Slike naših svinja

Pozdrav svima,buduci da sam nov na forumu,evo da i ja podelim par slika nazimice koju sam ostavio za priplod.
Trebalo bi da se prasi 20.02.2015. ali slabo ima stomaka i vime joj omaleno_Otkako je osemenjena nikako nije trazila vepra.
Molio bih nekog iskusnijeg ako moze da da svoje misljenje,da li je suprasna ili ne?:ppozdrav:
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

PozdraV svima. :ppozdrav:.Oprasila se nazimica,ali ne ova sa slike.Stari kad je osemenjavao,osemenio drugu nazimicu,a upisao da je ovu osemenio. Jos nam pre desetak dana bilo sumnjivo,jer se po bratovim recima ganjala normalno,ali hajde sacekali smo termin da se ne ubedjujemo sa starim.:haha: Slike slede ubrzo.
 
Ili ce na prodaju ili u kulen :osmeh:,ne trebaju mi dve krmace,i ovu sto se oprasila ostavljam starom jer se vracam za Srbiju. Ovu ako ko kupi dobice stvarno dobro priplodno grlo,ako ne bice kulena :ppozdrav:
 
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

Moje krmace su od marta pustene ...
 
Ne znam, kupio sam ga od člana Nikole KV dok je još bio prasence. Daje finu prasad i jako sam zadovoljan. Iz profi sam se prešaltovao u hobi proizvođača, pa me takvi detalji više i ne zanimaju.
 
Nazad
Vrh