Secka-valjak

Nemoj to vise nikad da ti se ponovi. Haha. Ziv bio. Pozdrav

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
@Gogi023 @Spajki
Ako moze samo jedan podatak sa vasih secka valjkova,koliko je razmak od jednog do drugog noza na valjku ?.Znaci ne nosac noza on je blizi valjku,nego sam spic noza ono gde je ostrica. :ppozdrav:
 
16.5cm sam ja dobio u Sketchup-u ako je obim koji si napisao tacan par stranica ranije i broj nozeva i visina istih.Pravim neke seme kako da odradim kod mene za sad,nista posebno ,necu raditi na njemu ove zime nista,imam posla oko neceg drugog u garazi.
Ne znaci mi mnogo da pogledam uzivo kako izgleda jer mislim dosta toga da promenim u odnose na vase valjkove,a i moj valjak je veceg precnika,znaci ja cu ici na 16 ,verovatno 17 redi nozeva ,ali nosaci ce biti vislji ,to cu odraditi slicno onom IQ patent valjku,jer ako je noz udaljeniji od valjka manje su sanse da lepi zemlja za isti,plus nosac ce biti supalj da kazem.Mislim to je za sad ugrubo onako,jos nista to nije sigurno u kom smeru ce ici.
 
Nozeve ima i Hudjik iz Temerina 70€/dužini metar noža.

Послато са Redmi 6 помоћу Тапатока
 
Da prodam traktor i kupim nozeve koliko mi treba :D,gledacu da izbegnem te iz Hudjika,mnogo je to skupo.Hardox cu uzeti kao prvu opciju,mora biti jeftiniji od tih iz Hudjika cak i na ove cene gvozdja,tj dok ja stignem do toga kad mi budu trebali nozevi,ko zna,mozda i pojeftini gvozdjurija XD.Nada dies last :LOL: .
 
Da prodam traktor i kupim nozeve koliko mi treba :D,gledacu da izbegnem te iz Hudjika,mnogo je to skupo.Hardox cu uzeti kao prvu opciju,mora biti jeftiniji od tih iz Hudjika cak i na ove cene gvozdja,tj dok ja stignem do toga kad mi budu trebali nozevi,ko zna,mozda i pojeftini gvozdjurija XD.Nada dies last :LOL: .
Jeftiniji i bolji
 
Danas stigla nova 2 u 1. igracka.
c6654f7001c6e235864fe5dc2b14e49f.jpg
185bc166ea8172ccb287b41fa5b8d4f6.jpg
c4a88838d3f9230ab4c464faed3fdad1.jpg
36b81293a0aa4229850cefd7ce72c48b.jpg
5f302fb4fe57f5b6f264815ec77c042f.jpg


Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh