Secerna repa 2016

Kod mene ostatak povadjen juce i prekljuce. Prvi deo sto smo vadili pre nedelju dana i vise odnesen 2/3, ostatak stoji. Nedeljom ne rade a juce i danas nema prevoza.
 
Iz vrbasa rezultat naše sorte nora 16,56. Kikinda naš mikro ogled sa nano česticama prosek 9 uzoraka 15,85.
 
Kod nas se vadi... Kad je bilo suvo stajali smo. Sad se valjamo po blatu.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Tako je to kod njih, cuvaju rezervu za dane kada ponestane sirovine. Onda moze, a pre toga je bilo cekaj svoj red....
 
Mi punom parom radimo analize. Oko 1000 analiza ove nedelje. Ogledi iz stručnih sluzbi samo pristizu.
 
U nasem ataru ostalo nesto sitno nepovadjeno, par njiva od dva-tri coveka, dok se kod mene blizi kraj utovaru koji se otegao zbog ovog divnog vremena. Ostalo mi jos 2 prizme na kojima stoji 11 dana.
 
I kod nas se privodi kraju kampanja. Mislim da je sve povadjeno jos ima malo da se utovari.
 
Mislio sam jel tebi vadi?pre neki dan je pricao da ima 500kj repe i da kamioni nema sanse da doju do njive,daleko a putevi haos.prosle godine kod nas u selu je imao repu, prizmirao na njivi pa posle 30 dana vukao u selo pa tek onda u kamione
 
Nazad
Vrh