SPORT-Opšta tema

Sto se tice pravopisa clan sam kluba knjizevnika i imam spreman materijal za dve zbirke pesama to je sto se tice poezije a inace sam poliglota pricam nekoliko svetskih jezika nego reci mi cak i da sam travestit da li bi to nesto promenilo u tvom ophodjenju prema meni tj ne bi valjda zbog toga prestao da se druzis sa mnom :ppozdrav:
Ја бих с тобом земљаче радо читао поезију уз твоју мученицу... Другарски поздрав
 
auuu vuxsd pa politika je i umesala prste,kao sto se ovih godina gura zvezda(pre se gurao partizan) evo sada opet ponovo pokrenula partizan...posto fudbalski klub nije moguce podici bas tako jednostavno uradili su to sa kosarkaskim klubom da bi se delimicno smirili navijaci,lakse je upumpati brz kes ovde i stvoriti ekipu nego u fudbalu,5 igraca+malo bolji trener i odmah si u vrhu tabele i sansi za titulu
 
Само могу да напишем колико значи један човек који свеш то дотакне постане злато. Коначно ће гробари у кошарци моћи да се подиче успесима. Обрадовић је својом енергијом и знањем и искуством покренуо клуб. Нема више ни оних бесмислених препуцавања са ћокијем.
Једино ако политика не умеша прсте...
Sve je to OK ali da je ostao onaj tim od prosle sezone sa onim rastimovanim strancima mislim da ni 3 Zeljka ne bi pomogla
 
Lepo izgleda ova tabela.
Lepo izgleda i sigurno da svakom fudbalskom sladokuscu imponuje ali ukazacu na jos jednu tabelu GRUPA D je u pitanju a zovu je i GRUPA SMRTI //www.google.com/search?q=tabela+lige+sampiona+2021&oq=tabela+lige+sampiona&aqs=chrome.2.69i57j0i512l2j0i22i30l7.10929j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8#sie=lg;/g/11j8x175ph;2;/m/0c
 
Ne smemo da se zavaramo i tesimo uspesima protiv Mitjlenda i Ludogoreca to nije nas nivo ali treba iz svega da izvucemo neke pouke i da ne ponavljamo stalno iste greske.Izgubili smo ogromno vreme i moramo vec jednom da predjemo u drugi razred osnovne jer mi kaskamo a drugi odmicu i napreduju a vremena nema a nema ni opravdanja za posrtanja ili da se promenimo i mnogo ozbiljnije shvatimo situaciju u koju smo zapali ili da zivimo u nekom imaginarnom svetu i da se lazemo i tesimo i fantaziramo . Kada se budemo suocili i prihvatili realnost tada cemo biti pravi sampioni
 
sta trabunjas mornar brate kakva grupa smrti o cemu ti? zamisli sherif dobio real senzacija i reseno...zvezda je dobila liverpul....briz igrao x sa psg i dobio lajpicg...ni serif ni briz nece proci grupu,ispala zvezda od eto izgleda i bolje ekipe,mozda se i vratilo za one prolaze protiv salzburga i kopenhagen
 
sta trabunjas mornar brate kakva grupa smrti o cemu ti? zamisli sherif dobio real senzacija i reseno...zvezda je dobila liverpul....briz igrao x sa psg i dobio lajpicg...ni serif ni briz nece proci grupu,ispala zvezda od eto izgleda i bolje ekipe,mozda se i vratilo za one prolaze protiv salzburga i kopenhagen
Da budemo iskreni protiv Salzburga i Jang boysa nije bilo pobede to je zasluga dijaspore sto je Zvezda dva puta igrala na svom terenu pred svojim navijacima i jos nekoliko losih i neuverljivih kvalifikacija .Sto se tice nastupa u ligi sampiona to je bilo kao kada bi se covek sa ficom 74 godiste ukljucio na autoput ne pricam samo o gol razlici nego i o posedu lopte kao i o fizickoj pripremljenosti tj nepripremljenosti. Da budem objektivan cini mi se da je ovo najbolji tim u zadnjih 10 godina dugo su zajedno i uigrani su ali ne treba praviti euforiju od lige Evrope koju sve jace lige igraju na leru ili sa rezervistima ili ne pridaju paznju ili igraju u skladu sa raznim kladionicama a zna se ko su sve vlasnici lanaca tih kockarnica. Pre dve godine sam na ovom forumu objasnjavao kada je Zvezda odigrala x sa Arsenalom u Londonu i sa Kelnom u Nemackoj da to nije validno a videli ste sta se dogodilo sa predstavnicima tih zemalja Totenhemom i Bajenom pa posle opet liga Evrope sa Hofenhajmom i Milanom kao ravnopravno rvanje i ljudi steknu sliku da smo mi u rangu sa njima. Kivan sam mnogo zadnjih xx godina na novinare koji pisajuci svakave nebuloze prave uspehe ni od cega i brane umesno svaki neuspeh i posrtanje nasih klubova. Dok to ne prestane imacemo problem i dok se za svaki neuspeh bude krivio i zrtvovao trener. NAJGORA STVAR KOJA POSTOJI I PLASIM SE DA NAM SE TO DOGADJA JE KUPOVINA VREMENA OD LJUDI KOJI VODE KLUBOVE I KOJI SU SE UVALILI A PRIVATIZACIJU NE DOZVOLJAVAJU A NISTA KONKRETNO NE CINE ZA KLUB A ZA TO VREME DRUGI ODMICU I TO VELIKOM BRZINOM
 
