Setvospremači

Ja sam ovih dana sa ovom masinom radio prezadovoljan kako odradio posao...
2vru351.jpg
 
Kakva je razlika u samom radu spremaca sa klasicnim s oprugama i sa onim pravim oprugama?Nesto razmisljam da prodam spremac i kupim grabulju ili da mozda promenim kladicne S-ove pravim.
 
Po meni bolje su ravne samo zato sto manje "cupaju "vlagu iz zemlje.Kazu da mora da bude tezi spremac za prave opruge.Kada se tera brze lagani spremac sa ravnim oprugama bukvalno iskace iz zemlje.To sam cuo od jednog velikog proizvodjaca.
 
pozdrav ljudi koja bi bila vasa preporuka za spremac od 5.5 m Hudjik ili Consum ... dvoumim se
 
pozdrav ljudi koja bi bila vasa preporuka za spremac od 5.5 m Hudjik ili Consum ... dvoumim se
Druze kupi polovnog imt imas povoljni po oglasima,bolji je od oba,.koliko vidim cena novog je blizu 5,5 hiljada a imas polovni za 2,5 i jos da ti ostane para za novu polutesku drljacu pa da biras sta ces kaciti,neko moje razmisljanje.Al ako oces bas nov ja bi pre hudjika zbog tockova.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, trebala bi mi jedna informacija za federe koji drze rotore na (IMT 2.9 dupli rotori). Zanimaju me ove dimenzije. Bio bih veoma zahvalan ako neko moze da mi kaze. :D
opruge_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Jel može rus 820 da vuče IMT setvospremač 3,6m,jel radio neko sa tom kombinacijom?
 
Obrati se cika Mirku iz Kule. On ce ti najbolje objasniti, on radi sa slicnom kombinacijom vec godinama.
 
Radoslav78
Moze vuci ali nema neku brzinu,narocito kad ides drugi put pred setvu..mislim da je za 820 spremac od tri metra dupli rotori pravi pogodak..
 
Dok smo imali 82.1, radio je sa Kongskildeom 3.2 metra sa daskom i jednim redom rotora, odlična kombinacija bila.
 
Nazad
Vrh