Same

Zna li neko nekakav dobar link o podatcima za traktore a da nije ,,tractor data"
 
Da li je neko skidao Karter na silveru 105? Nece da sidje jer Kaci izvod kardana prednjeg pogona? I'ma li neka caka Ili se mora razvlaciti?
Hvala
 
Sporo mi reaguje hidraulika na Same Leopard 85 u njoj je hidrol 46. Mislio sam da naspem SAE 80w pošto u priručniku piše da ide to ulje. Interesuje me vaše mišljenje.
po0fEuOnj
poJnI84Gj
 
Poslednja izmena:
Nemam ja Same druže, imam Deutz Fahr.Smatram da je kod tebe elektronska kontrola rada motora kao kod mene pa sam zbog toga komentarisao.
 
U redu onda, ali ovo za ulje mogao bi neko drugi da odgovori ko ima isto ima same titan traktor

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Na 25. stranici imas spisak koje ulje ide gdje, u motor ide standardno 15w-40. Pise da ide akros i ima dole specifikacija kakvo ulje treba da ide. Ne bih da te savjetujem pa da kasnije bude zbog mene se nesto pojebalo, ali sva ta malo skuplja ulja su tu negdje. Mobil, fuchs, akcela itd. Ti naspi koje je po tebi najbolje, ovo akros ulje je malo teze za naci vjerujem. Imas takodje sdf ulje, vjerovatno su ga skoro poceli proizvoditi pa ne pise u upustvu da ide njihovo fabricko.
Ako kad budes htio kad uzimati na internetu imas upustvo, katalog dijelova i radionicki prirucnik. Jeste skuplje ali vrijedi kada zatreba.

Edit: Evo i koji idu filteri ulja i goriva, obicno pisu svi moguci filteri ali kod ovog modela nema:https://catalog.mann-filter.com/EU/eng/vehicle/MANN-FILTER Katalog Europa/Vehicles/OFF-HIGHWAY APPLICATIONS/SAME (SAME DEUTZ-FAHR)/Titan-Serie/190 DT 1000.6-WTIR (T00000000809426)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh