SPORT-Opšta tema

Koga zabole sta si ti igrao na kladionicama. Sto se tice oglasavanja pre utakmice, ja je ocekujem kao dozivljaj i nema potrebe da to delim sa nekim nepoznatim tipom sa foruma koji utkmicu posmatra kroz kladionicu. Uz Zvezdu se istinski raduje, a i tuguje. To je strast, to je uslo u krv. Ko to razume cutace, ko ne razume od muke i zavisti ce pisati o Omoniji, Serifu ili FMPu.
Kako nema potrebe da delis sa nepoznatim tipovima pa ti to radis ucestalo samo posle meca a pre meca ocigledno nisi u stanju da realno sagledas situaciju a evo LULE28 rekao DA CE IM BAJERN 7 I POGODIO a jesenas clan ZELJOO isto rece covek prognozu delovalo je nadrealno i direktno u epicentar .To se zove strucnost i iskustvo a npr clan VUXS vidi sve dobre stvari u klubu ali vidi i lose strucan a surovo objektivan .
Sto se tebe licno tice TI VOLIS ZVEZDU to znamo I TO SI PONOVIO MNOGO PUTA I BICES IM VERAN DO KRAJA ZIVOTA .Ta ljubav ne moze da se plati ,da se kupi ,da se ...................bla bla bla i bla bla bla ali ono sto mene zanima a verovatno i ostale simpatizere crveno belih odgovori iskreno ali budi brutalno iskren i bices velicina u mojim ocima DA LI SMES DA DAS VALJANU I STRUCNU PROGNOZU ZA MEC IZMEDJU RENDZERSA I ZVEZDE ❓ nemoj da okolisas ako ne smes a citam te kao bukvar mnogo si se uplasio i sama pomisao da je Rendzers uneredio milionere na njihovom bunjistu i strpao im 4 komada u gostima unosi jezu i stvara paniku i strah sto kaze Biske da ne pustam spot .Zatim im je kuci dao jos dva komada ukupno 6 i ti sada posto baratas ovim informacijama a znas da je Zvezda davala 0,5 golova po mecu zelis da ostanes rezervisan ne zelis da dajes nikakve izjave samo lukavo bezecujes sa strane
Posto ne zelis da ulazis u analizu ovog meca ja cu se odvaziti i reci DA ZVEZDA IMA SANSI DA PRODJE RENDZERSA I REALNO JEDINA DVA TIMA U ZREBU GDE POSTOJI NADA SU BRAGA I RENDZERS .Ovi ostali su dosta jaci a to sto je Dortmund koji ove godine igra u promenljivoj formi sa velikim oscilacijama pa je cak u tim mecevima bio lisen pomoci mnogih igraca i verovatno je prvi mec odigran sa sarolikim timom lezernije nego sto je trebalo i pitanje je koliko upiru za ovo takmicenje klubovi iz premijer i bundes lige .Nama su 50 godina odgovarali ostrvski klubovi i njihov nacin preskakanja igre medjutim trenutno mislim da nasim klubovima vise odgovaraju timovi sa pas igrom nego skakacke ekipe jer su kondiciono mnogo jaci i fizicki a samim tim i mentalno i takvim nacinom ti ne dozvoljava da umrtvljujes igru i uspavljujes po terenu .Trener Zvezde se mnogo pita u ova dva meca od njega ce mnogo zavisiti ja sam jedan od retkih koji veruje Dekiju Stankovicu .Rendzers je mozda blagi favorit na papiru ali sanse za Zvezdu postoje a pozeljna je sportska sreca bez koje nema nicega
 
Koju bruku LULE28 PA DALI VIDIS KAKVOM BRZINOM NAM DRUGI ODMICU ovo odavno nije onaj tanani Salzburg koji je Zvezda prosla u kvalifikacijama



jesi li mornar ispratio ovo...7-1 revans
Jesi pogodio u centar da budem iskren iako je Bajern masina za mlevenje mesa nisam verovao da ce ih ovako unerediti .Salzburg je ekipa koja ima potencijala i ta ekipa ladno moze da eliminise npr predstavnike Portugalije Porto ,Benfiku i Sporting ali protiv Bajerna nesmes da se otvoris i da ga napadnes jer onda idu kontre kao u rukometu .Ali trener Salzburga je znao da ne moze da brani 1 1 iz prvog meca i znao je da mora da proba da da gol i prosao je kao kada je Ilija Petkovic napao Argentinu 2006 godine i zavrsilo se sa 0 6 .A opet Zvezda je na Marakani igrala defanzivno protiv Bajerna bunker pa je opet bilo 0 6 🆘 ali u toj utakmici se videlo zadnjih pola sata da nas predstavnik ne moze kondiciono da odgovori zadnjih 30 minuta utakmice su totalno dehidrirali STA KAZES TI ZA RENDZERS JEL TI SE JAVLJA NESTO
 
sutra ti pisem kad vidim postavu i formaciju....ukoliko je neko mozda primetio poslednja dva meci(derbi i sa NPazarom) zvezda je napokon igrala u 4 3 3 formaciji
 
Волео бих да грешим али мислим да ће мистер паркирати један његов и још један Мурињов аутобус испред гола у првој утакмици. Ако се то тако деси тражиће се нека контра или прекид и ако се нешто уради добро је ако не пробаће се у реваншу.
Мада ако буде изашао из своје талијанске природе можда одигра другачије и буде занимљива утакмица.
 
