Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Vidim ove si preskocio,a iz daleka nisu lose,slicne IrTemu.
14w8vx2.jpg

2r5ag6b.jpg


- - - - - - - - - -

Hoces jos slika ?
 
Meni je irtem zapala za oci 3 metra sa stalnim tragovima sa dva diska i nagaznim tockovima 8100eura i verovatnocu je kupiti.
 
Slabi su markiri,i seme prolazi kroz zadnji deo diska,a bolje je kad ide na kroz prednji...Dobri nagazni tockovi,diskovi i opruge za baterije.
 
Danger pazi sludio sam se krenuo sam kuci(ne znam ni ja gde je :haha:) i naleteo na tu sejalicu bila je izlozena 3.5 m i onda sam ja to zagledao i svidelo mi se,i najpristupacnija cena.
 
Platiš nekoga da sedi gore na sejalici i sklanja kuruze u stranu a ako je dovoljno brz može obrati taj red i iseći kukuruzovinu. :haha:
 
da bila je irtem od 3.5 metra,stvarno su masivne sejalice,ali samim tim i nenormalno teske. od 3 metra sa duplim diskom ima oko 1400 kg
 
Danas zvao za irtem da uzmem kaze do kraja jula polovine avgusta tek da stizu od 3 metra,reko ajde uzecu ovu od 3.5 metra kaze prodali smo je jutros i tako da sam ::samo bes::.
 
Hajde da se i ja ukljucim u raspravu... I meni je zapala za oko irtem sejalica sa duplim diskovima na sajmu, cena za 3,5m je bila 8900 sa pdv. Medjutim, u celoj guzvi nisam je detaljno zagledao, pa ako neko ima neke utiske u radu neka podeli ovde. I sta po vama opravdava skoro duplo vecu cenu od ovih domacih?
 
ja gledao danas irtem, u sustini koliko para toliko i muzike.....
lomim se izmedju ove tri..........neznam sta da radim?
rqyzxs.jpg

jf7ogn.jpg

2cmnlhy.jpg
 
Nazad
Vrh