slike kunica- zeceva

attachment.php


- - - - - - - - - -

Zecica se opruzila,treba da se okoti oko 10-og!
Ala kakve uzivancije,ko da je na godisnjem odmoru:haha:,lepo!
 
Ja imam kuhinjsku vagu koja meri do 4,00kg (veoma je precizna) i na nju merim uredjene kunice a zive retko kad merim.Ustvari,zanima me samo konacan bilans a to je -uredjen bez glave.:osmeh:
 
Hvala:ppozdrav:.Drugar naravno da nece kada dostignu tezinu preko 3 kg ja ih sve koljem,a one sto ostavljam za prodaju i za priplod naravno idu u posebne kaveze,gde su pola na drvetu a pola na letvicama sa razmakom 1.5 cm i nema problema!!!
 
Juce je pustim malo da proseta ona pocne da kopa. Sve mi je prekopala, moram je pustiti sa zekom jedan dan, ali kad budem kuci da snimim to :D


- - - - - - - - - -

Moje zeke niko ne komentarise :(
 
Poslednja izmena:
Je li ovo druze cincila??Lepa je zenka,snimak odozgo pokazuje da je dobro uhranjena.Pustaj je sto pre da se pari jer ce da se pregoji pa od "posla" nema nista.:haha::ppozdrav:
 
Je li ovo druze cincila??Lepa je zenka,snimak odozgo pokazuje da je dobro uhranjena.Pustaj je sto pre da se pari jer ce da se pregoji pa od "posla" nema nista.:haha::ppozdrav:
Ma prodavac je rekao da je Orijas boja jeste kao cincile, mada neko na forumu mi je reko da nije orijas i ja sad mislim da nije orijas a boja mi se ne svidja :D ocu mozda cak u subotu nedelju pustim.
 
Nazad
Vrh