Slobodna diskusija o traktorima

@Galetin
Nije cena problem. Problem su rezervni delovi za takav traktor kao i verovatno cinjenica da je colovan sav.
 
Najbolja fora koju sam do sada cuo za prodaju bilo cega je kada te kupac nazove i pita za razlog prodaje traktora ili neke masine kazes da si postao zirant nekome. Tada se ljudi otimaju ko ce kupiti. :osmeh: Jer vise ne pale fore baba vozila ili traktor nosio samo korpu i sluzio za prevoz vepra po selu, ili cak ona skorasnja fora traktor kosio jednu sezonu.:haha:
 
Kako niko nezove :sta:
zvanično se izvinjavam,ipak me je danas zvaočlan @minđušar i nudio mi je zamenu za njegovog kejsa
nisam pristao jer ko zna u kakvom je to stanju,nešto mi je sumnjiva takva zamena ::torta::

- - - - - - - - - -

Da to je sve u colovima a kvaliteta je ali i dijelovi su skupi.
kakve ima veze u kojim su dimenzijama šarafi?Kupiš nove šestougane gedore i sve paše za šarafanje.:ppozdrav:
Samo je motor u colovima svi drugi delovi nisu.

- - - - - - - - - -

@Galetin
Nije cena problem. Problem su rezervni delovi za takav traktor kao i verovatno cinjenica da je colovan sav.
Ima delova da se nabave u Srbiji,a ni Austrija nije tako daleko.Do Beča nema ni 4oo km. od nas.
 
Sada su u trendu Fendt traktori.Ispadaš ne upućen i zaostao ako ne poseduješ jednog.Statusni simbol Srpskih poljoprivrednika kao nekada Mercedes što je bio.A ponašanje i objašnjenja novopečenih vlasnika tipa znaš li ti dečko kakav je to traktor,kako to ide i šta sve može,haos.Ja sam traktor video samo u bukvaru pa ne znam šta se sa njime radi.
 
Gorane poslusaj ti mene i podigni ti njemu cenu u oglasima za koju hiljadarku.
Po mentalitetu nasih ljudi toliki traktor a po te pare - mora da nesto ne valja .....
 
Nazad
Vrh