slike kunica- zeceva

Francuski srebreni kunić-tri ženkice i mužjak,jucer kupio:ppozdrav:
zosu.jpg

Stvarno su prelepi...

Al ima nekog ko je na forumu a da je iz okoline Zajecara, radi ostvarivanja kontakta.
Hteo bih da promenim malo vrstu.
 
Ovi francuzi spadaju u srednje velike pasmine kunića,,od 3.5 do 5kg tezine,,ovi na slikama nemaju ni tri mjeseca još :bravo:

Od 4,5 do 5,5 je idealna težina. Samo meni ovi tvoji više liče na velike srebrne svetle (nemačke), nego na velike srebrne (francuske). Prelepi su u svakom slučaju.
 
Jesi siguran da su francuski? I ja bi reko da su veliki svetli srebrni. Ovi su jos mladi pa nemaju u potpunosti srebrnost posto kad se okote oni su crni. Francuski srebrni je nesto kao kalifornijski imaju crnu njusku, noge i rep i duze usi a "nemacki" su u potpunosti srebrni i srebrnost je izjednacena i imaju krace i deblje uci, a francuzi imaju nos malo u spic a ovi tvoji imaju siroku njusku kao novozelanski i po tome nebi reko da su francuzi!
 
Tako je nisu francuzi,,vec su njemci,,vidim da ima ovdje vrsnih poznavatelja kunića :) jasno da se svi kote crni a kasnije crno prelazi u srebrenu boju :) malo sam se zaletio:sjasi:
 
Poslednja izmena:
Lepa rasa, mnogo lepsa nego francuzi, i lepi kunici. Ako ikad budem drzao drugu rasu sem ovnolikih onda ce to biti bas Veliki Svetli Srebrni.
 
Poslednja izmena od urednika:
Hajkom zenka,okotila se pre 2 dana.

- - - - - - - - - -

Nece da mi nalepi sliku.....probacu ponovo.
5d5mqo.jpg


- - - - - - - - - -

Bela hajkom,okotila se pre 3 dana.
poxnm.jpg


- - - - - - - - - -

Jos jedna trudnica.
2r7c577.jpg


- - - - - - - - - -

I jos jedna,takodje hajkom.
2qbwuhk.jpg
 
@Zlac. Dzaba ti i ja postavljamo slike moj prijatelju,ostatak drustva se uspavao ovih dana ili nas mozda ignorisu :sta::sta::ppozdrav:
Inace,da si blize posegao bih do tebe po jednog "Ïndijanca" :haha:
 
To su kunićari malo u zimskom snu:spavam:
 
Poslednja izmena od urednika:
Malo slika i od mene :D

Zenka Belgijskog orijasa, celicno siva, 7 meseci...

x6k37p.jpg


oihgkk.jpg


Zenka Belgijskog orijasa, divlje siva, 7,5 meseci...

2rc1mw0.jpg


e0jzev.jpg


Mladi muzjak, divlje siv, 2,5 meseca, koji ce se na jesen pokazati da li valja ili je za lonac... Inace, lud za medalju... :D

1747dd.jpg
 
Hvala na ispravci Drobac! :ppozdrav: Pa mogu ti reci da vole letvice, ali mnogo manje nego sto sam se nadao, izgrickaju samo malo, povrsinski i to je to... Malko su mi zenke sitnije, 6,3 i 6 kg, a imaju hranje uvek na volju... Ne znam zasto :sta: Moze pomoc prijatelja??? :osmeh:
 
Nazad
Vrh