIJE VAM GA STAVIO SAMO ONAJ KO JE ZURIO NA AUTOBUS
 
A kod vas se izgleda poklopac prelio sa još jednim nepropusnim slojem asfalta.Sad ste u paklu.Andergraund.Tek po neki izađe na kraju grada i kukumavči i širi paniku.Već viđeno.Sreća što je Gordan kulturan čovek a ne ko Stanoje.
Nas su tukli raznorazni indijanci kroz istoriju i tuci ce nas opet nista tu nije diskutabilno i trenutno imamo u upravi gomilu kriminalaca i zivi smo sahranjeni od dolaska budzatog dusevnog bolesnika kao sportsko drustvo sve to stoji ALI ONO STO TI MORAS DA PRIHVATIS JE DA STE I VI U SEPTICKOJ JAMI I DA VAM TONE I GLAVA A DA VAM SE POKLOPAC OD SEPTICKE JAME DAVNO ZATVORIO ALI JOS ILI NEMATE INFORMACIJU ILI IMATE INFO ALI NE ZELITE DA PRIHVATITE REALNOST 🚾 .U klonjaru ste uleteli dolaskom psihopate i dovodjenjem Slavise Kokeze a dolaskom lica sa poternice Terze a licno ga jezvalavi doveo vama se betonska ploca od septicke skroz zatvorila i sada je i mrak iisparenja i nesnosan smrad .Ako meni neverujes pitaj navijace Ofk Beograda oni ce ti reci kako su prosli a prosli su kroz tu fazu iromanticari posle dejstvovanja Terze nikako da se rehabilituju A SADA OD DOLASKA LICA SA INTERPOLOVE POTERNICE STAVLJA GA I SERIF I OMONIJA I RAZNE HAIFE DRUGIM RECIMA NIJE VAM GA STAVIO SAMO ONAJ KO JE ZURIO NA AUTOBUS
 
Svi mladi fudbaleri Srbije ,Crne Gore ,Makedonije i Bosne mastaju da dodju u Zvezdu i Partizan .Medjutim koliko god talenata bilo na trzistu to je veoma tesko jer pola tima Zvezde i Partizana moraju da budu stranci ❓ To nisu neki izraziti fudbaleri jer se za zadnjih 20 godina mora razmisliti dali je neki od tih stranaca prodat u neku jaku ligu Evrope ❓ali oni moraju da se drze u klubu zbog pranja para i posto su pola tima stranci ostaje samo 5 slobodnih mesta za belce i eventualno po neko na klupi za rezerve .Onda se more tih vanserijskih talenata pozajmljuje po ostalim klubovima prve lige a npr u Sartidu je igralo mnogo fudbalera iz filijale Zvezde i Partizana cak je tu bilo i nekoliko reprezentativaca .Zato ne znam sta je to toliko cudno ako neki od tih klubova odigra simultanku sa Zvezdom i Partizanom jer to su klubovi koje sa vecitim dele male nijanse .Ja kada kazem saljivo da je Surdulica odrzala cas modernog fudbala prosle sezone Zvezdi JA ALUDIRAM NA BUDZET KLUBA KOJI JE 150 ILI 250 PUTA MANJI ALI KOLIKO GOD DA JE MANJI ISPOSTAVILO SE DA SE MORE TIH MECEVA RESAVA SA MIONIMALNIM REZULTATOM UZ POMOC SUDIJE STO POSTAVLJA PITANJE U STA JE ULOZEN TOLIKI NOVAC ❓
Zvezda je imala 91 verovatno jedan od najmanjih budzeta u ligi sampiona a minimalan budzet je imao te godine i Kolo Kolo ali pokazalo se da to ne mora da bude glavni parametar .1986 i Steaua Bukurest je imala najmanji budzet pa su osvojili kup sampiona. Medjutim danas svi po inerciji ponavljaju da bez budzeta nema nista ok evo Zvezda ima 10 puta veci budzet od Serifa pa je izvisila i od Makabija ima mnogostruko veci budzet pa je opet izvisila ali to je sad ono sto Andjus prica placen igrac 200 000 a u papirima 2 miliona i to je ono sto kasnije zbunjuje .Sejduba Suma je najskuplji igrac u istoriji Partizana pa je sedao na klupi ono nije ni za fenjerase .Dinamo Zagreb opet standardni ucesnik lige sampiona i opravdava ulozena sredstva i pravi lep prpfit i od plasmana i od sponzora i od prodaje i od publike
Zalosno je sta se sve dogadjalo i sta se sve dogadja od hapsenja Dzajica a sta ce se tek dogadjati ali opravdanja nema dela sve govore poniranje je sve vece i dublje ali najbitnije je kupovati vreme i zamazivati oci naivnim simpatizerima kluba i objasnjavati im preko rezijskih medija i jeftinih tabloida sta je to uspeh ❓🚾
 
