SPORT-Opšta tema

STRUCNA ANALIZA MECA ZVEZDA-SERIF
Intervju trenera crveno belih pre meca je bio malo nadmen tipa PROTIVNIK IGRA KOLIKO MU ZVEZDA TO DOZVOLI a izjava je trebala da bude formulisana ovako MI IGRAMO KOLIKO NAM PROTIVNIK DOZVOLI. E to je taj nas mentalitet odigrali protiv ocajne ekipe iz Kazahstana i odma je krenulo ponasanje a pri tom se zaboravlja da u novijoj Zvezdinoj istoriji OD HAPSENJA DZAJICA Zvezda sluzi za sprdacinu i gol razliku i moramo da naucimo da respektujemo svakog protivnika i da ne isticemo sebe u prvi plan jer to ne zasluzujemo .Sto se tice ekipe iz Moldavije tehnicki doterana ekipa koja zna sta hoce i koja zna da igra na rezultat, Zvezdini napadi bez konkretne zavrsnice sve se svodilo na jalove pokusaje van 16 mozda i malo vise soliranja ali tehnicki potkovana ekipa iz Moldavije im nije dozvolila neko preveliko razmahivanje. Cak i gol koji je Zvezda postigla je vise plod greske defanzivca Serifa nego sto je to neka uigrana akcija. Ono sto bode oci je padanje fudbalera Zvezde tj lose glumatanje zaboravljajuci da to nije nasa liga a da zalost bude jos veca mec sudi Rumun. Vec na samom pocetku meca se videlo da je ovo namazana ekipa i tehnicki doterana savrsena kontrola lopte i brza transformacija pokazuju da su uigrana ekipa i rezultat iz prvog meca nam obecava vatru i otvoren duel u revansu jer taktiziranja nema.
Nadamo se da nas crveno beli nece obrukati kao mnogo puta protiv razvaljenih drzavica istocnog bloka i to ne bas sada kada je voda usla u usi a i nas narod se ozbiljno uzeleo necega konkretnog. I pored kolega sa foruma koji su se odvazili da prognoziraju pozitivan ishod postoje i clanovi koji su cutali kao zaliveni kao da su osetili da ce biti odredjene muke sa neugodnom ekipom iz Moldavije a verovatno pouceni ranijim negativnim iskustvima sa timovima iz istocnog bloka. Ono sto sam veceras video ne ostavlja me nimalo ravnodusnim pred revans mec voleo bih da dam vise prostora optimizmu ALI ⁉️
 
I opet problematicni Kanga, Ima Zvezda sansi u revansu ako bude igrala na pobedu.
Pisao sam da on ume da zezne.Najveću krivicu snosi Stanković.Video je da Kanga ide prema drugom žutom.Posle je ispravio sa Sanogom.Kao da nema adekvatnu zamenu.
Sudija je žute zaboravio u prvom poluvremenu za Šerif.Neću da se vadim na suđenje ali nije bilo dobro.Pa možda i čist penal u prvom poluvremenu.Nema sve to veze.Ben sedi na klupi-malo diskutabilno.Pankov se trudi i možda najviše i trči ali bi trebalo malo da se odmara.
Mislim da malo treba rasteretiti Kataija i pustiti Italijana-dobar je dribler.Platili su školu.
Jača klupa zvezde ali Stanković je ovoga puta prevideo mnoge stvari kao da mu je prva utakmica.
 
Poslednja izmena:
STRUCNA ANALIZA MECA ZVEZDA-SERIF
Intervju trenera crveno belih pre meca je bio malo nadmen tipa PROTIVNIK IGRA KOLIKO MU ZVEZDA TO DOZVOLI a izjava je trebala da bude formulisana ovako MI IGRAMO KOLIKO NAM PROTIVNIK DOZVOLI. E to je taj nas mentalitet odigrali protiv ocajne ekipe iz Kazahstana i odma je krenulo ponasanje a pri tom se zaboravlja da u novijoj Zvezdinoj istoriji OD HAPSENJA DZAJICA Zvezda sluzi za sprdacinu i gol razliku i moramo da naucimo da respektujemo svakog protivnika i da ne isticemo sebe u prvi plan jer to ne zasluzujemo .Sto se tice ekipe iz Moldavije tehnicki doterana ekipa koja zna sta hoce i koja zna da igra na rezultat, Zvezdini napadi bez konkretne zavrsnice sve se svodilo na jalove pokusaje van 16 mozda i malo vise soliranja ali tehnicki potkovana ekipa iz Moldavije im nije dozvolila neko preveliko razmahivanje. Cak i gol koji je Zvezda postigla je vise plod greske defanzivca Serifa nego sto je to neka uigrana akcija. Ono sto bode oci je padanje fudbalera Zvezde tj lose glumatanje zaboravljajuci da to nije nasa liga a da zalost bude jos veca mec sudi Rumun. Vec na samom pocetku meca se videlo da je ovo namazana ekipa i tehnicki doterana savrsena kontrola lopte i brza transformacija pokazuju da su uigrana ekipa i rezultat iz prvog meca nam obecava vatru i otvoren duel u revansu jer taktiziranja nema.
Nadamo se da nas crveno beli nece obrukati kao mnogo puta protiv razvaljenih drzavica istocnog bloka i to ne bas sada kada je voda usla u usi a i nas narod se ozbiljno uzeleo necega konkretnog. I pored kolega sa foruma koji su se odvazili da prognoziraju pozitivan ishod postoje i clanovi koji su cutali kao zaliveni kao da su osetili da ce biti odredjene muke sa neugodnom ekipom iz Moldavije a verovatno pouceni ranijim negativnim iskustvima sa timovima iz istocnog bloka. Ono sto sam veceras video ne ostavlja me nimalo ravnodusnim pred revans mec voleo bih da dam vise prostora optimizmu ALI ⁉️
Mornar, može tvoje stručno mišljenje, prognoza ishoda utakmice između giganta Omonije i Flore i Faune u četvrtak?
 
