Setvospremači

imam ja setvospremac i tanjiracu iz Ceneja,setvospremac je jak,masivan i nigde varen.Svake godine uradi 500-600kj.Imam ga 5godina
 
Mogu li ja to videti kod tebe i ako nije tajna koja je cena, a ako moze i ime a ne samo Vajska, ako nije problem :osmeh:
 
Ti,ti,što im onaj lik iz Žablja kumuje,valjda rotore pravi,ili tako nešto! Takav ima i moj komšija,kad je kupio rekao sam mu da to samo liči na setvospremač i da bi ga ja iskidao prve godine
 
Ti,ti,što im onaj lik iz Žablja kumuje,valjda rotore pravi,ili tako nešto! Takav ima i moj komšija,kad je kupio rekao sam mu da to samo liči na setvospremač i da bi ga ja iskidao prve godine
Hehe,IzŽablja?Mi smo iz Zablja kupili kongskilde 8,2m rotori se poraspadali posle tri dana,onda su mi lepo doneli druge rotore,pa nisu bili dobri,pa su ih prepravili pa sam radio sa njima dve godine dok se nisu poraspadali i onda lepo iz Fop-a narucio rotore i resio problem.
 
U potpunosti!Ljudi nemojte zaliti razliku od par stotina evra izmedju prikljucka od neke leve firme i prikljucka od dobro dokazanog proizvodjaca!
 
Nazad
Vrh