Slačica

Chatarak

Član
Učlanjen(a)
8 Feb 2010
Poruka
39
Kupio bih 50-tak kg slacice, preciscene ili ne . Ponude na pp ili 063-77-51-982 Vlada.

idklecin

Član
Učlanjen(a)
4 Sep 2010
Poruka
1.498
slabo je to 574 kg izgledala mi je mnogo bolje ,koja je cena sada mindjusar slacice i ko je otkupljuje

mindjušar

Član
Učlanjen(a)
24 Nov 2010
Poruka
12.384
Nema kod mene ove godine,mala cena bila u ponudi,navodno zbog kišnog leta ostale veće količine,u EU, neposejane za zelenišno đubrenje

Učlanjen(a)
8 Jan 2011
Poruka
5.185
Sada Eu ima direktivu da sva zemljista koja se djubre zelenisno ili neobradjuju zasade pod leguminozama.Tako barem cuo od nekih i Delte,koji su sve rane sorte soje izvezli za EU.

HKT_agro

Novajlija
Učlanjen(a)
16 Avg 2018
Poruka
2
Ima li neko godinjasnu merkantilnu slacicu treba mi 100 kg za setvu ili posaljite neki kontakt u pp.

Učlanjen(a)
14 Nov 2017
Poruka
1.977
Kod nas ove god dosta ljudi posejalo slacicu,neko je presejao uljanu repicu sa slacicom ,sta se dogadja sa cenom dali neko ima info?

Maxa

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
1.698
Mislim da ti koji su presejavali uljanu repicu i posejali slacicu najbolje ce proci.Cena repice je pre neki dan bila 39din sto je po meni premala trebala je da bude min 49din.

Oni koji su se preokrenuli na slacicu nisu pogresili.cena slacice mislim da se vrti oko 700e moram da proverim pa javljam.

kiraj

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
29 Jan 2009
Poruka
9.168
Da li si siguran da je slačica ? Možda je jara uljana repica.Video sam da je ima u našem ataru a sejali su Novobečejci.

Vrh