Slike voćnjaka

Učlanjen(a)
21 Avg 2010
Poruka
4.096
Molim sve članove da postavljaju umanjene slike da i kolege sa slabijom konekcijom mogu da prate forum i brzo otvaraju stranice, evo jednostavnog uputstva:

Detaljno objašnjenje za brzo postavljanje umanjenih prikaza:

-otvorite ovu stranicu: http://www.imagebam.com/,
-kliknete SelectFiles i izaberete slike sa računara koje želite postaviti na forum,
-ispod toga imate opciju Select Type: (required) i tu obavezno izaberite FAMILY SAFE content,
-kliknete UPLOAD NOW! i slike se prebacuju.

Kada se to završi kopirate ceo kod sa leve strane gde piše BB-Code u poruku na forumu.

Učlanjen(a)
4 Jan 2008
Poruka
2.953
Hvala na uputama, sad je sve jasno.

Prije sam dizao slike preko Imagshack-a no sad traži registraciju što neću, a na TyniPic neznam dić sliku kao Thumbnail. Isprike za veće slike.

Učlanjen(a)
21 Avg 2010
Poruka
4.096
Nema brige. :ppozdrav: Na TyniPic je dovoljno tu gde piše Resize: izabrati treću opciju od gore - Thumbnail (160x120) i to je to. Više načina postoji za postavljanje umanjenih prikaza, po želji neka svako odabere.

Vocar

Član
Učlanjen(a)
8 Feb 2011
Poruka
1.443
Hvala! Iduće godine najvjerovatnije ću krečiti sa prskalicom da bi okrečio i dio ramnih grana. Već je pribavljena prskalica.

pele

Član
Učlanjen(a)
31 Jan 2011
Poruka
1.647
O

Jedna slika je od proletos,cisto da se vidi porast.Nisam uradio ranu letnju rezidbu,kasnim,pitanje da li cu stici narednih par dana da prekratim porast!

Poslednja izmena od urednika:

pešut

Član
Učlanjen(a)
14 Jun 2012
Poruka
1.216
ajde i ja da bacim neku sliku voćnjaka
ova je stenlej posle prolećne obrade

a ovo je višnjar u cvetu

planiram da na jesen u višnjama posejem detelinu po jedan prolaz imt sejalicom od 23 reda imam svog semena od preprosle godine i da to posle samo malčiram-kosim a u redu herbicida i bočna freza.sta mislite o tome?hoce li lucerka pomoci voću?

pera0507

Član
Učlanjen(a)
4 Jan 2012
Poruka
54
Zahvaljujem se na ovom savetu. Žao mi je samo što ranije nisam pronašao ovu varijantu koja u mnogome pojednostavljuje smanjivanje formata i postavljanje slika. Bolje što ga nađe posle 1g. od kada ste ovo Vi postavili nego recimo posle 3g. :bravo:

- - - - - - - - - -

FruitBoy ako pogledaš ove slike koje sam slučajno juče slikao reci : da li bi ove stare šljive smetale u razvoju ovim novim ako bi ih izvadio na jesen ?

bosko1981

Novajlija
Učlanjen(a)
2 Mar 2013
Poruka
10
jel ovo na dzajevcu

- - - - - - - - - -

Ovo je zasadjeno u februaru mjesecu 2008.
Pozdrav za Harry-a iz Gradacca.Zahvaljujuci njegovim patentima vocnjak je uredjen ovako
Post je spojen: [time]1261255567[/time]

Post je spojen: [time]1261276351[/time]

jel ovo
na dzajevcu

laki5yu

Član
Učlanjen(a)
13 Okt 2009
Poruka
60
15.februar 2016. Oplenac, nisam uspeo da provalim sta je ovo, lici na kajsiju ali nije, takodje moze biti i dzanarika ali nisam siguran...u svakom slucaju prilicno rano za cvet:

Vrh