Soja 2017

Steva44 - da to je ta, icicu sutra da obidjem...

Rajko75 - odprilike 60-70 gr. Dynoxa, 1,7l Bentamarka, Nymoni 4-5gr (nisam siguran) + lepak kolicine su odprilike po kj
 
Kad budes prsko za uskolisne ubices ga,ako ti je hitno kupi bilio koju hemiju za uskolisne u soji ,fuzilejd,agil,cletoh.ima ih puno.
 
Pre nekoliko godina u ovoj njivi soja ostao neovrsen zbog kiše, nadam se da opet neće to desiti
bba52e0fbb85505815fa67fdbb202df5.jpg
7c0f836bcd42604ab2a82fd62ee9850b.jpg
 
Ovako je izgledalo original Tambor seme. Koliko se moglo ocistili smo kada smo sipali u sejalicu. Izbacili smo cicak, mahune, stabljiike od soje itd.


fteag6.jpg

Evo nicanja da im ...... i seme i pleme. Sejano na 3 cm. Nisam imao volje da brojim ali verujem da nije niklo vise od 30-40 %. Uslovi za nicanje su bili idealni. Vlage na pretek a zemlja topla jer je sejano pocetkom maja.

35cfmt3.jpg


Stajao sam izmedju original Tambora i mog Trijumfa. Nisam mogao da se okrenem prema Trijumfu zbog sunca pa sam napravio 2-3 koraka unazad i tako slikao. Trijumf je sejan na 3.5 cm.



w0s3r6.jpg
 
Poslednja izmena:
Po tvojim slikama kolega i muci sreća pa se nisam za.ebao i uzeo njihovo seme, kasnili su sa izbacivanjem na tržište i ja otišao u NS institut.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Sad oprskao 1l corum,0.3 dash i 5g okvir /kj , videcemo rezultate za desetak dana , a bila botanicka basta

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Prskao sam soju pre prve troliske sa promony i corumom, posto je trava uznapredovala katastrofa. Sada soja zaostaje i to duplo u odnosu na ostale u tom potezu, da li ima sanse da se oporavi ili sam je zajebao.
 
Nazad
Vrh