Slobodna diskusija o traktorima

Jbg
539 je 94 god
560 je 90g
Mf jje 1951g.


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Kod nas voleo ne voleo, to ti je sto ti je, deda kupio novog jos uvek gura, samo umesto dede teraju unuci...
Ko ne bi znao terati NOV??

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
+1 Danas ne mozes da odrzavas ispravnim ono sto su stari kupili, kamoli da kupis novo.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Kod nas voleo ne voleo, to ti je sto ti je, deda kupio novog jos uvek gura, samo umesto dede teraju unuci...
Ko ne bi znao terati NOV??

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока

Ma znam al puno je to posla s njim radit nema prve vuče hidrovolan niš ja mu se divim
 
Kako bosanac, ti si valjda civilizovani austrougarin. :haha::haha::haha:
Jeste Petre
Vojvodjanin Bosanskog porekla hrišćanin!!
Austro-Ugarska je postavila temelje Vojvodjanske civilizacije, arhitekture, uredjenja, kasnije i vaspitanja!!
Srećni smo mi koji obitavamo na tlu gde je takva država gazdovala!!!
A loše bi bilo ne spomenuti i Podunavske Švabe koji su mnogo učinili za razvoj tadašnje Vojvodine!!!
Nadam se da će neko uskoro pokušati nešto tako dobro da uradi za Vojvodinu!!
Ponosim se time što sam rodjen u Vojvodini, što sam išao u razred sa svim narodima i narodnostima, što razumem više jezika, što znam i šta je Sinagoga,Samostan,Džamija,Crkva!!!!
Ali nikad ne treba zaboraviti odakle su koreni, i repa ima koren!!!!


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Eto sad nam je predsednik omugucio da kupimo nove traktore povoljno. Vozimo Imt 539 2000-to, Yto x 904 2009-to,Rakovica 65 2014-to i Yto 1204 2018-tp. Imamo jos 549 njega ne brojim jer je na prodaju

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Kod mene
Ursus - '81
560 - '84
540 - '90
560DV - '05
Ovi traktori su isti od prvog dana od kad su se poceli praviti, sta mi znaci da l' je '65 ili je '2009.... prosek da izvalacim nista mi ne znaci. Valjalo bi nesto udobnije, konfornije, gde ne duva u kabini k'o na Prokletijama.
Al' ostaje nam samo da se nadamo i kao sto kazu nasi politicari da budemo "optimisti" i da im verujemo


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh