SPORT-Opšta tema

mora da se salis
pa protiv makabia promasio gol,protiv topole,juce protiv monaka
bukvalno tri cista meca gde fula i ne postize gol,,,sve meceve zvezda kiksnula
jos yeli da se tuce sa Kangom a sad dosao
osim brzine prosek
cak je dugar Mornar primetio ovo u vezi bukarija u jednom od svojih pisanija
Malo njih promašuje.Izmislili ste toplu vodu.U drugom poluvremenu nisu išli preko njega i eto ti rezultat.Ugurao bi on ili bi nekom namestio.Dobar potencijal.Brz,može da igra 1 na 1.Da Pešić treba da igra a ni loptu ne može da zaobiđe a kamoli da je zadrži ili pređe igrača.Nikad boljeg centarfora nismo imali.Kanga je malo namćor a Bukari malo preteruje.
 
Idu kola nizbrdo .
Jbga , ne treba nama Teodosić , e sada tako nam je , kako nam je .
Prosto nemamo igrača koji bi mogao sve ovo da uveze .
Nemaju ni Italijani šta da traže dalje ali nam je to sada slaba uteha .
Imali smo potencijala za više ali za finale sigurno ne .
 
Ја кад сам писао о матором Пешићу овде се нису слагали. Прошло је време тренера који имају такву визију. Он је за пензију и да шета унучиће. Хвала му на свему што је урадио али ово је минус у његовој каријери али шта ме брига за њега. Нисам сигуран ни да је повео Теодосића да би било другачије.
Једноставно треба млађи тренер са савременијим приступом.
Друга ствар је да ли имамо млађе тренере који имају врхунску класу?

Звезда је победила у Пазару на једвите јаде. Али мислим да је екипа добила на некој врсти самопоуздања које јој је дао онај мали моменат из утакмице са Монаком када су решили да не буду више лузери.
Далеко је то од игре и система већ је и даље то скуп играча који набијају лопту и покушавају на силу да дају гол.
Видећемо како ће то ићи са турцима и надам се онако навијачки да ће бити добар резултат.
 
Poslednja izmena:
Kod nas je sport slika i prilika drustva. Kad nam je sport bio najjaci onda ke i drustvo bilo najzdravije. Kako nam sport polako tone tako snjim i drustvo.
"sidro koje ladju cuva da ne bude buri plen, tone skupa sa tom ladjom..." dalje znate.
 
Ја кад сам писао о матором Пешићу овде се нису слагали. Прошло је време тренера који имају такву визију. Он је за пензију и да шета унучиће. Хвала му на свему што је урадио али ово је минус у његовој каријери али шта ме брига за њега. Нисам сигуран ни да је повео Теодосића да би било другачије.
Једноставно треба млађи тренер са савременијим приступом.
Друга ствар је да ли имамо млађе тренере који имају врхунску класу?

Звезда је победила у Пазару на једвите јаде. Али мислим да је екипа добила на некој врсти самопоуздања које јој је дао онај мали моменат из утакмице са Монаком када су решили да не буду више лузери.
Далеко је то од игре и система већ је и даље то скуп играча који набијају лопту и покушавају на силу да дају гол.
Видећемо како ће то ићи са турцима и надам се онако навијачки да ће бити добар резултат.
Problem nije samo trener ,problem su i igraci sve ih je manje i manje,treba sad naci nekog novog trenera koji zeli da sedne na klupu ovog rasula,a prvo se treba otarasiti Smrada zvanig Danilovica,pa onda sve iz pocetka,uglavnom jos jedna velika bruka za nas ,za mene licno svi ostali <<<<<<Bogdanovic. Jos jednom dikazano da smo bez njega rupa.Nema u ovoj ekipi ko da preuzme kao sto je znao Bogdan.
 
Ljudi pa Italija 16 trojki pa kako da se branis od toga
Kalina,Lucic,Guduric 3/13 za tri,eto gde je poraz,dali smo 86 poena sa ovim procentom suta tri vrlo bitna igraca....ove je sralo sve a mi losi u sutu
mi 5 0 u grupi D a i idemo kuci,Poljska i Finska iz nase grupe u cetvrfinalu :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
ako dodamo Micica uz pomenutu trojicu ide to na 4/21 sut za tri
onaj neki italijan spissu imao danas 6/9 za tri...prosek mu je bio 7 poena na prvenstvu danas ga usere i da 22
 
Што каже Шаренац још само економ да уђе и да погоди тројку. Чињеница је да нема играча који може да узме ствар у своје руке кад не иде и тада погоди (као што су били Ђорђевић и Пејаковић). И занимљиво да су се три данашње утакмице завршиле истим резултатом.
 
Понижавајући пораз кошаркаша,
у одлучујућим утакмицама се покаже да ли си неко или нико..

Важна победа у Пазару пре свега на психолошком плану..
 
Godine i godine izdizanja Jokića, i lizanje istog u (tamo gde sunce ne sija) da igra za reprezentaciju, NBA teren je širok i igra se dosta 1 na 1 bez udvajanja....cela igra svela se na njega, tobože on će svojim magičnim highlights potezima sa jutuba da rešava utakmice a on nije taj lider...odreći se igrača kao što je Teodosić makar da ulazi sa klupe...
 
Poslednja izmena:
Godine i godine izdizanja Jokića, i lizanje istog u **greška da igra za reprezentaciju, NBA teren je širok i igra se dosta 1 na 1 bez udvajanja....cela igra svela se na njega, tobože on će svojim magičnim highlights potezima sa jutuba da rešava utakmice a on nije taj lider...odreći se igrača kao što je Teodosić makar da ulazi sa klupe...
Teu je odbrana nula, a u napadu velik potrosac lopti. Mislim da je Pesiceva odluka bila teska, ali ispravna.
 
Што каже Шаренац још само економ да уђе и да погоди тројку. Чињеница је да нема играча који може да узме ствар у своје руке кад не иде и тада погоди (као што су били Ђорђевић и Пејаковић). И занимљиво да су се три данашње утакмице завршиле истим резултатом.
Ko je Pejakovic??
 
Odbrana nula, ubili nas u bg trojkama, jedino tako mogli da dobiju.Ali dzaba kada nasi se gube po terenu, zabari sutiraju trojke bez da ih iko ometa.

Bez Bogdana nula smo.Pesic cini katastorfa greske neke nase kada krene sut za tri on ih vadi iz igre, ne prekida serije zabara.Nisu mogli da pripreme mec i odbranu da brane 3 poena zabara.Ponavljaci i tutubani.

Igraci bez srca i muda.
 
''Охи Омоијунафо постигао је гол и на другој утакмици од одласка из Црвене звезде. У првом минуту меча Брондби – Рандерс затресао је мрежу...
Стрелац је био и доскорашњи десни бек Црвене звезде Кристијан Пићини, дао је гол на дебију за немачког друголигаша Магдебург.''
 
Nazad
Vrh