SPORT-Opšta tema

Bravo za Davora Stefaneka, zlatnog momka iz Subotice.
 
Ne prospavana noc. Zao mi male za sekund joj izmaklo zlato. Ivana je ocigledno mogla i htela vise, ali je sagorela tako da i sa bronzom uz drzavni rekord moramo biti zadovoljni. Kosarkasi?????? Umalo da upropaste noc.

- - - - - - - - - -

Veceras Zvezda u fokusu, sve drugo je nebitno.

- - - - - - - - - -

Mala si Ameriko. MALAAAAA. Bravo devojke balkon vas ceka.
 
Ajmo jos vaterpolisti, Zvezda i kosarkasice. Malo su losije krenule, ali ja mislim da ce ovo sa Spanijom da bude na jednu loptu. Kad tad ce Dabivicka poceti da pogadja, nerealan rezultat za sada. Kako bi ovo bilo dobro, da se obezbede jos tri srebrne i potencijalna zlata. A sta je sa Milicom Mandic? Je li ona izlazila na boriliste?
 
Lepo da popi.. idiš od ovih naših sportista, samo živce kidaju, ako pobedjuju onda dopuste protivniku da se vrati, a oni bi nas ponizili i osramotili, odbojkašice za sad najveća ocena skoro ceo turnir vrlo dobro , ostali jebavaju do srži, a fudbalere treba ukunuti , ovo je sramota , nije sramoti izgubiti , već se tako ponašati na terenu i kaljati ugled i ime klubova, a uprave , i sami igrači ...jedna velika sramota ........bolje da i ne igramo ako ćemo se ovako ponašati.........nek prodaju igrače što pre na polusezoni da ne moramo da brinemo kako ćemo u evropi
 
Благо речено катастрофа од фудбала
почев од оног шупљег голмана па до тренера који га ставио у тим
екипа још неспремна ,претрчавају нас ко на игрици...
stari%20grb.gif


- - - - - - - - - -

Од ватерполиста очекујемо злато наравно.
 
Iskreni sam zvezdas i samo zvezdas,ali ovi igraci su dno_Ovi dovedeni na osnovu kaseta promasaj za sve pare.Tu ne pomaze ni car,ni kralj a kamoli grof.Za nasu ligu stranci nisu potrebni cak bi i zabranio nastup,a za evropu jos dugo necemo biti.Kad cujem pohvale na njihov racun pomislim da ne gledam istu utakmicu.
 
Zato ja druze moj od 91 ne pratim uopste nasu ligu i ove klosare! Reprezentaciju sam pratio do pre par god. dok su licili na nesto! Ovi ne zasluzuju ni toliko koliko tv struje potrosi za 90 min.
Svaka cast nekim drugim sportistima sa kojim mozemo uzdignute glave da se hvalimo da ih imamo!
 
Svaka čast našim košarkašima, svaka čast ... !!! ...
18849677woozxa.jpg

Vratili su im duplom merom ... ::svaka cast:: ...

Tim Australije sa neverovatno mnogo promašaja. Srećom po nas stao ih je šut kad je bilo najvažnije.
Kako god, obezbeđena je još jedna medalja ... :ppozdrav: ...
 
Poslednja izmena:
Steta za Mandic, icekivao sam od nje vise, ocito je psihicki lose priprrmljena, ali to je boljka nasih sportista odavno. Losi smo kada smo favoriti, sinoc nismo bili, pa smo naneli jedan od.najtezih poraza AUS reprezentaciji. Mislim da je to u vezi sa mentalitetom, i vaterpoliste podcenjuju, po HR medijima se konstantno potencira da samo od njih zavisi i zato ce da izgube sa jedno 4-5 golova razlike. Ako vaterpolisti i idbijkasice osvoje zlata, bice ovo uspesne igre, za ovako malu zemlju tri zlatne medalje su velika stvar.
 
Sad jos sutra da pobedimo i komotno da stavimo šlemove u ponedeljak nato intervencija.Šteta sto nas vode pogresni nismo ni svesni koliko smo kvalitetni i talentovani za bilo sta......
 
Nazad
Vrh