pa kako da mi budemo iole blizi njima,jedino da dodje seik pa da kupi zvezdu ili partizan....pogledaj finala poslednjih eto 5 godina unazad pa vidi koji su to klubovi i onda reci da li je svima bas liga evrope obicno takmicenje..moze im se da igraju sa c timom jer su i tako jaci od naseg A tima ili ravnopravni
 
pa kako da mi budemo iole blizi njima,jedino da dodje seik pa da kupi zvezdu ili partizan....pogledaj finala poslednjih eto 5 godina unazad pa vidi koji su to klubovi i onda reci da li je svima bas liga evrope obicno takmicenje..moze im se da igraju sa c timom jer su i tako jaci od naseg A tima ili ravnopravni
Lule kada sam rekao da odmicu nisam mislio na velikane oni su nedodirljivi mislio sam npr Salzburg i npr Austrijski fudbal zatim odmicu nam Svajcarci koji su uvek bili boza ,Belgijanci iako nisu nista redovni su ucesnici lige sampiona ,Sahtjor redovni ucesnik evo sad Moldovljani privatni klub dobra prica kvalitetno se radi pa izmedju ostalog i one male naftaske drzavice na Kaspijskom moru ulazu dosta i vidi se napredak a nas trse zadnjih godina redovno Kiparski timovi a Hrvati napravise mnogo bolji efekat zadnjih xx godina nego nasi klubovi a reprezentaciju ne bi da pominjem tu je napravljen masakr a da niko nije odgovarao niti snosio posledice a pitanje je IMA LI KRAJA OVOM KABAREU ❓
 
dakle naveo si neke klubove evo redom....RED BUL Salzburg(sam naziv klupa ti je jasno ko im je sponzor i odakle lova,preuzeo ih je 2005godine)od te godine do sada samo 4 puta nisu bili sampioni Aus. Bundeslige i ove ce biti,Yang Boys i Bazel u svajcarskoj(smenjuju se) ostalo nista specijalno,Belgija od 4 kluba jedan uvek bljesne na jednu do 2 godine i ima dobre rezultate,ostali su kao i ovogodisnji Gent koji je u grupi sa Partizanom,Sahtjorov vlasnik je Rinat Ahmetov,preuzeo ga 90tih godina,bio cak medju 50 najbogatijih ljudi po forbsu sa blize 20milijardi dolara(ako partizan pobedi jos nekog a trebalo bi uz da kazem ocekivano zvezdinu bar jos jednu pobedu prelazimo upravo ukrajinu na listi i dobijamo sigurnog ucesnika lige samp sledece godine)...serif vlasnik kluba bivsi agent KGB-a,Gusan Viktor,love koliko hoces,posle nesto vise od 10 godina od osnivanja(97) vec 2009igrali u grupnoj ligi evrope,za 25godina postojanja promenuo klub 27 trenera i sad ti pricas o sistemu i kabareu....
 