Jasam ti rekao da je i liga Evrope i konferencija namestena ako hoces da me slusas a ako ces da upires sa nekim nerazumljivim sadrzajima onda da dignem ruke od neke normalne konverzacije sa tobom .Sada cu da te pitam DA LI TI VERUJES DA SE OVA DVA TAKMICENJA IGRAJU PUNOM SNAGOM I DA TU POBEDJUJE BOLJA I SPREMNIJA EKIPA odgovori mi direktno i bez okolisanja da vidim da li si uopste sazreo za iole normalnu konverzaciju ❓::lose::
 
Ako mislite da ce vam Bjjekovic sa 75 godina i Karadzic sa 83 godine pokrenuti kolo srece, jos kad tome dodamo velikog fudbalera i velikog fudbalskog znalca Branislava Nedimovica nek vam je sa srecom.
Intervjuise pred pocetak ove sezone neki rezijski novinar Terzu i tu je malo euforija pred novu sezonu svi trepere zelje su velike a Zvezda prva dva meca odigrala maestralno dve pobede sa velikom razlikom i sad ide malo i ono standardno podilazenje i novinar kaze Terzi OVAKAV POCETAK NOVE SEZONE U OVAKO FURIOZNOM STILU NAGOVESTAVA MNOGO I SVE PODSECA NA SLICAN POCETAK 91 GODINE 🚾::pomoc:;::pomoc:;🚾 Na to direktor kluba umesto da kaze NE TUPI GA MALI SMANJI DOZIVLJAJ odgovara PA DOBRO i udara kez :sta: i sada ide ona faza malo skromnosti nije naodmet .Medjutim vrlo brzo se pokazalo da tim nije adekvatno pripremljen ni fizicki a ni mentalno i velika je steta sto Zvezda nije prosla jer je mnogo jaci i kompletniji tim od Makabija ali u profesionalnom fudbalu nema ALI a nema ni izgovora neko mora da snosi odgovornost a najveca tragedija je sto su se kola slomila na Dekiju .Iako su i Ben i Kanga odigrali izuzetno u Zvezdi najveca zelja bi mi bila da krenu i Zvezda i Partizan da igraju sa domacim mladim igracima i talentima kao sto jeto bilo do 2000 i kao sto sada igra Dinamo i siguran sam da nista losiji ne bi bili a i mnogo profitabilnije bi bilo za klubove Ovako se samo kupuje vreme i pravi lepo lopinama i menadzerima u klubu i krajnji bilans je uvek duplo golo .
 
У Звезди се чине непромишљени потези који ће имати утицаја на пословање клуба. Рупа без дна јер се сипа из буџета. Потписују се ''доживотни'' уговори и подижу се неки фудбалери који треба да су у пензији. Катаји, Канга, Борјан, Бен, Пешић, Срнић... то све треба да се збрише... хвала и довиђења... треба промовисати клинце уз пар мање више искусијих играча које такође треба препродати после пар сезона...
Ајакс има Тадића и оног у везном реду... све остало клинци... прошле сезоне је продао седам играча из првог тима 7!!!!. И тренера. Синоћ се енглезима тресле гаће до 40 минута... али клинцима попустила концентрација и готово... али тако се кале за продају...
Тако се то ради.... А не купиш неколико африканаца на кило и даш им уговоре толике да они неће да оду из Србје... наравно кад им је супер... боље него да су препливали Средоземно море...
 
Jasam ti rekao da je i liga Evrope i konferencija namestena ako hoces da me slusas a ako ces da upires sa nekim nerazumljivim sadrzajima onda da dignem ruke od neke normalne konverzacije sa tobom .Sada cu da te pitam DA LI TI VERUJES DA SE OVA DVA TAKMICENJA IGRAJU PUNOM SNAGOM I DA TU POBEDJUJE BOLJA I SPREMNIJA EKIPA odgovori mi direktno i bez okolisanja da vidim da li si uopste sazreo za iole normalnu konverzaciju ❓::lose::
Pa ja sam zreliji od tebe,samo ti to ne vidiš.Keln prvog ne interesuje LK.Njih zanima Bundes liga.Znam ja da su kod nas sve lopov do lopova.Povela se tema oko toga kako se Zvezdi pomaže a Partizan jadan tu ništa ne može da učini.Po tvom bi onda Partizan lako mogao da padne na 3 mesto da bi uzeo koji dinar jer se zna da na proleće može odigrati 1 utakmicu.Šta kažeš na to.
Zvezda je to više naplatila.Čujem da će Srnić početi utakmicu i to je zbak da smo najebili.
Ja sam za razliku od tebe uvek opleo po Zvezdi kada nisu odigrali kako treba a ti nikad nisi Partizan-recimo ovaj meč sa Javorom..Samo spominješ Džajića i kanalizaciju za Zvezdu a Partizanu tepaš.Jadan Džajić-taj po ceo dan štuca.Isto tako sam pohvalio igru Zvezde kada su davali sve od sebe a izgubili utakmicu.
Ovih dana samo saopštenja Partizana o krađi na utakmicama u Beogradu i Nišu.Izigravaju žrtve.Kao da im Stanoje diriguje.Penal za Partizan vide a za Javor ne vide.Var je poništio gol Zvezdi i nije reagovao na rvački zahvat nad Krstičićem koji mnogi nisu videli i ispada da je Radnički oštećen a nisu videli koliko je još moglo biti crvenih kartona za Nišlije i naravno da je Kangi zbog toga progledao kroz prste.A da ne pričamo o ubacivanjima lopti,o ponašanju Lalatovića.Koje su to face bile.Da su svi ti kartoni bili nezasluženi onda bi to bila druga priča.
 
