Setvospremači

Odg: Setvospremači

Hoće da guši germinator,zato sto ima male opruge i ima ih mnogo oko 86 na 4,5m,a velike rade bez problema,drugaru pre neki dan stigao čenejski spremač 5m sa ravnim oprugama,al ga je opravio svaka mu čast.
 
Odg: Setvospremači

nikola ilic je napisao(la):
Hoće da guši germinator,zato sto ima male opruge i ima ih mnogo oko 86 na 4,5m,a velike rade bez problema,drugaru pre neki dan stigao čenejski spremač 5m sa ravnim oprugama,al ga je opravio svaka mu čast.

Ovo stoji :D
 
Odg: Setvospremači

dobro kaze Bubu.a i na jako teskoj zemlji slabo rade upravo zbog ugla prema zemlji,dobija se neravnomerna dubina spremanja.na pesku ok...
 
Odg: Setvospremači

ja sam uzeo ravne i videcemo kako ce se pokazati, velika imanja uzimaju isto sa tim oprugama, ako nebudem zadovoljan snjima menjacu ih sa clanom Paorpaor-om jer se i on kaje sto nije uzeo ravne.
:cao:
@nikolailic
pa Čenejski setvospremaci su ekstremno jaki a jos je trazio da napravi jaci?
 
Odg: Setvospremači

pa sirinu lako izracunas, obicno su opruge postavljene na 10 ili 11cm, uzmi 2.40 ili jos bolje 2.60 pa ako mu bude tesko lako ces da skines 2 krajnje opruge :cao:
ja sam radio i sa 539 sa 2.9m ali jako plitko i ide lepo ima snage u prvoj brzini ali ponekad oce i da proklizava
 
Odg: Setvospremači

Hvala Miroslave!
Imam ja 539, ali bih sa vecim vukao.
Kod nas ima i brdovitih terena.
Vidim da ljudi vuku 2, 90 sa 60 - 65 ks bez problema. :cao:
 
Odg: Setvospremači

miroslav k je napisao(la):
ja sam uzeo ravne i videcemo kako ce se pokazati, velika imanja uzimaju isto sa tim oprugama, ako nebudem zadovoljan snjima menjacu ih sa clanom Paorpaor-om jer se i on kaje sto nije uzeo ravne.
:cao:
@nikolailic
pa Čenejski setvospremaci su ekstremno jaki a jos je trazio da napravi jaci?

Aj budi nezadovoljan ::namigivanje::
 
Odg: Setvospremači

miroslav k je napisao(la):
ja sam uzeo ravne i videcemo kako ce se pokazati, velika imanja uzimaju isto sa tim oprugama, ako nebudem zadovoljan snjima menjacu ih sa clanom Paorpaor-om jer se i on kaje sto nije uzeo ravne.
:cao:
@nikolailic
pa Čenejski setvospremaci su ekstremno jaki a jos je trazio da napravi jaci?
Matić ti je odgovorio,oni to teraju,jbg treba spremiti 500kj,mada je on to kupio da bi mogao da spremi neko kuruzište,al da volemo jako volemo :cao:
 
Nazad
Vrh