Same

Znate li nekog ozbiljnog majstora za Same traktore novije generacije?
 
Sad malo gledam sta ima u ponudi od Same polovnjaka trenutno, da li je moguce da je ovolika razlika u ceni izmedju ova dva?!? Obratiti paznju da je za drugi cena bez PDV-a!!



Stvarno bolje izgleda IRON, ima i nove zadnje gume, deluje malo modernije, ali opet isti broj KS, isto godiste... (radne sate realno ne znamo, ne mozemo komentarisati :D )

@Matic ti bese skoro nesto pazario Dajca, ima li slicnosti sa ovim IRON-om ne secam se sta si bese uzeo ?!
 
Jesam pazario Deutz Agrotron 130 i jeste identičan ovom Same Ironu samo što ovaj Same nema ogibljenu prednju osovinu a cena mu je iskreno momačka.
Ova dva traktora ne mogu da se porede po opremi i komponentama.
 
Kod Irona imas poversift menjac i hidrauliku na dugmice,a Silver je mehanika osim prednje vuce blokade i kardana,sto je na dugmice. Ako je Silver sa originalnim zadnjim gumama moj glas ide njemu.
 
Ma u ove novije verovatno rokaju sve iste motore, vidis da je najveca razlika u boji. Jeste Silver malo vise mehanika ali je bas velika razlika, oko 10 hiljada kad se uracuna PDV na IRON. I sto Matic kaze cena mu je bas ozbiljna ne znam ko ce se usuditi da toliko plati to.
 
Gledao sam takvog Same-a uporedo sa Agrotronom i Same me je odbio zbog toga što nije imao klimu i što mu je hidraulik vidno slabiji od Deutz-a a u istom rangu od 130 ks.
 
Ima ovih Silvera i sa EHR hidraulikom, reverzerom, radarom itd. Na Silvera je sve Italijansko dok na Irona sve Deutz ili bar vecina.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Sad malo gledam sta ima u ponudi od Same polovnjaka trenutno, da li je moguce da je ovolika razlika u ceni izmedju ova dva?!? Obratiti paznju da je za drugi cena bez PDV-a!!


Dobro otvori oči pri kupovini i povedi nekog sa sobom da priključi traktor na dijagnostiku.
 
Nazad
Vrh