Same

diklofen

Član
Učlanjen(a)
24 Jan 2009
Poruka
11.951
Znate li nekog ozbiljnog majstora za Same traktore novije generacije?

milan11

Novajlija
Učlanjen(a)
18 Maj 2016
Poruka
738
Sad malo gledam sta ima u ponudi od Same polovnjaka trenutno, da li je moguce da je ovolika razlika u ceni izmedju ova dva?!? Obratiti paznju da je za drugi cena bez PDV-a!!

Stvarno bolje izgleda IRON, ima i nove zadnje gume, deluje malo modernije, ali opet isti broj KS, isto godiste... (radne sate realno ne znamo, ne mozemo komentarisati :D )

@Matic ti bese skoro nesto pazario Dajca, ima li slicnosti sa ovim IRON-om ne secam se sta si bese uzeo ?!

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
34.468
Jesam pazario Deutz Agrotron 130 i jeste identičan ovom Same Ironu samo što ovaj Same nema ogibljenu prednju osovinu a cena mu je iskreno momačka.
Ova dva traktora ne mogu da se porede po opremi i komponentama.

Silver2010

Član
Učlanjen(a)
6 Apr 2013
Poruka
68
Kod Irona imas poversift menjac i hidrauliku na dugmice,a Silver je mehanika osim prednje vuce blokade i kardana,sto je na dugmice. Ako je Silver sa originalnim zadnjim gumama moj glas ide njemu.

milan11

Novajlija
Učlanjen(a)
18 Maj 2016
Poruka
738
Ma u ove novije verovatno rokaju sve iste motore, vidis da je najveca razlika u boji. Jeste Silver malo vise mehanika ali je bas velika razlika, oko 10 hiljada kad se uracuna PDV na IRON. I sto Matic kaze cena mu je bas ozbiljna ne znam ko ce se usuditi da toliko plati to.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
34.468
Gledao sam takvog Same-a uporedo sa Agrotronom i Same me je odbio zbog toga što nije imao klimu i što mu je hidraulik vidno slabiji od Deutz-a a u istom rangu od 130 ks.

VicaIMV

Član
Učlanjen(a)
22 Feb 2011
Poruka
535
Ima ovih Silvera i sa EHR hidraulikom, reverzerom, radarom itd. Na Silvera je sve Italijansko dok na Irona sve Deutz ili bar vecina.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

thinkpad

Član
Učlanjen(a)
20 Jan 2018
Poruka
131
Sad malo gledam sta ima u ponudi od Same polovnjaka trenutno, da li je moguce da je ovolika razlika u ceni izmedju ova dva?!? Obratiti paznju da je za drugi cena bez PDV-a!!

Dobro otvori oči pri kupovini i povedi nekog sa sobom da priključi traktor na dijagnostiku.

Vrh