SPORT-Opšta tema

Od ove ekipe nisam mnogo ni ocekivao. Jednostavno nemamo 5 asova.
 
Jedino sto ne stima su promasaji.... Oni daju mi ne, fale nedovic fali u reketu dugovecno izbegavan Bobi Marjanovic, a ovoj ekipi treba dooooobroo uigravanje to je definitivno, i budite sigurni da ce amerikanci osvojiti jer ne promasuju, u fudbalu je bitna snaga izdrzljivost, a ovde procenat pogodjenih suteva i to sto bolji, jedino ako se politika umesa pa spanci osvoje ili ukrajinci,ako sve bude kako treba da bude USA numero 1! Bez dileme.
<iframe width="470" height="264" src="//www.youtube.com/embed/TtL5qYMQdro" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
E o ovome ja govorim....
[h=1]Teodosic poludeo na saigrace - yu tube!!![/h]
 
Poslednja izmena:
Nama fali bek suter , to igra Bogdanovic ali on nikako da proradi ,da imamo sut spolja i centri bi bili jos mnogo bolji jer protivnicke odbrane bih bile razvucenije i bilo bi vise prostora za centre .Protiv Francuza zadnji napad odgovornost selektora ,imas nereseno i zadnji napad znaci cekas zadnje sekunde i sut ako pogodis pobedili ako promasis produzetci , sutra podnosljiv poraz ili raspad sistema ,icemo na Grke ili Argentince .
 
Nemamo mi nijednog centra,večeras smo izgubili jer su Brazilci hvatali sve i jednu loptu bilo pod našim ili njihovim košem.Povesti jednog Štimca,Katića,povređenog Krstića,i povređenog Raduljicu.Je ravno samoubistvu.Ja lošiju partiju Krstića odavno nisam gledao (ne zameram mu čovek nije uigran jer vuče povredu i igra pod terapijama), ali to je selektor trebao da ima u vidu a ne da eksperimentiše na svetskom prvenstvu.Takođe Teodosić ispod svakog nivoa,on treba da je nosilac cele ekipe,kao najefikasniji sa 14 poena po utakmici nije opravdao svoju ulogu.
 
Komsije iz Hrvatske prebacile 100 poena cestitam, za svaku pohvalu!
Moja procena bice plus 17 pa navise za spance!
 
Voleo bih ja da ih napunimo u sred Spanije da ih punimo toliko da neznaju gde su celi a gde suplji, ali ajd videcemo :osmeh:
 
Vaša reprezenatacija je isto ko i Hrvatska ako im krene mogu biti drugi (prva je ipak USA) ali mogu biti i 16. Mi nemamo pravog centra tipa nekadašnjeg Rađe ili Vrankovića (u obrani) , Tomić je u Barceloni odličan ali u reprezentaciji je premlak a za svoju visinu ( 217) ima jako mekanu ruku i odličnu tehniku samo mu fali agresivnosti i snage. Dosta je oscilacija u igri, a i neke Repešine odluke su malo utjecale na rezultat posebno protiv Senegala. Ali opet ako se pogleda da ovi autsajderi u našoj grupi nisu više ekipa za napucavanje kao što je to prije bilo slučaja. Posebno Filipini koje nitko nije "rasturio" i uz malo više sreće mogli su imati 4 pobjede jer su ih jedino grci u prvoj četvrtini ostavili na 10 razlike i pametnom igrom održavali razliku. Vaša grupa je kad se objektivno pogleda i najjača na prvenstvu jer jedina ima četiri reprezentacije koje svaka svaku može pobijediti, da li će se to u osmini pokazati kao prednost ili ne vidjet ćemo.
 
Za Španiju i njihov kvalitet nema potrebe pričati bilo šta . Fantastični igrači na svim pozicijama, za 1 poen sigurni, za 2 odlični, za 3 takođe, za sudije naravno domaćini, itd. Prosek razlike u poenima pre naše utakmice bio je 27,5, tako da se mi uopšte nismo obrukali, ali da je trebalo bolje, trebalo je.
Da ne bih sada i ja izigravao "selektora", kojih kod nas ima nekoliko miliona, primetio bih samo jednu kolektivnu stvar, ne pominjući nikog pojedinačno. Moje lično mišljenje je, da je naš generalni problem preveliki respekt prema protivniku, nesigurnost i strah koji rezultira nenormalnim greškama i promašajima čistih zicera. To nam se pre ove desilo i u utakmicama protiv Francuske i Brazila, znači uvek kad protivnik ima zvučnije ime. Nedostaje nam hladna glava, mirna ruka, vera u sebe i što je najbitnije POBEDNIČKI MENTALITET...
Bojim se da ako bez toga uđemo u meč protiv dobre Grčke sa kojom bi se ipak mogli nadigravati, umanjićemo svoje šanse za prolazak...
Nadam se da grešim, ili da se bar neće desiti tako ako sam u pravu...
 
Poslednja izmena:
Sam rezultat i nije tako los , protiv Grka ima neke sanse , bio bi red da i Bogdan odigra jednu dobru utakmicu . Danas bratski klubovi otvaraju nov stadion .
05.jpg
 
Zvezda ..Spartak Moskva 1..1. Prava prijateljska utakmica sa rezultatom koji je na kraju realan s tim sto su oba tima mogla do pobede. Zvezda sa znatno podmladjenim timom bez 6 prvotimaca. Malo sam se plasio kako cemo odigrati, ali je bilo sasvim OK. Pecnik na novoj poziciji odlican,Jovanovic, Grujic zadovoljili. Kod Katajia se vidi zelja. Videcemo sta ce biti,uglavnom ocekujemo da ce to biti ekipa koja ce odbraniti titulu i kojoj ce UEFA mafiozi dozvoliti da sledece godine igra Evropu.
 
Ubih se trazeci prenos, ali nisam nasao.... Bas me zanimalo jesu igrali kao da nije prijateljska ili ne... To je ipak bila dobra provera Zvezdi bez prvotimaca....
 
Nazad
Vrh