SPORT-Opšta tema

Sto se tice celokupne situacije mnogi smatraju da je ovo veliki uspeh sa obzirom da nas nije nigde bilo godinama a ispadali smo pre prvog kola od nekih amatera i od nekih klubova za koje niko u Evropi nije cuo a ako se pogledaju rezultati u ovom takmicenju svima je jasno iz aviona da premijer liga,bundes liga,Spanska i da ne nabrajam ne pridaju paznje ovom takmicenju i igraju za kladionicu i izvode neke b i c timove i non stop dolaze nebulozni rezultati tako da je ovo takmicenje totalno izgubilo smisao a ako neko na ovo gleda kao na ozbiljno takmicenje mislim da je debelo u zabludi.Jedino takmicenje gde nema foliranja je LIGA SAMPIONA A od 1992 godine do danas koliko smo puta ucestvovali tu katastrofa,ovo je zamazivanje ociju a ako mi neko kaze da nije ja onda kazem stavi 100 eura na nase protiv Ludogoreca ili Plzena ili Bate Borisova ili nekih Kiprana ,pa ja ne bih smeo da stavim protiv MLADOSTI iz Lucana sve je ovo mnogo mnogo tanko ovde mozda jedino ozbiljna privatizacija od nekog Rusa mozda pije vodu a inace ovde se ne nazire nista konkretno godinama
 

Juniori Zvezde lako protiv Partizana - overen plasman na Fajnal ejt


630fc5b72e62046a0583e0e425627c69156dca1d.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------
Leteći Avramović sprečio bruku!

21f35e9f0fde9eeeb61f7bbb115403cff623441d.jpg
 
Poslednja izmena:
Za Pešića je tri u čelo, jel onaj mačvan još nije podneo ostavku. Ima obraz kao đon takoje umrtvio ekipu daje ni dva Nikolića nemogu pokrenuti.
 
Nadigrana zvezda u svakom pogledu, penal ne da nije bio nego se nesvira faul ni na pola igrališta.
 
Pre par godina je Zvezda izbacila Backi Jarak posle penal serije a ovoga puta :sjasi:je Zvezda ispala i pokazalo se da je cela prva liga dosta izjednacena pa cak i druga liga medjutim cudi me zasto sudija nije odsvirao penal za Zvezdu u regularnom vremenu i mislim da bi sudija morao da bude kaznjen i suspendovan zbog ovakvog propusta nego dali su ovu utakmicu posmatrali menadzeri i skauti iz Evrope a ako jesu bice im interesantan kod Zvezde zadnji covek odbrane i golman koji je verovatno bio igrac utakmice :haha:
 
Neverovatan fenomen navijača Partizana je da se uvek više raduju i oduvek više uživaju u Zvezdinom neuspehu nego u svom uspehu. Nije to samo ovde govorim uopšteno, jer sam se dugo godina bavio, a poslednjih pratim i čitam sve sportske vesti , dešavanja i komentare. Nigde ih nema niti se javljaju dok Partizan igra, veće samo kad Zvezda neku utakmicu izgubi. Kompleksi zbog Zvezdinog osvaja Evrope i sveta u navijačima Partizana nikada neće nestati, a kompleks muči čoveka, stvara u njemu mržnju.
Ali ni ti veliki, tačnije najveći mogući uspesi Crvene Zvezde takođe ne mogu nestati, ostaće zauvek ispisani krupnim slovima i stajati uz ime Crvena Zvezda.
Što se sudija tiče, trebalo bi i jedni i drugi da se pokriju ušima i da ćute. Ono šteo se kod nas dešava i kakvi rezultati se prave u poslednjim minutima, retko gde da postoji.
I ove godine će navijači Partizana ipak morati da se zadovolje samo mrvicama uspeha osvajanjem nekih od kupova. Ono od čega se živi i što vodi u najača evropska takmičenja, ponovo pripada Zvezdi ...

