Setvospremači

Setvospremač za 920 Belorusa

Pozdrav,
koji setvospremac moze 920 da vuce/nosi?
Promenuli smo traktor i sad ostao od 2,9m jbg smesno za novog rusa!
Kakva su iskustva?
Hvala
 
Odg: Setvospremači

Zavisi jesu s oproge ili oni klinovi obicni. Mislim da bi moga s opruge oko 3.4 m,a sa klinovima vece zahvat.
 
Odg: Setvospremači

amac86rs je napisao(la):
Zavisi jesu s oproge ili oni klinovi obicni. Mislim da bi moga s opruge oko 3.4 m,a sa klinovima vece zahvat.
Na koje klinove mislis na "Gama" opruge... :sta: Nadam se da mislis na ove opruge koje se nalaze na masini sa slike........ :cao:
6ir1cm.jpg
 
Odg: Setvospremači

ma na one obicne klinove moslim da ih zovu pacije noge. To ti je na slici vec neki noseni polu germinator.
Gledao sam ga na sajmu i bas mi se svideo. Zna li neko cenu,ja nisam pitao bila guzva neka
 
Odg: Setvospremači

grunt je napisao(la):
A sta mislite koji bi pasovao rusu 820 ali da ima solidnu brzinu,odnosno da radi posao ne samo da ga vuce?
U našem ataru niko ne vuče veći od 2,9 m, a i sa njim mu nije svejedno...
 
Odg: Setvospremači

IMT-550 je napisao(la):
amac86rs je napisao(la):
Zavisi jesu s oproge ili oni klinovi obicni. Mislim da bi moga s opruge oko 3.4 m,a sa klinovima vece zahvat.
Na koje klinove mislis na "Gama" opruge... :sta: Nadam se da mislis na ove opruge koje se nalaze na masini sa slike........ :cao:
6ir1cm.jpg

da ovo je germinator. a ne setvospremac. mada ovo radi 3 put bolje engo setvospremac ali treba i jaci traktor a i cena je JACA :D
 
Odg: Setvospremači

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9U3e_IHdD8A[/youtube]
Evo setvospremac iz CONSUM-a,Becej.
 
Odg: Setvospremači

ta idi....mani se tudjeg perja...jos malo pa ces im sliku uramiti i drzati je pored ikone.
 
Odg: Setvospremači

Nesto mi poznato to prezime,da nije u kakvom srodstvu sa predsednikom opstine Novi Becej ?
 
Odg: Setvospremači

paorpaor je napisao(la):
Nesto mi poznato to prezime,da nije u kakvom srodstvu sa predsednikom opstine Novi Becej ?
pa sta mislis...kad smo svi kidisali na predsednika zbog izlivanja tise u ljutovo(vrebalovi imaju tamo najvise zemlje) oni su k'o picke sa strane stajali i cutali...ni farmer bob nije bio na halabuci,mora biti da je dobio crvenu da zacepi gubicu.... :zli: :zli:
 
Odg: Setvospremači

o sunce o nebesa 96 strana pročitah ko budala i ne nadjoh nigdje neki manji SS , nešto širine 1,8-2
ima li neko tako nešto možda i za prodati

a nedostaju mi postoji koji počinju sa ''moj novi .......................'' :D
 
Nazad
Vrh