Setvospremači

treba mi pomoc.
hteo bih da prosirim svoj 2.9 spremac sa duplim rotorima i sa daskom,proizvodjaca AP iz vojke na 5.5 m.
jel ima neko neku preporuku kako to da uradim i ko bi mogao da mi napravi jos dva krila i dali je to uopste moguce nadograditi na ovu osnovu uz neka ojacanja.
hvala unapred
 
Iskreno mislim da je tu sama osnova i ostalo slabo za tako veliko prosirivanje.Dobro se raspitaj da ne bude skuplja dara nego mera.
Mozda ti je bolja varijanta da ga prodas i dodas novac za veci.
 
Nece taj ram izdrzati tolika opterecenja, bez ojacavanja, koja lako mogu da kostaju kao i nov ram i posle imas skalameriju koju nikad nikom neces moci prodati!
 
treba mi pomoc.
hteo bih da prosirim svoj 2.9 spremac sa duplim rotorima i sa daskom,proizvodjaca AP iz vojke na 5.5 m.
jel ima neko neku preporuku kako to da uradim i ko bi mogao da mi napravi jos dva krila i dali je to uopste moguce nadograditi na ovu osnovu uz neka ojacanja.
hvala unapred

Ja mislim da bi max mogao da dodaš 4+4 opruge tako ćeš imati širinu 3.7 iz jednog dela a tolko bi izdržao a sve preko toga je rizik jer osnovni ram nije predviđen tako. A ako ne odgovara ni tako onda jedino šta su već i kolege predložili prodaš i uzmeš drugi širi.
 
treba mi pomoc.
hteo bih da prosirim svoj 2.9 spremac sa duplim rotorima i sa daskom,proizvodjaca AP iz vojke na 5.5 m.
jel ima neko neku preporuku kako to da uradim i ko bi mogao da mi napravi jos dva krila i dali je to uopste moguce nadograditi na ovu osnovu uz neka ojacanja.
hvala unapred

Taj setvospremac je iovako slab. A kamoli da se prosiri na toliku sirinu.
A sve to da odradis sa 2,9 na 5,5 kostace te hiljadu evra sa duplim rotorima i hidrocilindrima. Mozd i jace.
Tako da je bolje da prodas taj za 600e i dodas 1.500e i kupis ozbiljniji setvospremac od 5,5m
 
Gde bih mogao najpovoljnije naci S opruge za setvospremac,a da su nekog solidnog kvaliteta? Trebalo bi mi 30-ak komada.Da li bi neko dao nesto popusta na tu kolicinu?
I da li se mogu negde naci polovne?
 
Gde bih mogao najpovoljnije naci S opruge za setvospremac,a da su nekog solidnog kvaliteta? Trebalo bi mi 30-ak komada.Da li bi neko dao nesto popusta na tu kolicinu?
I da li se mogu negde naci polovne?

Brankovicu za polovne vajska je zakon. Ali cena danskih je skoro veca od novih italijanskih. A mislim da vrede vise od italijanskih s opruga cene oko 700 dinara.
 
Tako je Brankovicu. Ljudi iz Vajske rasturaju mašine u delove ne samo kombajne nego i plugove, setvospremače itd. Lično video danske i norveške s opruge. To kvalitet prva liga. A količinu ne znam jel imaju.
 
Pretpostavio sam da su oni :osmeh:
Imam broj jednog od njih,bas cu ga pozvati da vidim da li imaju na stanju :osmeh:
Hvala vam na odgovorima!!!:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh