Slačica

mindjušar

Član
Učlanjen(a)
24 Nov 2010
Poruka
12.384
920eura po toni,stim da je bigbag i dorada (50eura po toni) moj trošak
E sad za koga ide,zasad nije toliko važno,ide za Češkog partnera,količine su bile taman,a videćemo za sledeću godinu

mindjušar

Član
Učlanjen(a)
24 Nov 2010
Poruka
12.384
Jedu cvet,i repičin sjajnik,one bube sklone sexu,i rutava buba koja se vidi na slici da je rutava :osmeh:

- - - - - - - - - -

Zasmrdeo im malo Konzulom,pa ih oterao u Ćurćefo,nek se sexaju tamo a ne u mojoj slačici,sram ih bilo

igordulic

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2010
Poruka
2.343
Kod nas ima jedna parcela od lokalne zadruge sa slacicom, ali nije ni upola ko ova, komplet njiva je nejednaka i nekako nije jos pocela da raste u stablo,bas nikako ne izgleda..

kanački

Član
Učlanjen(a)
29 Jun 2011
Poruka
2.653
mindjušar izgleda da si prepunio svoj photobuchet, traze ti da platis photobuchet plus, probaj da obrises neke stare slike i vidi na profili , mislim da je sa desne strane skala u procentima koliko jos mesta imas, ako nije to , videcemo sta dalje

da , sa desne strane >> Storage is 2% full , vidi koliko je na tvom profilu , verujem da si na 100% i da je to problem

kanački

Član
Učlanjen(a)
29 Jun 2011
Poruka
2.653
Sad sam nasao na njihovom sajtu , ukratko , nakacio si mnogo slika po forumima i drugim sajtovima i svako njihovo ucitavanje `trosi` tvojih besplatnih 10gb prostora , ti si napunio 39% ali ucitavanje slika po forumima se isto racuna.
Resenje ili da platis verziju PLUS ili da cekas mesec dana da se tvoj bandwidth resetuje , to isto mozes da proveris na tvom profilu , bar tako pise kod njih na sajtu.

Evo linka sa photobucheta za tvoj problem >>

http://support.photobucket.com/hc/en-us/articles/200724014-Bandwidth-Exceeded-Look-Who-s-Popular-

Pomislio sam da si jednostavno nakacio vise ,ali nisi , vec si ih sve postavljao negde .. Ako iscackam neko resenje ,javicu ti , a mozda neko od kolega vec zna kako da resi ovo , mada verujem da ne moze, vec te teraju da im platis za dalje korscenje ili da svaku pit cekas mesec dana da se resetuje..
jbg..

Vrh