Selektor za semena

Sličan trijer kod mene je višak, samo je pitanje može li se to prodati.
Po meni je bolji selektor zbog izbora sita i brzine rada ali najjeftiniji nov covek da mi napravi kosta 1600e za nekih 500 kg semena za sat vremena da odradi. Ovaj je kupljen ima 5 godina za 600e i sad cu ga srediti jbg novac nas sve ogranicava. Napravio sam mu mesto za elektromotor i napravio drzace(vidi se u prethodnim slikama) motor imao cevi imao gume stare sa auto felne su od copavaca nekih. Ima 60+godina garant neki nemacki je u pitanju i bio jr na rucni pogon.
 
Meni ne radi,ja sam na kompijuter.Kad kliknem na linkove,traze da skinem video ,tj download kao.
 
Meni ne radi,ja sam na kompijuter.Kad kliknem na linkove,traze da skinem video ,tj download kao.
Izbacio sam treci put isti snimak ako je problem neka moderatori izbrisu. I meni istu poruku izbaca,tj da samo ga skinem tj download. Na snimku se vidi da sam napravio trijeru osovine i stavio gume i napravio rudu kao na dvoosovinki prikolici da mogu da ga pomeram po dvoristu zato sto je pretezak za nosenje
 
Izvinjavam se za offtopic.Sta predlazete koji je dobar video uploader da skinem preko telefona imam tapatalk ali vidim da zeza ljude nemogu pogledati snimak. Pozdrav
 
Ja sam naručio šlicovane rupe 2,2x20mm.

53a0f457a387c11c560251123cea0a8f.jpg
 
Poslednja izmena:
Gornje sito okruglo od 4,5mm, donje slic 2,2mm.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh