Silokombajn

To odrzavanje nisam naveo zato sto sam vec pisao o tome,i znam da moze jos sitnije da sece,ali nema potrebe.
 
druze moj ako se radi silaza nocu i jos traktor drzi temperaturu toliko veliku nesto nije u redu,ja sa torpedom 75 VAZDUSAROM na 40 stepeni u po bela dana siliram i vucem prikolice za silokombajnom i traktor drzi temperaturu na 70 stepeni :D

Na PANTICA mislim :)

- - - - - - - - - -

http://www.youtube.com/watch?v=obNlwwObejM]


neka pogleda ko nije video,ali neka OBRATI PAZNJU NA VELICINU KUKURUZA :D
 
druze moj ako se radi silaza nocu i jos traktor drzi temperaturu toliko veliku nesto nije u redu,ja sa torpedom 75 VAZDUSAROM na 40 stepeni u po bela dana siliram i vucem prikolice za silokombajnom i traktor drzi temperaturu na 70 stepeni :D

Na PANTICA mislim :)

- - - - - - - - - -

http://www.youtube.com/watch?v=obNlwwObejM]


neka pogleda ko nije video,ali neka OBRATI PAZNJU NA VELICINU KUKURUZA :D
Nisam precizirao...
Kada radim nocu temperatura motora ne predje 30 stepeni... A na dnevnoj od 37 kada vucem Lifamovu silaznu prikolicu max ode na 90...
:ppozdrav:
 
Istu prikolicu imam i ja samo tamnije boje.. Registrovana je sve ali nikad nisam pogledao ko je proizvodi???:sta:
 
Ja silazu radim kao sto je vec poznato sa rakovicom 65 i lifamom za sad sam zadovoljan malo joj je tesko ali kad se naostre nozevi ide dosta brzo i dosta sitno,na + 40 meni je temperatura vode 55-60stepeni
sam7695.jpg
sam7710.jpg
sam7608.jpg
 
  • Like
Reagovanja: PKB
A kojom brzinom idete i na koliko obrtaja motora??
Za koje vreme napunite prikolicu??
u ovakvoj masi kao na slici idem 2-3 spora,zmajevku napunim za nekih 15-20 minuta

- - - - - - - - - -

u ovakvoj masi kao na slici idem 2-3 spora,zmajevku napunim za nekih 15-20 minuta
Hesston je bio tacnije tecin,taj kombajn nije za mene sa tom potrosnjom a i za ove moje potrebe 10-15 jutara godisnje ne isplati mi se jos mogu sa jednorednim eventualno ako naletim na neki dvoredni mengele ili pottinger
 
Nadjoh na pik.ba silokombajn John Deere FH25 koji je kako sam negdje procitao identican ZMAJ-u 310. Ista im je mana da slabo bacaju na lulu na 540ob vratilu. Kako upitah ovog covjeka na pik.ba rece mi da je on samo produzio lulu tako sto je navario s nekog drugog silokombajna i da mu sada baca 2 metra dalje nego sto je bacao. Sta Vi mislite da li ce to pomoci, da li je to rijesenje?
U prilogu evo slike kako izgleda taj njegov JD sa produzenom lulom a kako izgleda bez.

slika-239963-2012-08-13456415253-velika.jpg


john-deere-feldhaecksler-foto-bild-61621697.jpg



A evo kako izgleda ZMAJ 310 i njegova lula

img4136a.jpg
 
Nazad
Vrh