Silokombajn

Deks, je l možeš da slikaš te gume?

Putin, ne znam šta može da bude problem.
Ništa nije prepravljano niti menjano što se tiče funkcionisanja samog kombajna.
Nosimo ga sa 558, 2-3 spora zavisi od stanja kukuruza.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
Slikacu sutra...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Deks, je l možeš da slikaš te gume?

Putin, ne znam šta može da bude problem.
Ništa nije prepravljano niti menjano što se tiče funkcionisanja samog kombajna.
Nosimo ga sa 558, 2-3 spora zavisi od stanja kukuruza.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
Danas smo premestali silo kombajn pa sam se setio da sam nekome obecao slikati ovo.
Sad daleko manje gubi klipove, cudi me da tu nema fabricki nista.
24f90cb06271983162cdf37129d8518d.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pozdrav imam kombajn pz 80 s rasklopio da zamijenim lezajeve na glavnoj osovini na turbini .prilikom rasklapanja vadjenja osovine sve se rasulo sad neznam redoslijed sklapanja jel neko ima sliku il nesto da moze pomoc.
 
Pozdrav imam kombajn pz 80 s rasklopio da zamijenim lezajeve na glavnoj osovini na turbini .prilikom rasklapanja vadjenja osovine sve se rasulo sad neznam redoslijed sklapanja jel neko ima sliku il nesto da moze pomoc.
 
Pozdrav imam kombajn pz 80 s rasklopio da zamijenim lezajeve na glavnoj osovini na turbini .prilikom rasklapanja vadjenja osovine sve se rasulo sad neznam redoslijed sklapanja jel neko ima sliku il nesto da moze pomoc.
Ćao ako nisi rešio problem prelistaj temu na period otprilike leto 2020 ima moj post gde je sve detaljno objašnjeno

Послато са S42 помоћу Тапатока
 
Ja sam kupio i St pazovi u agro art.. Tebi bi bilo bliže u svilajnjcu recimo da pošalju poštom, odgovara za sip
 
Imam problem na pz mh80s desava se da nekad hoce da na ulazu skuplja masu i onda povuce odjednom, sva 4 valjka su u dobrom stanju i kad kad nalazemo nekada uvlaci dobro a nekad i ne bas, sta bi moglo da ga zeza?
 
Imam problem na pz mh80s desava se da nekad hoce da na ulazu skuplja masu i onda povuce odjednom, sva 4 valjka su u dobrom stanju i kad kad nalazemo nekada uvlaci dobro a nekad i ne bas, sta bi moglo da ga zeza?
Druze uzmi lampu, osvetli unutra izmedju prva dva valjka, njajverovatnije da se deformisao cistac glatkog valjka i sarovka udari u njega.
Ako je to, rasklopi kombajn, izvadi to djubre i bez njega, samo vatra!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh