Setvospremači

Moze se grejati u donjoj zoni,a opruga nikad ne puca dole vec gore.
 
neke orpruge idu u zemlju više od drugih i tako, svaka se na krivila kako je htjela......a i fali motika, da je sve kako treba, ferđo bi se dobro znojio.....ovako i neosjeti

nisu baš ni jeftine te opruge......
 
Plitko je to jako...

Zasto bi bilo plitko?? Ovo je za sjetvu psenice sasvim OK npr. sijes ju na 3-4 cm i ne treba ici dublje od toga. Za kukuruz 7cm puna kapa...

Ivane, sjetvospremac se i te kako isplati kupiti, pogotovo ako ga dobijas povoljno.

Opruge jednom kupis i ako ga budes koristio kako treba i ne budes posudjivao nekom sivonji koji ce ga derati duboko da rame trajat ce ti dok si ziv. 539 ga ne moze potrgati a sjetvospremac je u ratarstvu obavezna stroj.
 
Zasto bi bilo plitko?? Ovo je za sjetvu psenice sasvim OK npr. sijes ju na 3-4 cm i ne treba ici dublje od toga. Za kukuruz 7cm puna kapa...

Ivane, sjetvospremac se i te kako isplati kupiti, pogotovo ako ga dobijas povoljno.

Opruge jednom kupis i ako ga budes koristio kako treba i ne budes posudjivao nekom sivonji koji ce ga derati duboko da rame trajat ce ti dok si ziv. 539 ga ne moze potrgati a sjetvospremac je u ratarstvu obavezna stroj.
I meni bi tebao 1 za Rakovicu. Samo::novac:: nikako da stignu. Potrose se a ne znas gde:sta:
 
možda ga i uzmem, samo puno je uložiti 300€ na opruge, al kako kažeš, onda ću ga imati dugo, i da uzmem jači traktor, opet bi ga mogao vući......

nisam išao po tragovima, kada sam išao drugi krug, još sam ga pustio dublje......to je bilo za proljetnu pripremu, samo razori se nisu baš mogli s njim zatvoriti, trebalo je po njima proći s tanjuračom......imam olt savu 20 diskova, svi nazubljeni.......
 
Stigao danas...

1054jt5.jpg


2qb6l3p.jpg
 
Nazad
Vrh