Sajam poljoprivrede - Novi Sad 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio sam danas na sajmu i gužva oko ničega,haos nismo našli mesta da sednemo,a dosta manja ponuda od ranijih godina.
 
Ja sam bio danas na sajmu... dobar je sajam, ima šta za vidjeti :D
2638x1l.jpg
 
He, he, a da je zoveš da istovara kukuruz pobegla bi glavom bez obzira i ne bi stajala dok joj se sandalice ne izližu :haha:
 
A da imas u dvoristu takvog kejsa mozda nebi mogao da je se otarasis! :haha: :haha:
 
phoenixfendt skini ovu sliku i uvecaj je pa mi reci da nisi mozda ti ovo u fendtu.

 
to sam JA brate kako si me uslikao
:ppozdrav:

TO SAM DEFINITIVNO JA JER IMAM FENDTOVU MAJCU I KACKET I MENADZER JE SAMNOM UNUTRA :ppozdrav:
 
jesam dobar paparaco :haha:
e vidis odma iza tebe je sjeo u fendfa glumac aljosa vuckovic, za one koji neznaju po imenu to je glumac sto je snimio reklamu za loto pa kad kaze za punicu ** PIJE LEKOVE **a glumio je i u boljem zivotu ::namigivanje::
 
da da jesi :ppozdrav:
a za ovog glumca sam cuo ali neznam sto bi on radio na sajmu i to jos kao menazder i instruktor za fendtove...ali sve u svemu dobar je covek zna da vozi fendt i zna da radi s njima i ja sam s njim vozio u unutra vidi se lepo ja vozim a on pored mene sedi mada mi se cini da je on dosta mlad i da nema vise od 40 godina a za ovog sto pricas za loto sto je pricao taj ima preko 60godina ako se nevaram :ppozdrav:
inace svaka cast na fotografiji i zao mi je sto se nismo uzivo videli i upoznali pored te guzve...ali sledeci put mozda i mozemo da se upoznamo :ppozdrav:
 
pobrko si loncice glumac nije bio u bjeloj majici i pored njega je sjedio isti covjek kao i kraj tebe i pokazivo mu komande :ppozdrav:
 
aa fenikse vidi se koju si tremu imao brate hehe i ja bi samo se salim a i paorova jubicica moze sad da vidi ! :ppozdrav: a ti mladene svaka cast za sliku !! :D
 
nisam imao nikakvu tremu nego sam uzivao dok sam vozio i taj menazder ili instruktorsto kaze mladen je sedeo pored mene...uu ala je bilo dobro i ja sam docekao mojih 5 minuta da sednem u fendt i da ga malo provozam :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh