Slike naših svinja

38c933f6679144e039b73adb9d7f6c4a.jpg
 
rogjeni 1 april. ja sam ih kupio 7 maj tezina 10kg.evo kako izgledaju sada.koncentrat nisu probali.hranimo ih samo so cisto mleveno tritikale i 2% kalcijum i 2% soli. naravno svaki dan jedu svezu detelinu i travu i po neka tikva i vareni krompiri.
291gydd.jpg

2zqg4ki.jpg


30crcr9.jpg
 
Nece ta ljubav jos dugo trajati, i meni su tako spavali dok prasici nisu ojacali ( 20kg) pa su je udavili.
 
Pozdrav svima,buduci da sam nov na forumu,evo da i ja podelim par slika nazimice koju sam ostavio za priplod.
Trebalo bi da se prasi 20.02.2015. ali slabo ima stomaka i vime joj omaleno_Otkako je osemenjena nikako nije trazila vepra.
Molio bih nekog iskusnijeg ako moze da da svoje misljenje,da li je suprasna ili ne?:ppozdrav:
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Mislim da jeste. Nazimica je to jos utegnuta pa se ne vidi suprasnost, a vime ve otpustiti u zadnjih desetak dana.
 
Videcemo sta ce biti,ima jos oko 25 dana do prasenja, ako bude suprasna :osmeh:,ako ne bude ide u kulen (sta cu,zavoleh kulen dok sam studirao u Ns :haha:, pa sad samo gledam koja :svinja: da ide u preradu).
 
fina je,nazire se stomak koliko se moze vidjeti po ovoj slici. I moja je slicna samo sto nema stomaka jos,ne vidi se suprasna je(valjda :osmeh:) 45 dana
 
Nazad
Vrh