Мало дефанзива да се затегне ,
На припремама припреман Бабић,па после ставио Панкова а Дегенека држи на клупи..

Но свакако смо бољи и можемо да их добијемо и тамо..

То некима Бранкица симбол истине..
Ne moze Babic, kiksara je kao Pankov, spor je neokretan.Morace da vrati Degeneka, ovako neide.Pankov ce nam zavuci gol tamo i na beka ono cudo od Bakajoka pa neka se krlja sa Traoreom.Na brzinu odgovoriti brzinom i onako mozga nemaju.Pavkov bi trebalo da odigra mozda prvo poluvreme.Ovaj dioni nema skok, ovaj gol je slucajnost.Bice bolje sigurno ali mora korekcija da bude.
 
Mornar, može tvoje stručno mišljenje, prognoza ishoda utakmice između giganta Omonije i Flore i Faune u četvrtak?
Taj mec treba preskociiti jer Flora je dno dna gore od Estonaca ne postoji a kod ovih Kiparskih indijanaca kada vidim na tribinama sacicu navijaca kao kod nas u zonskoj ligi uhvati me jeza .A gde je Turcin ili Grk vlasnik kluba treba biti veoma oprezan prilikom kladjenja. Danasnji fiks dana je bio Sparta Prag- Monako 2 a sutra ce biti opasan mec ali za gledanje ali ne za igru Ferencvaros -Slavija Prag .I kada se pogleda ko sve igra kvalifikacije u ovoj fazi mislim da bi Zvezda ,mnogo tesko izbacila Sahtjora,Rendzersa,PSV Dinamo Z,Slavija Prag,Ferencvaros,Benfiku,Monako a mogla bi da proba Olimpijakos i Yang bojs .Nazalost napravio se jaz izmedju ovih timova koje sam nabrojao oni jacaju sve vise u svim segmentima a mi nazalost tapkamo u mestu i lazemo sami sebe a uvek imamo dobro opravdanje za bunare koje pravimo
Nego ovde nisam nabrojao Serif Tiraspolj jer opet smatram NECE VALJDA OVI NASI ...........MA NE VERUJEM .......NE BI TREBALO:nono:
 
Kako komentarisete Olimpiakos -Ludogorec? 1-1 i tu nije dobio Favorit?Bugari nisu nista posebno, dosta slabiji nego ranije
 
Kako komentarisete Olimpiakos -Ludogorec? 1-1 i tu nije dobio Favorit?Bugari nisu nista posebno, dosta slabiji nego ranije
Neznam kakav je Ludogorec ali Grci su zadnjih par godina malo pali i ne ostavljaju neki utisak cak i kada prodju to je nesto jedva na misice ali i to ce biti dobar mec u revansu na ivici noza a veliki je ulog u igri sada nema taktiziranja u ovoj fazi a svi grizu a sve su privatni klubovi za razliku od nas koji nismo niciji a u stvari jesmo samo sto nasi privatnici za razliku od stranih gledaju da uzmu brzu lovu BEZ ULAGANJA dok su vlasnici klubova po Evropi u razmisljanju moras da platis da bi dobio .
U slucaju ne dao bog da Zvezda ne prodje dalje trebalo bi zastavu Srbije spustiti na pola koplja i napraviti dan zalosti jer objektivno mnogo boli zadnjih 20, 25 godina ovaj kosmar koji prozivljavamo a narod je zeljan vise izlaska iz zivog blata. Niko ne snosi odgovornost a ovaj SNS sljam je metastazirao odavno i sve je grdje i nepodnosljivije i nema vise ni strpljenja ni obecanja ni zamazivanja ociju a ni tesenja.Sve je potroseno nema vise sta da se izmisli ::lose::
 
Nema straha od duela Zvezde i Dinama, samo opušteno. Meč je otkazan za neko bolje vreme. UEFA videla da može dođi do neprijatnosti pa naložila Šerifu da dodaju gas.
 
