Sajam poljoprivrede 2021 godina - Novi Sad

Ja sam bio juce. Jako los po meni sajam, ljudi jako malo je bilo, izlagaca je falilo dosta. Tesiraju na ulazu,ne ceka se na ulazu uopste dugo, radi se 7-8 ljudi odjednom, i test bude gotov za pola minuta maksimalno, lupe pečat na ulaznicu da si negarivan i ulazis normalno na sajam. Ljudi koji imaju potvrdu da su vakcinisani ulaze bez testiranja.
 
Zasto Srdjane tako ostro nek idu spricani?To je svacija slobodna volja pa nek odluci sam ni moji ukucani se nisu vakcinisani pa ja to postujem.Vakcinisao sam se tri puta jer mislim da pored pratecih bolesti neka zastita jeste.
 
I ja sam juce bio, u silu je organizovan koliko mi se cini, mnogi izlagaci nisu tu, a i ovi sto su bili vecina smanjila standove i broj masina.. Nedeljom i lepo vreme obicno ne moze da prodjes juce sve prazno.. Najveca guzva na testiranju ispred sajma ali udjes i sa odvagom od suncokreta ako je dovoljno sitno odstampana..
 
I ja sam juce bio, u silu je organizovan koliko mi se cini, mnogi izlagaci nisu tu, a i ovi sto su bili vecina smanjila standove i broj masina.. Nedeljom i lepo vreme obicno ne moze da prodjes juce sve prazno.. Najveca guzva na testiranju ispred sajma ali udjes i sa odvagom od suncokreta ako je dovoljno sitno odstampana..
Sa odvagom od suncokreta...
 
I ja sam juce bio, u silu je organizovan koliko mi se cini, mnogi izlagaci nisu tu, a i ovi sto su bili vecina smanjila standove i broj masina.. Nedeljom i lepo vreme obicno ne moze da prodjes juce sve prazno.. Najveca guzva na testiranju ispred sajma ali udjes i sa odvagom od suncokreta ako je dovoljno sitno odstampana..
Jel test rade sa štapićima?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Bili porodično juče. Mi odrasli vakcinisani pa nismo ni čekali. Kao što je več rečeno, i po meni je sve na silu organizovano, manje i ljudi i štandova i masina. Kupio šiber za zmajevku, koji neće odgovarati
 
Ja bio juče sa ženom i ćerkom ,niko nas ništa nije pitao. Kupili karte i normalno ušli . Nije ni bilo gužve na tim sporednim ulazima. Ja sve čekam da pokažem potvrde o pelcovanju a niko me nije ni zarezivao.
 
Drugar i ja "pelcovani" prošli bez problema, samo pokazali potvrdu na ulazu, i to je to 😂.
Sajam relativno skroman, svi digli cene, i ništa novo...
 
Evo par slika sa sajma, kada se vidi kakva je situacija, nije toliko ni loše i ima šta da se vidi i ima sa kim da se popriča. Sad kao pozicija da se malo čovek promuva, pa ove godine i nije baš zanimljivo.

Slike sajam poljoprivrede Novi Sad 2021











































Ovo je prva tura, biće još jedna za danas, ali ima tu još dosta slika.
 
Evo druge ture slika za danas





































Više slika sutra dolazi u ovoj temi.

Slike sajam poljoprivrede Novi Sad 2021
 
Ako naidje neko na tinaz i volkan jednoosovinke ako moze neko da ih poslika sasiju, sanduk ...
 
Nazad
Vrh