Sajam poljoprivrede 2021 godina - Novi Sad

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.370
Lokacija
Apatin
Posle svih peripetija, došlo je do najave održavanja Sajma poljoprivrede u Novom sadu 2021, a ovde prenosim neke informacije sa sajta sajma. Ispod je link do sajma da se može pratiti kod njih kakve su novosti, a u ovoj temi pisati šta mislimo i planiramo oko sajma.

https://sajam.net/sr/

Novosadski sajam je dobio dozvolu Kriznog štaba Vlade Republike Srbije za organizaciju priredbi, u terminu od 18. do 24. septembra, kada će biti održan 88. međunarodni poljoprivredni sajam, 53. međunarodni sajam lova i ribolova i Sajam ekologije.

U odgovoru na Dopis Novosadskog sajma, navedeno je da je neophodno da se primene svi protokoli, poput onih na festivalu Exit, nedavno održanom u Novom Sadu, a to znači da će uslovi za izlagače i posetioce biti - digitalni zeleni sertifikat (potvrda o vakcinaciji ili preležanom KOVID-u 19), negativan brzi antigenski ili PCR test.

Kao što se može videti iz najave, tu će biti održana 3 sajma istovremeno, mislim bar je u planu da se održe. Dalje na sajtu sajma kažu sledeće.
Međunarodni poljoprivredni sajam je ključni događaj u oblasti agrobiznisa u ovom delu Evrope i mesto na kojem Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede i sve relevantne pokrajinske i institucije Grada Novog Sada predstavljaju subvencije za poljoprivrednu proizvodnju, a izlagači najnovija dostignuća u agraru, proizvode i iskustva. Pored brojnih domaćih izlagača, dolazak su najavile i firme iz Češke koja je Zemlja partner, Italije, Španije, Belorusije, Poljske, Holandije, Turske…, kao i zemalja u okruženju.

MPSLR_N-1080x1080.jpg

Ovo je samo najava sajma, videćemo kako će ići, nadam se da će ispoštovati najavu. Sad nije sve do njih na sajmu oko održavanja, jer kako su dobili dozvolu, tako može doći do blokade.

Ja ću uglavnom ići da vidim šta ima, a dodatni mi je plus što je u isto vreme i sajam lova i ribolova.
 
Ne znam kakva će biti cena za ulazak na sajam. Ako bude manja posećenost, a njima treba na kraju određena suma, bojim se da ne podignu cenu pa bar duplo u odonosu na 2019 godinu. :bravo::sta:
 
Čuo sam da će majevica izložiti i njihov traktor što prave?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Pa da gurnu ti stapic do mozga sto kaze moj zet izvukli mi krec iz nosa od zimus sto sam krecio...to ti je brzi test sa stapicem

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Kad sam išao u Grčku radio sam taj test i posle mi sat vremena suze išle na oči...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
I meni kad radili vala bas suze liju posle toga

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja necu da idem ne kupujem nista vise za ovu godinu sam zavrsio

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 

Evo sa jednog sajta konkretnih informacija, baš ono što zanima sve posetioce.
Neka idu spricani ja naravno necu, a sto se tice testa neka im ga.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Jel.sve redom testiraju? Cujem da se pdosta čeka na ulazu ako se radi test. Moze neko da potvrdi iz prve ruke?
 
Nazad
Vrh