To se uvek radilo, trebali su ga odgurati od živog zida. Glavni krivac je Kanga napravivši nepotreban faul kao i Borjan jer je dobio gol u svoj ugao.
Rumun bi im odmah podelio žute.Nije nas mirisao sinoć.
Nisam znao za to pravilo.A i kolega mornar piše kako sam ja nestručan.Kako je on kao stručnjak prevideo tako značajan momenat koji je direktno uticao na rezultat.Sad me je razočarao i kao čoveka i kao komunistu.
 
Rumun bi im odmah podelio žute.Nije nas mirisao sinoć.
Nisam znao za to pravilo.A i kolega mornar piše kako sam ja nestručan.Kako je on kao stručnjak prevideo tako značajan momenat koji je direktno uticao na rezultat.Sad me je razočarao i kao čoveka i kao komunistu.
Rumun je sudio katastrofalno, kartoni su bili na mestu, ali mnogo faula i kartona je oprosteno Serifu.Jasno se videlo da navlaci za njih.Opasna igra nad Ivanicem na ivici 16.Pa iz aviona se vidi decko izbija loptu ovaj djonom preko noge.Mnogo gresaka, gol nije regularan, duznost sudije je da dodje kod zivog zida i da upozori igraca koji ometa isti i da ga odalji na propisanu daljinu.On nije ni pogledao a posto nema Vara onda je gol priznat.A da stvar bude gora Borjan je kiksnuo.I pored ocanog Pankova i igraca manje opet Zvezda je imala brdo situacija na ivici 16 ciste situacije za sut ali ni jedna nije usla ali uci ce tamo.Mislim da nece uticati gostujuci teren ipak je razlika u kvalitetu na nasoj strani, pa nek bude kako hoce.Zbog uprave bih voleo da ispadnemo nego moramo da igrmamo posle ono sranje od lige konferncije opet ce da uzmu neki dinar Fond nagrada je za nijansu manji nego u Le.Za Zvezdu je bilo vazno da sada udje u Le a ne posle jer bi dobila mnogo vise para.Serif ima mnogo stranaca i oni lakse nose pritisak nego ovi nasi.Ovi sinoc ajd sto treba da pobede nego ako kiksnu moraju da se pravdaju huliganima na severu e to je zlo.Treba zabraniti navijace jer unistavaju oba nasa velika kluba uz pomoc drzave.
 
Slabo kretanje u pozicionoj igri i odmah nema rezultata (slabo se oslobađaju-kao da nešto čekaju)-to su boljke našeg fudbala.Samo mi je drago što nema više gol u gostima i nema kalkulacije-moraju da igraju ili ispadaju.
 
Slabo kretanje u pozicionoj igri i odmah nema rezultata (slabo se oslobađaju-kao da nešto čekaju)-to su boljke našeg fudbala.Samo mi je drago što nema više gol u gostima i nema kalkulacije-moraju da igraju ili ispadaju
Kilavo su krenuli ali su igrali strpljivo. I bilo je sansi.Ozbiljne ekipe postizu golove iz polusansi, onaj naivan gol je presekao ekipu ali nisu pali.Serif ima 3-4 bas brza igraca, nusu klasa ali mogu da naprave problem zato nema zurbe i tamo.i njima treba pobeda, cisto sumnjam da ce se zaleteti
 
Rumun bi im odmah podelio žute.Nije nas mirisao sinoć.
Nisam znao za to pravilo.A i kolega mornar piše kako sam ja nestručan.Kako je on kao stručnjak prevideo tako značajan momenat koji je direktno uticao na rezultat.Sad me je razočarao i kao čoveka i kao komunistu.
Kada gledas prenos nekog meca NAJVAZNIJA STVAR JE SMANJITI DO KRAJA TON NA TELEVIZORU i onda pazljivo pratiti i onda covek moze sam da stekne svoj stav o mecu i da racionalno donosi svoje zakljucke .Medjutim ako ton nije smanjen lakovernim gledaocima ce spiker objasniti sta je crno a sta belo objasnice im da je nas tim drasticno ostecen i pokraden a i objasnice snagu naseg tima tako da naivni gledalac moze lako da pomisli da je nas tim vrh svetskog fudbala i da je po svim merilima vec u nekom cetvrtfinalu :nono:

Znaci smanjiti TV i kao sto uciteljica kaze djacima PROBAJTE SVOJIM RECIMA DA VIDIM KAKO RAZMISLJATE e tako ce se mnoge stvari izkristalisati nikako drugacije

Nego sta bi sa onom izjavom u stilu MI GAZIMO ,MI SE NE PLASIMO NIKOGA rekao bih ipak da se ta izjava malo otela kontroli a ne kazu stari ljudi dzabe CUTANJE JE ZLATO:haha:
 
Nazad
Vrh