Selektor za semena

Kako misliš ko je radio?
Silosi Petkus(aluminijum) a montirali neki momci iz Vašice.
 
Zanima me da li postoji neko ko radi doradu i zaštitu pšenice sa da kažem "ozbiljnijim" selektorom industrijskog tipa Bečej i okolina?
Znam za ljude sa selektorima poput B.P. Selo, ali me interesuje da li ima nešto približnije profesionalnoj doradi.
U stvari bilo kakav predlog nekog ko to kvalitetno uradi, nevezano kakvu mašinu ima.
Ranije sam godinama nosio u Srbobran, Turiju, ali to je bilo davno i toga više nema..
 
Ako ti Đurđevo nije daleko ima čovek selektor radi oko 13-1500kg na sat.
Cela okolina čisti kod njega. 60-70dana stalno se radi. Selektor je stari Mađarski 1920-30godište otprilike. Ali radi kao sat.
 
Ja sam kupio ozbiljnu liniju,radi se montaža.Selektor,trijer,mašina za farbanje semena i pakerica.Kapacitet 2000-3000kg/h.
3f3fe139ebe84850d1f82453e18c9554.jpg
 
Poslednja izmena:
Zanima me da li postoji neko ko radi doradu i zaštitu pšenice sa da kažem "ozbiljnijim" selektorom industrijskog tipa Bečej i okolina?
Znam za ljude sa selektorima poput B.P. Selo, ali me interesuje da li ima nešto približnije profesionalnoj doradi.
U stvari bilo kakav predlog nekog ko to kvalitetno uradi, nevezano kakvu mašinu ima.
Ranije sam godinama nosio u Srbobran, Turiju, ali to je bilo davno i toga više nema..
Kod koga si nosio u Srbobran? Ako je taj bio u Bardovoj ulici, taj selektor je prodat ali čovek koji ga je kupio je nastavio da radi uslužno selektovanje. Radi se o ozbiljnom velikom selektoru.
 
@dukej
Ne sećam se imena ulice.. Plac im izlazi na kanal. Prodje se skretanje za ulicu gde je policija, pa sledeća posle te polu levo ako dobro pamtim.
Subakov se prezivao čovek.
Sin nasledio i ugasio..
Nosio sam tamo bliže 15-ak godina.
Dobro mu je radio selektor i dosta brzo.
Zadnjih godina sam kupovao orginalno seme baš iz razloga što nema gde lepo uraditi doradu po mom ukusu.
Ali došla su ponovo loša vremena..

Gledam sad koja je Bardova, mislim da je to ta..
Ako imaš možda kontakt telefon čoveka koji je kupio i nastavio bio bi zahvalan..
 
Nazad
Vrh