Setvospremači

Odg: Setvospremači

Ti trazis nesto ovako , e nazalost ovo je samo slika iz IMT kataloga a probaj jos da trazis..... :udri: :cao:
keunhi.jpg
 
Odg: Setvospremači

Ima takav kod mene u selu jedan mislim da je na prodaju,akote interesuje proveriću.
 
Odg: Setvospremači

pa recimo nešto tako , može i standardni onaj sa valjcima po mogućnosti u nekom rasutom stanju da mu treba reparacija

@milos bota , provjeri ako nije problem
ujedno i slikaj ako može i za cijenu pitaj naravno
ako ti je uz put nemoraš se nešto zalagati mnogo za to pošto planiram u narednom periodu ražiti tako nešto , nije hitno :cao:
 
Odg: Setvospremači

savoris je napisao(la):
pa recimo nešto tako , može i standardni onaj sa valjcima po mogućnosti u nekom rasutom stanju da mu treba reparacija

@milos bota , provjeri ako nije problem
ujedno i slikaj ako može i za cijenu pitaj naravno
ako ti je uz put nemoraš se nešto zalagati mnogo za to pošto planiram u narednom periodu ražiti tako nešto , nije hitno :cao:
A to da bi bilo posla i za tebe pa da kazes "gle kako sam ga opravio svaka mi cast" :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

bome danas sam u prolazu vidio jedan SS sa mnogo opruga koje su nekako vertikalne u odnosu na zemlju i ima ih mnogo , naprijed ima dasku a nazad dva reda valjaka
ne bih rekao da je čistokrvni SS a ni da je germinator, zahvat od oka mu je 2.5-3m
polovan u solidnom stanju cijeni se 1000 marki tj. 500evrova
 
Odg: Setvospremači

Ja sam 2.9 video za 750 a koliko znam kod nas im tako ide i cena....
 
Odg: Setvospremači

Potrudi se malo ima ih do jedno 400-500 evrica jako dobrih!
A malo farbe i truda cine cuda!
 
Odg: Setvospremači

posto nisam nikad radio sa setvospremacem a vidim na forumu da ga 99% clanova ima aj nek mi neko objasni jel oce stevospremac d aradi u njivi gd eje bio kukuruz
 
Odg: Setvospremači

za koje pare moze da se nadje 2,4m posto ovde ima jedan neznam od koje je velicine znam ssamo da je IMT-ov.ceni mi ga covek 500e
 
Nazad
Vrh