SPORT-Opšta tema

Pa zabili su im 2,promašili penal,imali dosta šansi.Da nije bilo vara,zvezda bi ih još tamo rasturila.Ali napredna tehnologija.I kod drugog gola nije bilo vara jer je igrač bio u ofsajdu u trenutku kada je upućen centaršut.A sad su kao pravila da je uz put zvezdin igrač dotakao loptu.
A da je sudio Mrakić, laganih 0:4...
 
Sto se tice jalove igre izgleda da nismo gledali istu utakmicu.
To izgleda kao kada neka lokalna ispicutura sto mu je jetra izgorela od brlje krene sav izbetoniran i unezveren u orgijanije sa nekom uzeglom radodajkom sa zeljom da joj napravi pomracenje sunca a umesto toga ona mu drzi celo celu noc dok povraca a posle ga onako polumrtvog ususka u krevet. ZAKLJUCAK Pijandura je imao preveliku zelju i samopouzdanje i niko ne moze da mu zameri na borbenosti i nacinu na koji je pristupio mecu zatim krenuo je ofanzivno od prve minute nije se branio ali nije imao sportske srece a u takvim situacijama jedino covek da moli boga da nije naisao na travestita jer bi i pored velike ofanzive mogao da bude obescascen
 
Pa zabili su im 2,promašili penal,imali dosta šansi.Da nije bilo vara,zvezda bi ih još tamo rasturila.Ali napredna tehnologija.I kod drugog gola nije bilo vara jer je igrač bio u ofsajdu u trenutku kada je upućen centaršut.A sad su kao pravila da je uz put zvezdin igrač dotakao loptu.
Ajde da na pricamo o penalima ko je dao a ko pomasio nepotrebna prica ali Dortmund koji je podcenio Rendzersa im je dao 6 komada u dva meca uz mnogo promasenih sansi. Bas me zanimamogucnost Zvezde u BG u 2 moze da da sigurno ali zanima me i kako ce odbrana funkcionisati u situaciji kada se klub otvori
 
Ajde da na pricamo o penalima ko je dao a ko pomasio nepotrebna prica ali Dortmund koji je podcenio Rendzersa im je dao 6 komada u dva meca uz mnogo promasenih sansi. Bas me zanimamogucnost Zvezde u BG u 2 moze da da sigurno ali zanima me i kako ce odbrana funkcionisati u situaciji kada se klub otvori
Daće tri a koliko će primiti :unsure: I to će biti uspeh.Verujem da će rendžeri jedva proći.
 
Није лепо радовати се туђој несрећи али док једном не смркне другом не сване. Само мора да се чека сутра да видимо да ли ће да сване. И евентуално следећи дерби... А тај ће вероватно бити на Маракани а онда може да се паркира аутобус.... Него шббкбб...
 
i opet igrali u nekoj kvazi taktici...pavkov odigrao citav mec prvi put posle koliko vremena a covek danas nista na terenu
da je izveo postavu i formaciju kao protiv partizana juju al da baba ima onu stvar ne bi bila baba
 
zbog postave igre...4 3 3 on i sanogo kao rusitelji kontre protivnika
da uveren sam+ivanic ofanzivniji(krilo)+katai na krilu
 
3-0 tesko bi okrenulj protiv Cukarickog, bilo koji nas tim! Sta je Pavkov problem? Decko se rvao sa stoperima Glazgova, stalno je odvlacio igrace na sebe i pravio visak za Ivanica i Kataija, to i jeste njegov cilj, svaka cast igracima, nije htelo i to je to.Fali malo kvaliteta, par brzih igraca, nadam se da ce dovesti neko pojacanje.Erakovic fantastican veceras.
 
Svi su odigrali dobro veceras,malo nam hvali zavrsnica ali i sreca,kao prvo a kao drugo igraju brate oni i jacu ligu i bolji fudbal,tako da treba biti zadovoljan.
 
Знао је мистер да од тога нема ништа... Покушао са пар талијанских фора али није успело. Тресле су се гаће опет и добро је што је овај циклус завршен победом.
Хвала им свима, давали су све оно што су имали а то је донекле било довољно.... од неке тачке недовољно... Ипак осветлали су нам образ... часно, поштено, храбро....

За следећу годину је потребно боља управа, бољи тренер, бољи играчи...
Зато сада с овим што се има... Да се проба да се узме титула па онда нова тура, нова гарнитура... хали-гали... Одлази циркус из нашег малог града...
 
Zasto mislis da je znao da nemozemo dalje. Da smo jos u prvom poluvremenu dali drugi gol, a bilo je sansi druga bi prica bila. Realno pogledaj obe utakmice i kazi ko je vise pokazao. Naravno da se na kraju broje golovi.
 
Nazad
Vrh