Sistemi za navodnjavanje

Kako će da mota crevo sa tom spojkom? Mislim da je najpametnije za zavariš peglom. Meni je Agrointer Kać vario okiten za cevovod. Odlično su odradili.
 
Ni jedna od tih spojki ne valja po meni,sve to smanjuje unutrasnji precnik creva.Najbolje su elektro spojnice,koja se navlace spolja na cev i to se sve spoji onom masinom za varenje.
 
Meni je to rešila ekipa iz vodovoda. Nadji ljude iz vodovoda ili gasovoda iz tvoje okoline pa ih pitaj da ti to odrade. ps:vodovodni majstori su bili 4 jeftiniji od gasovodne ekipe. Nakon toga taj tifon sam razvukao minimum 50 puta,za sada je sve u redu.
 
Fi82 je crevo a da ga skratim za toliko to je 50m,inace vec je jednom skracen za 50m

Poslato sa NAM-LX9 pomoću Tapatoka
 
Elektro-fuzione spojke su i skuplje i imaćeš kvrgu na crevu. Praviće ti problem dok ti bude radio tifon jer vučeš tu budžu po zemlji i praviće ti problem u koturu pri motanju. Mislim da ti neće ni proći kroz vođicu tifona. Samo varenje peglom
 
Meni je fi 100 zavareno peglom,ovo o čemu sam gore pisao. O skraćivanju ni reči,neka ti to zavare peglom i gass dalje. Tifon mi je 450m duzine.
 
Kada su se pojavile, bile su bomba. Prvu koju smo kupili je spržila skoro 1000L benzina za sezonu..... Sa 4L je zalivala skoro 4h na punom gasu 1000L u minuti vukla.... Sada su postale obično Smeće.
Zveknu bukvalno posle 10-15h.... Zadnju koju smo bili kupili radila je 5h i zakovala.... 3 neispravne za 100e tako sam ih se rešavao 😂

Možda ti je bolje za 20-25k da kupiš u prodavnici Thorp.... Pa imaš i 2 godine pisane garancije.....
 
izmedju Bačkog Jarka i Temerina pre je bila firma BSB Agro. Proizvodili su tifone. Zna li neko jel postoji ta firma još i kontakt. Na internetu nisu dobri brojevi. Hvala unapred
 
Nazad
Vrh