Samo da dodam da mislim da je bio faul nad golmanom kod gola.
Necemo se mnogo udaljvati od teme ono sto nas najvise zanima je vecerasnji duel koji obecava vrhunski fudbal i neizvesnost do zadnjeg minuta u Beogradu .Sanse za prolaz bi trebale da budu 55 45 za Rendzers pa cak mozda i nijansu vise za Rendzers ali to ne znaci ama bas nista .Covek odluke mora da bude Deki Stankovic od njega najvise zavisi a moje misljenje je da ce postavka igre biti totalno defanzivna za crveno bele i mislim da je to najbolje nikako drugacije .Bice tu prostora za kontru i poneki prekid po rezultatima Rendzers nista specijalno ako izuzmem lezernost Dortmunda u prvom mecu ovo moze da se dobije ali ponavljam SAMO DEFANZIVNO NIKAKO DRUGACIJE
 
Fantastican mec u najavi dolazi proslavljena Holandska ekipa Fejnord sto obecava totalni fudbal na stadionu JNA do poslednjeg minuta .Iako su oni blagi favoriti na stadionu JNA moje misljenje je da bi Partizan trebao da resi taj mec u svoju korist jedino ostaje zal za Rikardom koji nece moci da nestupi zbog crvenog kartona ali i bez njega ce publika dati vetar u ledja i dodatni stimulans ocekujemo jos jedan briljantan rezultat u Evropi i istinski spektakl ::vino::
 
Necemo se mnogo udaljvati od teme ono sto nas najvise zanima je vecerasnji duel koji obecava vrhunski fudbal i neizvesnost do zadnjeg minuta u Beogradu .Sanse za prolaz bi trebale da budu 55 45 za Rendzers pa cak mozda i nijansu vise za Rendzers ali to ne znaci ama bas nista .Covek odluke mora da bude Deki Stankovic od njega najvise zavisi a moje misljenje je da ce postavka igre biti totalno defanzivna za crveno bele i mislim da je to najbolje nikako drugacije .Bice tu prostora za kontru i poneki prekid po rezultatima Rendzers nista specijalno ako izuzmem lezernost Dortmunda u prvom mecu ovo moze da se dobije ali ponavljam SAMO DEFANZIVNO NIKAKO DRUGACIJE
Liga Evrope, prvi meč osmine finala
Rendžers – Crvena zvezda (21.00)

Stadion: Ajbroks (Glazgov)

Udaljen si ti momče jedno 2.000 km od teme, s obzirom da ne znaš ni gde se igra utakmica:haha:
 
Liga Evrope, prvi meč osmine finala
Rendžers – Crvena zvezda (21.00)

Stadion: Ajbroks (Glazgov)

Udaljen si ti momče jedno 2.000 km od teme, s obzirom da ne znaš ni gde se igra utakmica:haha:
Da si ti ziv i zdrav NEBO al ja sam vec odigrao jako jutros u epicentar tako da moras da mi verujes na iskrenosti a ono sto sam napisao je DA SE NECE ZNATI POBEDNIK DO ZADNJEG MINUTA U BEOGRADU samo pazljivo citati znaci nista se nece znati posle prvog meca
PS COCI064 ladno prica o Realu i Karemu Benzemi ❓ :sta: nikako da se otvori stego se nedaj boze kao da ima sracku ::pomoc:;a ovi se vec zagrejavaju jako na ....................samo da procitam aaaaaa AJBROKS PARKU ali samo defanzivno inace ce da LETI PERJE 🪠
 
Ne igra Deki defanzivno kao sto je na primer igrao Miloje. Sigurno da treba biti oprezan, cekati svoju sansu u tih 180 minuta. Odigrati kao protiv Arsenala, ili Vest Bronvich Albiona kada se malim rezultatom u dve utakmice proslo dalje. Sada nema prednosti gola u gostima tako da ne treba srljati. Verujem da cu se veceras tri puta radovati.
 
Вечерас Звезда сија јаче него икад,
поносно носи лого Гаспрома,
У медијском мраку поробљене Европе где се тренутно свако другачије мишљење сатанизује..
Мислим да можемо остварити активан резултат за реванш само да не буде неког бесмисленог пенала,црвеног картона,почетничке грешке ..
 
Партизан добро кренуо али касније је дошао Фејнорд до изражаја и квалитет који имају. Тренутно је 2:5 и мислим да је Партизан завршио за ову годину. Али искуство које је стекао даје добру основу за следећу сезону.
 
На полувремену 2:0 за Ренџерс. Играју чврсто, тркачки, фудбалски. Делују моћно. Носи их публика. После 2:0 су мало укочили и чекају контру.
Нису савршени и имају мана. Звезда има више вештине али мање среће. Два поништена гола из офсајда, промашен пенал, шанса Охија.
Ако Звезда издржи првих десет минута другог полувремена имаће 15 минута да уради нешто јер мислим да ће пасти физички последњих 20 минута.
Ако крене по добру биће и доброг резултата у супротном иде балкански менталитет и цревени картони...

Охи доста неприметан, Пићини излази напред али без учинка, Чупа две лоше интервениције и два гола. Катаи је морао дати гол, Иванић исувише лаган... Канга са лошим центаршутевима... Са леве стране Родић без учинка... У оваквој брзој игри Саного је спор...
Ипак Звезда је са сувише респекта ушла у меч. Можда је мистер могао дефанзивније... можда и више нападачки...
И овде може да се извуче добар резултат у наставку.
И са два гола разлике Звезда има колико толико шансе у Београду.
А све ми се чини да Звезда има вештине да постигне гол.
За сада симпатична утакмица.
Ето мишљења... онако... навијачки...
 
Nazad
Vrh