Slobodna diskusija o traktorima

Kad se kupuje polovna mašina treba znati da ćese nekad i pokvariti. Kupovati ono za štase imaju majstori u vašem kraju.
 
Svaka vam čast na ovako korektnom razgovoru i datim informacijama. Ovo je bolje nego da se neki poljoinženjer stao hvaliti i pričati o manama i vrlina mehanizacije. Imam 539 i gledam iz prikrajka ove 549, nije to loše, mada mislim da su precenjeni. Duplo skuplji i na oko malo veći i ugojeniji brat od 539.
 
Oznake su iste.
07ac313be3b48d3bfacfc186553e8f63.jpg


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Taj zeleni imt sam gledao na sajmu, i komentarisao naglas sa rodjakom kako je to vjerovatno dobra kombinacija jedino sto boja ne lezi imt-u, tek ce ti stariji covjek do nas ''djubre nevidjeno, jebo ga onaj ko ga je sklepao, ako se tebi svidja hoces da ti prodam, povoljno''. Nisam se upustao u polemiku, sta tu ne valja.
 
Od mnogih sam to cuo za 549.. ne znam iz kog razloga, i taj motor pljuju DM33, takodje ne znam zasto.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Ja koji god 549 sam video svi nekako frfljaju kad rade ni jedan ne radi kako treba kao da jedan klip ne radi
 
Od mnogih sam to cuo za 549.. ne znam iz kog razloga, i taj motor pljuju DM33, takodje ne znam zasto.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Ja sam mislio na imt sa deutz motorom, odprilike da se taj covjek zalio na motor, jer manje vise svi u ovom podneblju znaju sta je klasican 549 sa imr-om.
 
Nazad
Vrh