Setvospremači

Odg: Setvospremači

Sta je lakse vuci.
Tanjiracu ili setvospremac?
Ako se moze porediti sa 539 - kom vucem olt tanjiracu 24 diska ( sesticu). Sirina 2, 20m
Po nekom mom zakljucku jaci traktor ce siri setvospremac od tanjirace lagano vuci.
Sa daskom
 
Odg: Setvospremači

Kurkela je napisao(la):
Sta je lakse vuci.
Tanjiracu ili setvospremac?

Ako se moze porediti sa 539 - kom vucem olt tanjiracu 24 diska ( sesticu). Sirina 2, 20m
Po nekom mom zakljucku jaci traktor ce siri setvospremac od tanjirace lagano vuci.
Sa daskom

Mislim da ti ovo pitanje nije na mestu.
 
Odg: Setvospremači

@Krukela
Ja sa mojim 560 vucem 2.2 dupli rotori i daska i mogu ti reci da mu je to taman pogotovo kad idem drugom ako ima brda nije mu svejedno.Moja preporuka ti je consum kupio sam ga jos 2004 godine i prezadovoljan sam.Po meni 2.2 ili max 2.5m

257gnqv.jpg


2n1ylvo.jpg
 
Odg: Setvospremači

@SaleCar
ma moze samo to nije posao kad ga posteno spustis da i daska radi,ne bi rekao da mu je svejedno. Po meni uvek je bolje da bude malo manja sirina da traktoru bude lakse i da moze da ostvari vecu brzinu u radu. :D
 
Odg: Setvospremači

@zeljko025

Spusten do kraja i prvom gas do daske i samo napred sve suska :cao:
Sve zavisi kakva je gde zemlja :cao:
 
Odg: Setvospremači

@kurkela

Pre john deera smo imali rus 920 i sa njim smo vukli 3.30 bogami nije mu bilo lako a sa ovim 892 sto imam sa ovim nisam probao jer smo kupili johna pa onda snjim sam iso. Po meni nemoj veci od 2.5m, ali ti znas svoje ovo je moje misljenje
 
Odg: Setvospremači

LACKOIGI je napisao(la):
@kurkela

Pre john deera smo imali rus 920 i sa njim smo vukli 3.30 bogami nije mu bilo lako a sa ovim 892 sto imam sa ovim nisam probao jer smo kupili johna pa onda snjim sam iso. Po meni nemoj veci od 2.5m, ali ti znas svoje ovo je moje misljenje
Do 2, 60 maksimum
Videcemo jos
:ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

@Kurkela
2.2-2.3m uzmes i teras 2 brzom. Setvospremacu za dobar rad je najbitniji faktor brzina rada.
 
Odg: Setvospremači

može 560 da radi lepo sa 2,60 u svim uslovima ,nemoj samo uzeti Rau iz razloga što je lagan i kada ga poteraš malo brže samo skače zatobom
 
Odg: Setvospremači

bojcetic je napisao(la):
@Kurkela
2.2-2.3m uzmes i teras 2 brzom. Setvospremacu za dobar rad je najbitniji faktor brzina rada.

Aj sad najbitniji faktor.Onda treba da vozimo 40km/h :haha: Kod spremaca max brzina 10-12 km/h max max.Ako vozis brze ne radi tako lepo :nono:
 
Odg: Setvospremači

@LACKOIGI
Nisam mislio bukvalno :D Hteo sam reci da je daleko lepse radi u 2 brzoj nego u 1 brzoj (3. brzohodnom nisam probao :haha: ).
 
Odg: Setvospremači

miroslav k je napisao(la):
Jaroslav85 je napisao(la):
ja sam gledao u Agrodivu, sve je ok samo mi se bas nesvidja to sto ima rotore na lancima i nekako mu fali završna obrada, za iste pare mozes uzeti i Hudjika ili Consumov
sa kojim traktorom bi vukao taj 4.2 agrofaktori?

Gde su ti rotori na lancima....? :bravo:
Ja ih ne vidim :cao: :cao: :cao:
 
Odg: Setvospremači

Kako mislis na lancima?Rotori su ovde fiksirani i navodno je taj model na slici 3,6m.
 
Odg: Setvospremači

24l23b6.jpg

Post je spojen: [time]1299556481[/time]
_________________________________________________
fcqqo5.jpg
stigao nov setvospremac
Post je spojen: [time]1299581889[/time]
_________________________________________________
oqvejp.jpg

Post je spojen: [time]1299607186[/time]
_________________________________________________
2a9ds35.jpg

Post je spojen: [time]1299632496[/time]
_________________________________________________
2cxxhft.jpg

Post je spojen: [time]1299657818[/time]
_________________________________________________
syr2c4.jpg

Post je spojen: [time]1299683173[/time]
_________________________________________________
2e17iwk.jpg
 
Nazad
Vrh