Sakupljači šapurika

E jbg, ovo je slikano kao novi tip opela. Da se ništa ne vidi, a kao postoji sakupljač šapurina.
A jako mi interesantno, pokusao nešto ručno kupljenja, pa to je za penzionere. Nije ni lako za kičmu, ali sporo do zla boga.
 
E jbg, ovo je slikano kao novi tip opela. Da se ništa ne vidi, a kao postoji sakupljač šapurina.
A jako mi interesantno, pokusao nešto ručno kupljenja, pa to je za penzionere. Nije ni lako za kičmu, ali sporo do zla boga.
Ali priznaj da greju te šapurike, još od skupljanja sa njive...
 
Ali priznaj da greju te šapurike, još od skupljanja sa njive...
Ta greju, ali ne samo te, nego i one iz prikolice od krunjenja kukuruza roda 2021 godine. Jesam ja nakupio solidno, ali pošao sa mojom limenom kiperkom, koliko god da sam nakupio u prikolici bedno deluje.
I da, jedini ja sam a poloprivrednik, a ostalo gologuzija. Tu popizdeh, vatao me mrak, reko idem ja kuci, a ovi sa beciklovima neka kupe. Moram smisliti na jesen nešto, vise klipova nema.
 
Bio sam u prevelikoj gužvi pa mi nije ni padalo na pamet da slikam ili snimim kako radi moj sakupljač. Dobra stvar i korisna a nije uopšte komplikovano napraviti. Jedina mi je mana ja mislim ta što ostavljam gomile na zemlji pa se kupi lopatom, za sledeću sezonu ću pokušati da napravim bunker da mogu da kipam direkt u prikolicu.
 
E jbg, ovo je slikano kao novi tip opela. Da se ništa ne vidi, a kao postoji sakupljač šapurina.
A jako mi interesantno, pokusao nešto ručno kupljenja, pa to je za penzionere. Nije ni lako za kičmu, ali sporo do zla boga.
Snimio sam u prolazu samo, elevator ide skroz ispod repa kombajna, cuke padaju direktno na njega, vetar je uzet od zmajevog beraca koji izduvava ljustiku, pogon mu je uzet direkt sa motora gde je pogon secke a za elevator je uzet pogon sa zadnje osovine slamotresa ako se dobro secam, elevator se u transportu presavije na rep od kombajna

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Hvala puno, nemoj se ljutiti, možda sam i reagovao impulsivno. Greota da se ne zna, a skuplja dobro, mnoge od nas ovo jako zanima.
 
Nazad
Vrh