Sopa ovaj mornar, on kao nesto zna, a ustvari ljubomora i kladionica su njegove zvezde vodilje. Nisu ni Zvezda ni Partizan izmislili strance u ekipi. I u mnogo jacim ligama ima slucajeva da uopste nema domacih igraca da ne pominjem da stranci igraju i za neke reprezentacije. Sto se tice Zvezdinog uspeha 91. Tada je u Evropi bio ogranicen broj stranaca na trojicu u igri. U samom finalu Olimpik je imao Engleza Vodla, Brazilca Mozera i onog malog Pelea, ne znam odakle je i na klupi Piksija. Zvezdin tim je bio sa Yu prostora plus Belodedic, ali je interesantno da nijedan nije bio iz Beograda. Sad mi pade na pamet i Milan koji je u Beogradu u onoj nesretnoj magli imao trojicu stranaca u ekipi Gulita, Rajkarda i Van Bastena. Kad je dozvoljen neogranicen broj stranaca sve je otislo u vraga jer je novac ucinio svoje. Zato i nema mladih igraca na kaljenju jer odmah hoce napolje. Ne znas ko koga vise juri. Da li menadzeri te mlade igrace ili roditelji menadzere. Sigurno da je kvalitet opao jer nema kvalitetnih igraca za 16 klubova. Bosmanovo prvilo iz 95 je doprinelo da nasi fudbaleri pocnu da se osipaju po Evropi i tesko cemo se mi sa tim izboriti. Pre ce reprezentacija uspeti da napravi neki veci uspeh nego klubovi. Za sada i zauvek ZVEZDA.
 
Sopa ovaj mornar, on kao nesto zna, a ustvari ljubomora i kladionica su njegove zvezde vodilje. Nisu ni Zvezda ni Partizan izmislili strance u ekipi. I u mnogo jacim ligama ima slucajeva da uopste nema domacih igraca da ne pominjem da stranci igraju i za neke reprezentacije. Sto se tice Zvezdinog uspeha 91. Tada je u Evropi bio ogranicen broj stranaca na trojicu u igri. U samom finalu Olimpik je imao Engleza Vodla, Brazilca Mozera i onog malog Pelea, ne znam odakle je i na klupi Piksija. Zvezdin tim je bio sa Yu prostora plus Belodedic, ali je interesantno da nijedan nije bio iz Beograda. Sad mi pade na pamet i Milan koji je u Beogradu u onoj nesretnoj magli imao trojicu stranaca u ekipi Gulita, Rajkarda i Van Bastena. Kad je dozvoljen neogranicen broj stranaca sve je otislo u vraga jer je novac ucinio svoje. Zato i nema mladih igraca na kaljenju jer odmah hoce napolje. Ne znas ko koga vise juri. Da li menadzeri te mlade igrace ili roditelji menadzere. Sigurno da je kvalitet opao jer nema kvalitetnih igraca za 16 klubova. Bosmanovo prvilo iz 95 je doprinelo da nasi fudbaleri pocnu da se osipaju po Evropi i tesko cemo se mi sa tim izboriti. Pre ce reprezentacija uspeti da napravi neki veci uspeh nego klubovi. Za sada i zauvek ZVEZDA.
Kazi ti meni Coci 064 ali iskreno dali ovo sada moze da se svrsta u uspeh ili neuspeh ako uzmemo u obzir da je abnormalna svota novca ulozena u klub koji ispada od indijanaca u kvalifikacijama za LS zatim ako zanemarimo svetske trendove dali opravdavaju dovodjenje ovi Bukari ,Kangva i onaj krupni drvoseca sto je zadnji stigao dali su oni potrebni ili nepotrebni pa zatim namece se pitanje dali bi pomerao nesto u upravi mislim na smenjivanje Terze ,pa zatim veoma vazno pitanje dali mislis da je dobro sto je oteran Stankovic a doveden ovaj decko iz Malmea to su goruca pitanja koja su bitna i koja zanimaju ovdasnju javnost ali najlakse je cutati kao zaliven i okretati glavu i bezati od problema i na kraju vikati IDEMO DALJE .Kazi nesto odmereno samo nemoj opet da dajes podrsku ovim krimosima sto su vas zajahali degutantno zvuci kazi ali iskreno gde je problem i kako ga resiti a da to bude delotvorno i za klub i na radost sirokih narodnih masa
 
Nazad
Vrh