SPORT-Opšta tema

Slavia Praha (CZE) vs Young Boys (SUI) / Midtjylland (DEN)
Maccabi Tel-Aviv / Dinamo Brest (BLR) vs Salzburg (AUT)
Olympiacos (GRE) vs Crvena zvezda (SRB) / Omonia (CYP)
Qarabağ (AZE) / Molde (NOR) vs GNK Dinamo (CRO) / Ferencváros (HUN)
 
Браћа Руси у стилу Јеби магаре кад се заглибило....
Eg-KIAdXgAAWDgx
 
Plasio sam se da Noleta ne izbace sa turnira kao ovu devojku iz Madjarske koja je bila jedan od favorita u dublu ali izbacivanje na ovakav nacin.....ici ce se verovatno na to da ustirkani Svajcarac bude najtrofejniji svih vremena A OVO JE TRENUTAK MASAKRIRANJA SVETSKE TENISKE ISTORIJE
 
Играла је Звезда онолико колико је имала снаге. Неких 65 минута. Све остало је по принципу хитни лоптицу у шумицу... Шта ли су радили на припремама...
Тренер није донео квалитет јер за плату од најмање 25000 евра месечно потребан је неко ко има визију и петљу... Овако ако будемо имали среће да прођемо и играмо лигу Европе... Али није он ту постављен да игра другу лигу.... Ако и то не прођемо онда тренер може да буде и економ клуба за ову накарадну домаћу лигу...
Бојим се да су кола кренула опасно низбрдо... ако се не прође ЛЕ мислим да и Партизан и Војводина имају шансе... а можда и Сурдулица...
 
Играла је Звезда онолико колико је имала снаге. Неких 65 минута. Све остало је по принципу хитни лоптицу у шумицу... Шта ли су радили на припремама...
Тренер није донео квалитет јер за плату од најмање 25000 евра месечно потребан је неко ко има визију и петљу... Овако ако будемо имали среће да прођемо и играмо лигу Европе... Али није он ту постављен да игра другу лигу.... Ако и то не прођемо онда тренер може да буде и економ клуба за ову накарадну домаћу лигу...
Бојим се да су кола кренула опасно низбрдо... ако се не прође ЛЕ мислим да и Партизан и Војводина имају шансе... а можда и Сурдулица...
Trener nema ama bas nikakve veze sa vecerasnjim posrnucem C Zvezde. Trener je i u Zvezdi i u Partizanu potrosna roba i ne pita se nista i nizasta nije kriv ali nazalost na trenerima pucaju kola stalno .Kada sam u ranijim postovima kritikovao smenjivanje ISTINSKIH I DOKAZANIH STRUCNJAKA i u klubovima i u reprezentaciji i dovodjenje NESTRUCNIH I NESPOSOBNIH A LJUDI KOJI SU OGRIZLI U KRIMINALU DO GUSE ti si kritikovao i opravdavao uklanjanje Dzaje tako da neznam dali si ocekivao VASKRSNUCE SA OVIM RUKOVODSTVOM a Terzu sa poternice je doveo licno Vucic. A glavna razlika u poslovanju je sto je Dzaja igraca koji je doveden za mrvice da ne kazem za dzabe prodavao za milionske iznose u najace lige Evrope i sa tim novcem dovodio druge mega zvezde a ovi sada placaju lose i neafirmisane igrace abnormalno ali nazalost ne prodaju ih nigde JER IH NIKO NECE a sve sto zarade ne ulazu u klub i nerazmisljaju racionalno na duze staze. Zvezda i Partizan su BOLESNICI KOJI UMIRU NA APARATIMA VEC DUGO I UMIRACE JOS DUGO DUGO a u klubove se nece nista ulagati .Takav nacin mnogi zovu PRANJE PARA ali ja smatram da je jedina prava rec da se SVESNO VRSI DIVERZIJA PREMA OVIM KLUBOVIMA svesno se unistava sve ono sto se stvaralo 50 godina. A svi koji su aplaudirali kada je Dzaja uhapsen SADA NEKA GA PRAVE OD BLATA ALI NAZALOST SADA NI KOZNE GACE NE POMAZU
 
ФСС је крив за пораз Звезде. У првенству није било довољно досуђених пенала за Звезду и играчи нису могли да вежбају. Зато, под један, да се изгубљена добит надокнади а под два, да се до пресудног дуела за лигу Европе под хитно обезбеди довољно досуђених пенала противницима како би спремно дочекали утакмицу. Немој да нисмо рекли јер ћете бити криви за све.
 
Први део утакмице колико толико смо играли, како време одмицало све лошији .
Морала се утакмица решити у регуларно време а ми као да смо чували 1-1 и свесно ишли на пенале..

Изгубили смо најважнију утакмицу првог дела сезоне ,
а што је најгоре од тима који је лошији од нас..
 
Meni je jasno sta je bilo sinoc, samo pitam da li je ovo veceras bilo bolje igra i sve ostalo. Eto da ne bi cmizdrili grobari i njima jedan sumljiv penal dosudjen.
 
Ovo veceras je bilo bolje?
Zavisi kako gledaš, u finalu 66 jedan tim je stalno napadao, postigao gol kao jedini istočnoevropski tim koji je ikada dao gol u finalu LŠ ili KŠ, protivnik napravio dve kontre, dao dva gola i tim koji je bio drugi najbolji nije ništa osvojio, izgubio od matorih drtina.
Onda imaš dva tima, miljenici specijalne policije, za koje navijaju ljudi bez skrupula i koji se ne razumu u sport ni viteštvo. Protivničkog golmana u tri finala zajedno odigrana su videli samo na početku. Zbirno u tri utakmice 0 šuteva u gol. Jedan od ta dva režimska kluba osvaja titulu na penale iz dva pokušaja a drugi iz prve jer vežba penale 75 godina. Šta je bolje?
 
Пошто неки стално потенцирају да им се против Звезде свирају пенали,
Ево вечерас црвени ,пенал а неиграју против Звезде..
 
Nazad
Vrh