dakle naveo si neke klubove evo redom....RED BUL Salzburg(sam naziv klupa ti je jasno ko im je sponzor i odakle lova,preuzeo ih je 2005godine)od te godine do sada samo 4 puta nisu bili sampioni Aus. Bundeslige i ove ce biti,Yang Boys i Bazel u svajcarskoj(smenjuju se) ostalo nista specijalno,Belgija od 4 kluba jedan uvek bljesne na jednu do 2 godine i ima dobre rezultate,ostali su kao i ovogodisnji Gent koji je u grupi sa Partizanom,Sahtjorov vlasnik je Rinat Ahmetov,preuzeo ga 90tih godina,bio cak medju 50 najbogatijih ljudi po forbsu sa blize 20milijardi dolara(ako partizan pobedi jos nekog a trebalo bi uz da kazem ocekivano zvezdinu bar jos jednu pobedu prelazimo upravo ukrajinu na listi i dobijamo sigurnog ucesnika lige samp sledece godine)...serif vlasnik kluba bivsi agent KGB-a,Gusan Viktor,love koliko hoces,posle nesto vise od 10 godina od osnivanja(97) vec 2009igrali u grupnoj ligi evrope,za 25godina postojanja promenuo klub 27 trenera i sad ti pricas o sistemu i kabareu....
Dobro nastavi niz sto si stao A KO JE KOD NAS U KLUBU ❓ tj klubovima ❓ ili u FSJ ❓
daj boze da gresim ali sa ovima srece nema ovo je sodoma i gomora ovo je definitivno tim koji ne obecava ....nazalost
 
naveo si i hrvatsku,eto dinamo ti je bio polu privatan klub i napredovao je,sada opet zavisi samo od politike i nesto ostale love iz ranijih godina i evo vec pocinje da pada
 
A sada malo o pravom fudbalu .
Da li je neko gledao i može da objasni
prvo poluvreme utakmice Mancester-Liverpul . ( na kraju je bilo 0:5 )
Odavno nisam gledao ovoliku dominaciju jednog kluba nad drugim ?
 
pa cekaj nista ne razumem....i ovakva sa ovima na celu Zvezda je izbacila taj isti Salzburg,Yang Bojs,eto ispala sada od Serifa tim jednim golom i bzv glupim crvenim kartonom tj igracem manje u prvom mecu...Partizan kada je igrao u evropi a ovde suvereno vladao ispadao od Petrzalke,Petah tikve,Samroka,Zaglebjea.....

ocekivano ih unistili isto kao i Real Barsu sto je dobio,1-2 rezultat ne oslikava stanje na terenu...junajted je ocajan,nije mi jasno kako je Ole i ostao trener na kraju prosle
 
pa cekaj nista ne razumem....i ovakva sa ovima na celu Zvezda je izbacila taj isti Salzburg,Yang Bojs,eto ispala sada od Serifa tim jednim golom i bzv glupim crvenim kartonom tj igracem manje u prvom mecu...Partizan kada je igrao u evropi a ovde suvereno vladao ispadao od Petrzalke,Petah tikve,Samroka,Zaglebjea.....

ocekivano ih unistili isto kao i Real Barsu sto je dobio,1-2 rezultat ne oslikava stanje na terenu...junajted je ocajan,nije mi jasno kako je Ole i ostao trener na kraju prosle
Vidi Lule 28 dok su u rukovodstvu kluba bili ljudi iz sveta fudbala ,znalci i iskusni strucnjaci vi ste cepali zvucna imena i velikane svetskog fudbala i bili prvaci Evrope .Dok su u Partizanu radili patriote i fudbalski stratezi i znalci igrao je finale lige sampiona i nijansa ga je delila od osvajanja lige sampiona Medjutim posto je ta ekipa koja je pravila rezultate najbrutalnije sklonjena da ne pominjem jednu od najvecih katastrofa koju ova drzava pamti hapsenje Dragana Dzajica tu klub preuzimaju kriminalci i klubovi krecu u sunovrat. Krece i reprezentacija u sunovrat i pravi najvece neuspehe u svojo dugoj istoriji od blizu 100 godina na medjunarodnoj sceni. Razlozi za bauljanje i posrtanje su izuzetno vidljivi ali ih jos uvek niko ne obelodanjuje jer su i mediji u svrsi kriminala A BILO KAKVO TRAZENJE NEKOG DRUGOG RAZLOGA ZA PONIRANJE NEMA I TO JE GORKA ISTINA.......................znaci SERIF MOLDAVIJA LIGA SAMPIONA U GRUPI SA INTEROM I REAL MADRIDOM I SAHTJOROM .........ZVEZDA LIGA EVROPE U GRUPI SA LUDOGORECOM I MITJLENDOM I NEMA ALI ..........TO JE TO TO SMO MI BOLNO JESTE ALI NECEMO SLAVITI I UZIVATI I TESITI SE KAO STO OVAJ DOBRI I KULTURNI MOMAK RED STAR RECE LEPO JE POGLEDATI NA TABELU ❓ DALEKO JE SUNCE (n)
 
Nazad
Vrh