Silokombajn

Jeste moja greska 192 kw 260 ks ssad sam pogledo ,sto nebi mogo da zakljucim po velicini motora posto je jako mali . Jel neko ima marala ??Toliko ima i maral.Ali opet nema sanse da clas ima 400 ks ??
 
Au pa to mozes dzibriti ,samo redovno ostrenje nozeva .Nego mora da trosi puno .Na kronu 10 rednom motor 600 i kusur ks motor,jd 8 reni 400 i kusur pa neznam sto su ovom stavili toliku motorugu.Mada noviji kombajni povecava se snaga masine kojekakvim prenosima i hidromotorima a ovaj verujem da je cista mehanika.
 
Podatak koji sam ja postavio je u svakom slučaju tačan jer je sa Claas stranice, valjda oni znaju koliko KS ima.

@PKB

Krone BIG X 1100 ima jedan motor sa oko 1100KS, Krone BIG X 1000 ima dva motora od po 510KS. Šta tek reći za njih? BIGX1000 radi 12 redova a a BIGX1100 radi 14 redova.
 
Poslednja izmena:
kod mene na jednom pise 238kw a na drugom 310hp jeb...ga ko ce mu znati w 10 su oba

Claas 690 to je serija iza ovih mojih je mercedes w8 turbo i ima 350ks
 
Da ali nije obična već ima zaseban SK montiran naprijed, vidi se na slici. Moderne SK imaju integrisane noževe koji usitnjavaju travu ali ne mogu baš sitno to da odrade, to mogu one najbolje ali tu treba mrcina od traktora. Ova sa oglasa ima pravi silo-kombajn na sebi.
 
Pa jel vidis silazni kombajn napred i istovarnu rampu sa strane za silazu ???????
 
Nazad
Vrh