SIP berači

Planiram kupiti berac sip e sad koja opcija bi bila bolja kupiti KK ili EKO3500 i na sta bi trebao posvetiti paznju pri kupovinu. Procitao sam temu i o zamju, berko i nekako mi pade za oko sip. Imam neke ponude iz Kovacica pa molio bi za savet.
 
Obrati pažnju na zvuk u diferencijalima,lokerima na osovinama i kad budeš probavao kod prodavca neka radi na 540 obrtaja par minuta pa prepipaj ležajeve da li se koji grije.Vibracije neke jače nisu poželjne.
 
Posto si iz Makedonije pretpostavljam da neznas i za tebe bi najbolji savet za kupovinu beraca bio da zaobidjes te iz Kovačice u sto sirem luku
 
Hvala na savet, posto kod nas nema mnogo polovnih beraca, a novi mi je preskup hteo bi kupiti polovni. Odlucio sam se za sipov e sad neznam dali da uzmem KK30 ili EKO 3500. Po oglasima najvise beraca sam nasao u Kovacica. Ako neko zna gde moze da se nabavi slobodno neka pise. Vise mi odgovara Juzna Srbija zbog prevoza.
 
Kk30 ima kratke klipove tj odmah kipuje bez dizanja u vis. Ako imaš veliku prikolicu morao bi je ukopavati ili na neki drugi način stvoriti razliku u visini u korist bereca. Eko3500 je bolji, prvo diže u visinu pa onda istrese koš. Ima još nekih razlika ali one nisu toliko bitne.
 
Posto si iz Makedonije pretpostavljam da neznas i za tebe bi najbolji savet za kupovinu beraca bio da zaobidjes te iz Kovačice u sto sirem luku
Druze vec kad pises,zavrsi recenicu do kraja...ne znam zasto bi ljudi iz moje opstine tj iz kovacice imali problema sa prodajom svoje mehanizacije,zbog nekoliko cigana nakupaca...
 
Druze vec kad pises,zavrsi recenicu do kraja...ne znam zasto bi ljudi iz moje opstine tj iz kovacice imali problema sa prodajom svoje mehanizacije,zbog nekoliko cigana nakupaca...
Ama baš su se osilili.Normalno da na tom području ima i domaćina koji imaju problem prilikom prodaje svoje mehanizacije.Ima ih i iz Crepaje,Pančeva,Dolova.Ne znam kako ali oni su uglavnom na svim sajtovima,Zato ima ljudi sa tog područja koji su na forumu pa uz pomoć njihovu izbegnemo tu bandu.Nije problem što su oni Romi nego način kako nastupaju
 
Visina kipovanje za mene nije problem,
[h=2]Jano Tel 0621718293 (djurajovanovic1971@..., Kovačica)[/h]ovo je tip koi nudi berace mislim da je prekupac, ako neko zna vise o njemu nek pise. Oglasi su na Kupujemprodajem.com
 
To je taj sto pisem..i nije jano..pre ce biti jasar.i mene nervira kad se lazno predstavljaju..Sta te zanuima tacnije?ja cu da ti skoknem da to pogledam,a mogu i prevoz da ti nadjem do nisa ili leskovca,ali samo ako si ozbiljan kupac,jer znam da kad odem do njih svaki dan ce da zovu po 5 puta...
 
Poslednja izmena:
Ja sam pre par meseci isao sa drugarom da gledamo neki Zmaj 222 u Kovacicu,ljudi jesu crni ali cini mi se da su ok,jer sve sto je rekao preko tel.je tako i cak je slao i video snimak beraca, nismo se dogovorili ali smo mi njemu prodali jednoredni sipov,a drugar kupio u nasem selu berac.
 
Planiram prvo da posejem kukuruz, to bi uradio u sledece nedelje a posle toga idem da pogledam. Posto se bavim odgajanja kukuruz a berac nemam siguran sam kupac ne brini. Iskustvo oko beraca nemama samo od ono sto sam citao po forumu, a pregledao sam i zmaj i berko, i najbolji utisak mi ostavio sip. Brao bi oko 25 do 30 hektara. Kao sto ranije rekoh dilema mi e dali KK 30 ili EKO 3500 posto visina kipanja nije mi problem.
 
Ja imam oba beraca i kk30 i eko 3500,jedina razlika ti je u kipovanju,brzina rada i kvalitet branja je isti oko toga nemas problema delovi su maltene isti tako da ako nadjes dobar kk30 kupuj,idu jeftinije od eko 3500
 
Nazad
Vrh