...
stari%20grb.gif
...
stari%20grb.gif
...
stari%20grb.gif
...
stari%20grb.gif
...
stari%20grb.gif
...
stari%20grb.gif
...
stari%20grb.gif
 
Tako je Dadjo veliko divljenje velikoj Zvezdi iz vremena kada su zarili i harali Evropom kada su bili institucija u Evropi i na tu Zvezdu mozemo da budemo ljubomorni ali ovu Zvezdu od kada je uhapsen VELIKI DZAJA i krenuo da vodi Zvezdan Terzic ne da niko nije ljubomoran nego ova faza u Zvezdinoj istoriji izaziva sazaljenje i podsmeh a hapsenje DZaje je mnogo losa i ruzna stvar u novijoj Zvezdinoj istoriji i bojim se da vas zbog tog hapsenja bije maler i prokletstvo kao i Hrvate kada su sisli sa pobednickog postolja 95 ali moras da priznas da je i Zvezdinim simpatizerima jako simpaticno posrnuce Partizana u kosarci nekako ih zahvatio neki entuzijazam ne skidaju osmeh sa lica ali da nije tako bilo bi mozda monotono ali samo da mi se neko ne naljuti zbog ovoga u Sabcu nisam imao nameru da uvredim nikoga a opet mislim da nema opravdanja za taj kiks a da je smesno smesno je veliki pozdrav za sve fudbalske sladokusce
 
Ne bi trebalo tu da bude ništa ni smešno ni neobičo. Kup je kup u svakoj zemlji i u svakom sportu i tu se oduvek dešavaju neočekivani rezultati. Sam taj pritisak jedne utakmice na favorita i uvek prisutna velika želja nižeplasiranih ili nižerangiranih klubova, dovodi do toga. Na kraju, zašto ne bi klub iz Šapca ili nekog drugog manjeg mesta u Srbiji izbacio klub iz Beograda. Po meni je toga sve više potrebno čiji god da smo navijači.
Nemojte samo politizovati neke situacije i pominjati imena ljudi ako niste dobro upućeni u stvari koje su se dešavale u nekom vremenu. Ne valja se "frljati" poluinformacijama, pogotovo što je tema sportska, relaksirajuća.
 
Vlada Srbije zabranila odigravanje meča sa tzv. Kosovom u Kovilovu

Kvalifikacioni meč za odlazak na Svetsko juniorsko prvenstvo između rukometašica Srbije i takozvane selekcije Kosovo trebalo je da bude odigran ovog petka (16 sati) u Kovilovu, ali od toga neće biti ništa.

Vlada Srbije donela je odluku da zabrani ovaj meč, na kome je planirano da selekcije igraju bez intoniranja himni i isticanja nacionalnih obeležja. Takođe, Evropska kuća rukometa je naložila da na duelu ne mogu da prisustvuju mediji i navijači. Prethodno je utakmica trebalo da bude odigrana u Kragujevcu, ali je iz bezbedonosnih razloga turnir premešten u Kovilovo.

Uoči meča u Kovilovu su bili i navijači Crvene zvezde, koji su noseći nacionalna obeležja pevali patriotske pesme i pozvali su se sve da dođu ispred Sportskog centra. Zbog svega toga Vlada Republike Srbije odlučila je da zabrani odigravanje ovog meča, pošto on nosi visok rizik, prenosi „Blic“.

Kasno je sad za ovo. Olimpijski komitet Srbije (čitaj Divac) priznao je Kosovo, Kosovo ima puno pravo da se takmiči na međunarodnim takmičenjima. Šta sad glumi Vlada?

EHF diskvalifikovao juniorke Srbije sa turnira . . .

Evropska rukometna federacija (EHF) diskvalifikovala je žensku juniorsku reprezentaciju Srbije posle odluke Vlade Srbije da zabrani organizaciju utakmice protiv tzv. Kosova u Kovilovu.
EHF je na svom sajtu saopštio da očekuje da se odigraju preostale utakmice između kosovske, norveške i slovačke selekcije u ranije određenim terminima u SC Kovilovo.

Vlada Srbije je zabranila i preostala dva meca Kosovskih reprezentativki
:sta:

Insistirali smo da se pomenuto takmicenje odigra kod nas a sada ovako .

Sami sebe izbacujemo :sjasi:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh