Setvospremači

Dragane gledaj da ti lepo iseku na plazmu a ne da samo prelete i ostave dosta pucne.Ima da poludiš od brusilice i skidanja pucne.
 
Nadji ti nekog ko ima ekscentar presu od 60 tona, pa nek ti to lepo ištancuje.... Inače najlepše je kad imaš u flahu segment rupe fi 50 na svakih 100 milimetara, a radi se flah 40x5mm dubina segmenta rupe 15mm
 
sto se tice mog rada mogu uraditi i raditi sta hoces nista mi nije tesko do sada imam izbusenih skoro 200 ropa od kojih su neke busene po tri puta i na kraju rajber neke dva puta a brusenje samo tako pa jos malo nebi mi bilo tesko

hvala svima na korisnim savetima :ppozdrav:
 
Zdravo ljudi,nov sam u ovoj temi,zanima me da li neko ima broj od nekog majstora koji pravi rotore za setvospremac,a pritom da nije preterano skup...
 
A sto mora biti bas nazubljen flah? Video sam naprimer dosta Tupanjcevih drljaca, imaju rotore sa ravnim flahovima i neverujem da bi se videla neka razlika da je na jednom redu rotora stavljen nazubljen flah.
 
zavisi u kojoj zemlji a posto mi imamo tri ili cetri tipa zemljista od 1. do 8. klase ,kod nas ima itekako razlika recimo zica i nazubljen flah duplo bolje rade posao od ravnog flaha sto se tice povrsinskog sloja i usitnjenosti zemlje pa meni bi radilo bolje da ostavim jedan red zice nego ravan flah

ovo kazem jer kod mene je tako na terenu jer smo uporedjivali rad
 
Jel ima neko ovakav spremač od firme "poljoexport" Vojka, prekopirani IMT
22904e.jpg
22904c.jpg
22904d.jpg
 
Nikola SP koja mu je veličina? Jesi li ga uzeo novog,kako ti konstrukcijski deluje rama, rotori, kakav je u radu?
 
Ne verujem da 2,9 kosta manje od hiljadu evra, jos par stotina i moze se kupiti ferokop koji je dosta jaci od ovog.
 
Radoslave imaš kod Bate Zeremskog polovnog consuma 3,2m (čini mi se), idi vidi to ako nije prodao, taj je samo svoje radio.
 
Nazad
Vrh